Autobus do Frankfurt nad Mohanem

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Frankfurt nad Mohanem

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Koupit si jízdenku do města Frankfurt nad Mohanem s FlixBusem je opravdu snadné: na našich webových stránkách si stačí vybrat místo odjezdu a příjezdu a zvolit si oblíbené datum cesty. Nejlepší způsob, jak získat výhodné jízdenky, je použít bezplatnou aplikaci FlixBus a mít jízdenku vždy po ruce!
Počet zastávek ve městě Frankfurt nad Mohanem - 2 Zastávky jsou Frankfurt central station - AREA B (Mannheimer Str.), Frankfurt central train station, jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Frankfurt nad Mohanem dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Frankfurt nad Mohanem stojí v průměru 138,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Frankfurt nad Mohanem s FlixBusem stát pouze 88,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Frankfurt nad Mohanem je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Frankfurt nad Mohanem si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Frankfurt nad Mohanem si můžete rezervovat již od 88,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Frankfurt nad Mohanem: Informace o městě 

Frankfurt nad Mohanem: Obecné informace 

“Mainhattan” – jméno, které dali obyvatelé Frankfurtu finančnímu distriktu svého města, protože se velice podobá newyorskému Manhattanu. Jakmile se váš autobus přiblíží Frankfurtu, přesně pochopíte, proč. Toto moderní město a centrum bankovnictví nejen Německa, ale také celé Evropské unie, má dnes více než 730 tisíc obyvatel a je tak největším městem Hesenska. Ještě dlouho před tím, než se stal blýskajícím se finančním centrem, byl Frankfurt jedním z nejdůležitějších měst Svaté říše římské a v průběhu dějin hrál významnou roli v evropských dějinách. Při procházkách Frankfurtem si tak můžete dobře všimnout jedinečné kombinace moderních skleněno-kovových mrakodrapů a tradiční historické architektury. Frankfurt je dnes moderním městem po mnoha stránkách – vzhledem k průměrnému věku jeho obyvatel patří mezi nejmladší z velkých německých měst a žije v něm asi 180 různých národností. Město navíc dále rozšiřuje zóny pro chodce, čímž se centrum města, především ulice Zeil a její okolí, stává stále atraktivnějším jak pro obyvatele Frankfurtu, tak pro jeho návštěvníky. 

Co navštívit 

Vydejte se autobusem do Frankfurtu – nabízí se vám nekonečný seznam památek a zajímavostí. Můžete navštívit finanční distrikt, vydat se na procházku dějinami Frankfurtu, nebo jen odpočívat v jednom z mnoha městských parků. Více se dozvíte na následujících řádcích. 

Historické památky 

Ve frankfurtském starém městě („Altstadt“), ležícím na jih od ulice Zeil kolem stanice metra Dom/Römer, se přes bombardování při druhé světové válce dochovala nebo byla zrestaurována celá řada historických budov. Za návštěvu stojí impozantní Kostel svatého Bartoloměje („Kaiserdom St. Bartholomäus“), jehož historie sahá až do 7. století. Kdo se zajímá o archeologii a historii římské éry, musí navštívit archeologickou zahradu před kostelem. Můžete zde vidět například římské lázně z 1. století nebo pozůstatky paláce postaveného dynastií Karlovců. 

Nejstarší a nejdůležitější památkou města je Römer. Ona to vlastně ani není památka, protože budova Römer dodnes slouží již 600 let jako radnice, kde se kromě mnoha dalších úkonů mohou obyvatelé Frankfurtu nechat oddat. 

Finanční centrum 

S historickými památkami ostře kontrastuje ultra moderní finanční distrikt, který připomíná Manhattan v New Yorku. Finanční distrikt můžete buď projít pěšky a jenom nasát atmosféru velkoměsta nebo naskočit na jeden z hop-on-hop-off autobusů a pohodlně si Frankfurt projet. V distriktu je mnoho muzeí a finančních institucí a dalších zajímavostí, které můžete navštívit. Například muzeum peněz „Geldmuseum der Deutschen Bundesbank“ nebo světoznámou burzu „Deutsche Börse“. Těžko přehlédnutelný je mrakodrap Messeturm nebo „Deutsche Bank Twin Towers“, které ale bohužel nejsou přístupné veřejnosti. Jestli chcete mít krásný výhled na celé město, můžete se vydat na 200 metrů vysokou Main Tower

Frankfurt nad Mohanem: Kultura & historie 

Vše, co potřebujete vědět o kultuře a historii Frankfurtu, se dozvíte na „muzejním břehu“ Museumsufer. 34 muzeí na Muzeumsufer můžete navštívit buď jednotlivě nebo s jednou vstupenkou platnou pro všechna muzea na dva dny. Co zde tedy najdete? Prakticky vše – od historie, umění, literatury, přes film a fotografii až po technologii a finance. Myslí se zde i na nejmenší návštěvníky – hned pět muzeí je buď přímo vytvořených pro děti nebo jsou muzea koncipována tak, aby si zde přišly na své všechny generace. 

Co se týče kultury, má Frankfurt (což se dá od téměř milionového města očekávat) také co nabídnout. Známý je Frankfurt především svou operní scénou, která již několikrát získala ocenění „opera roku“. 

Frankfurt nad Mohanem: Noční život 

Jestli zde zažijete party se zaměstnanci burzy ve stylu Velkého Gatsbyho, to nevíme, každopádně noční život ve Frankfurtu je také díky nízkému průměrnému věku místních obyvatel jedinečným zážitkem. Zajděte třeba do tradičního rockového klubu “Batschkapp”, který poprvé otevřel již v roce 1976.  

Frankfurt nad Mohanem: Zajímavé informace 

Haupwache, budova v centru starého města dříve sloužící jako budova městské hlídky, a stejnojmenné náměstí, které ji obklopuje, je dnes jedním z nejdůležitějších míst ve Frankfurtu. Hauptwache je skutečným centrem města – směřuje sem několik linek vlaků S-Bahn a dá se odtud celkem dobře začít den plný nákupů, kávy a dobrého jídla. Pokud vás nákupy moc neberou a máte spíš chuť na nějaké sportovní aktivity, je i pro vás Frankfurt tím pravým. Fotbal, hokej, basketball, nebo třeba trampolining – tohle město žije sportem. Proč si třeba nenaplánovat výlet autobusem do Frankfurtu když bude hrát Eintracht Frankfurt, jeden z nejlepších týmů německé fotbalové Bundesligy? 

Frankfurt nad Mohanem: Cíle v okolí 

Kdo z nás ještě nepřestupoval ve Frankfurtu při letu někam za oceán? Kromě financí je Frankfurt také známým pro své letiště, které je tím největším v Německu a třetím největším v Evropě. Ať jste na letišti, protože čekáte na svůj let, nebo protože vás prostě zajímá letecké inženýrství, určitě se zde nebudete nudit.  

Autobusem do města Frankfurt nad Mohanem

Najděte nejvýhodnější autobusové jízdenky do města Frankfurt nad Mohanem

Chcete cestovat do města Frankfurt nad Mohanem? Naše spoje do tohoto města stojí od 88,00 Kč. Ještě více ušetřit můžete pokud provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu. FlixBus má mnoho spojů v zemi Germany a v mnoha dalších státech, takže máte možnost procestovat vaši zemi, nebo se vydat za hranice a nemusíte zkoumat místní autobusovou dopravu – FlixBus je tu pro vás. Tak naskočte na palubu, zapněte si Wi-Fi zdarma a pohodlně se usaďte na vašem prostorném sedadle! Koupit si jízdenku je tak snadné, ať si vyberete jakoukoli metodu. b>Rezervujte online, v prodejním místě nebo přes aplikaci FlixBus. Aplikaci můžete použít ke správě rezervace před odjezdem a bude také sloužit jako vaše jízdenka - jednoduše ji ukažte řidiči při nástupu do autobusu. Pro nejvýhodnější ceny si rezervujte jízdenku předem přímo v aplikaci FlixBus – čím dříve koupíte, tím levnější bude vaše cesta!

Proč cestovat do města Frankfurt nad Mohanem s FlixBusem?

FlixBus je jeden z nejvýhodnějších a nejpohodlnější způsob dopravy do města Frankfurt nad Mohanem. Ve městě Frankfurt nad Mohanem jsou 2 autobusové zastávky, na které se můžete dostat z 344 odjezdových měst. Pro více informací si prohlédněte naši interaktivní mapu spojů. Zaplatit jízdenku je úplně snadné: můžete si vybrat z několika bezpečných platebních metod, například kreditní kartou, Paypal, Apple Pay nebo Google Pay. Zaplaťte bezpečně předem při koupi jízdenky na naší webové stránce, skrze aplikaci FlixBus, nebo v hotovosti přímo u řidiče autobusu. Další výhodou cestování s námi je, že autobusová doprava je jedním z nejekologičtějších způsobů cestování na dlouhé vzdálenosti. My vám navíc nabízíme možnost malým příspěvkem při rezervaci jízdenky kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukované při vaší jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Cestování do města Frankfurt nad Mohanem je velmi pohodlné: jakmile nastoupíte na palubu svého FlixBusu, můžete se usadit, relaxovat a využít našich služeb. V našich autobusech je k dispozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky. O zábavu při cestě do města Frankfurt nad Mohanem se postará bezplatné připojení k Wi-Fi a zásuvky zajistí dostatek energie na celou vaši cestu. Pozorujete rádi při cestování krajinu za oknem? Nebo potřebujete stolek na práci? Chcete si zajistit soukromí a dostatek prostoru kolem sebe? U nás to není problém! Při koupi jízdenky si jednoduše zarezervujte vaše oblíbené sedadlo, a nebo sedadlo navíc vedle vás. Co se týče zavazadel, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Ve vaší jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže si můžete vzít s sebou na cestu vše potřebné a nemusíte dělat žádné kompromisy!


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.