Autobus tam a zpět: San Jose, CA

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě San Jose, CA

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Počet zastávek ve městě San Jose - 2 Zastávky jsou San Jose Bus Station, San Jose Downtown, jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města San Jose dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města San Jose stojí v průměru 251,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města San Jose s FlixBusem stát pouze 199,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města San Jose je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města San Jose si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města San Jose si můžete rezervovat již od 199,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

San Jose: Informace o městě

San Jose: Obecné informace

San Jose je největší město ve státě Kalifornie, a proto není divu, že se jedná o centrum ekonomického, politického a kulturního dění. Zároveň je také sídlem slavného Silicon Valley, takže vás nemůže překvapit, že zde sídlí většina velkých hráčů, kteří se zabývají právě technologiemi. Inovace a lukrativita zdejších vod tak nejspíš může i za to, že náklady na bydlení v tomto městě každoročně stoupají. Věděli jste například, že na tomto místě žije největší podíl milionářů z celého USA? Odpovídají tomu i ceny služeb a částky, které utratíte ve zdejších restauracích. Zpátky ale k samotnému městu, a to konkrétně k jeho historii. Přeskočíme-li založení města Španěly 29. listopadu roku 1777, zabrání území Mexikem v roce 1821 a následné navrácení Kalifornii v roce 1848, dostáváme se do období po 2. světové válce. Období, během kterého došlo k jednomu z největších “boomů” a kdy se San Jose spolu se sousedními kalifornskými městy nejvíce rozrůstalo.

Co navštívit

Jak jinak poznat okolní přírodu než na kolech? Milovníci cyklistiky vám teď tak dají určitě za pravdu, nemyslíte? Kola si v San Jose můžete pronajmout na vámi vybranou dobu, a to hned na několika místech po celém městě. Jedním z nich je například Bicycle Express, který se nachází v samotném centru města. Kam se vydat? My vám rozhodně doporučujeme 16 kilometrů dlouhý úsek Los Gatos Creek Trail, na který se nejlépe napojíte v Auzerias Avenue. Během cesty si kromě malebné přírody můžete vychutnat i něco na zub, a to konkrétně v pekárně Manresa. My doporučujeme hlavně čerstvé pečivo a dezerty, které se tu pod rukama šéfkuchaře Davida Kinche střídají podle aktuální sezóny. Čerstvost a lokální suroviny tady totiž hrají hlavní roli. Kam se vydat dál? Pokračujte směrem o Los Gatos a následně se vydejte k výšinám, a to konkrétně směrem k vinárně Testarossa, která se nachází na vrcholu jedné z místních hor. Společně s výhledem na město se sklenkou dobrého vína v ruce si můžete vychutnat výhled na město anebo aspoň zakoupit nějaký ten tekutý suvenýr na pozdější dobu. Váš cyklistický výlet doporučujeme zakončit romantickým západem slunce. Jedná se totiž o takovou odměnu, která na všechny čeká po vrácení kol zpátky do půjčovny. Romantické zakončení dne na pláži vám nestačí? Pokud je tohle právě váš případ, zajděte si do italské čtvrti a dopřejte si tu nejlepší pastu v restauraci Saporito Pasta. Vždyť láska prochází žaludkem nebo ne?

San Jose: Kultura & historie

V San Jose najdete přes 6 500 hektarů parků, na které můžete narazit jak při procházce centrem, tak i v oblastech obklopujících jeho předměstí. Pokud budete mít chvíli čas, zajisté si na svůj seznam připište Don Edwards San Francisco Bay National Wildlife Refuge Park nebo ten nejstarší - Alum Rock Park, který byl založen již kolem roku 1872. Od parků se přesuneme k architektuře, o které se tu diskutuje mnoho let. Ptáte se proč? Místní obyvatelé si stěžovali na chybějící sladěnost lokálních budov, což způsobilo i rozsáhlou přestavbu centra San Jose, během které byla většina budov pocházejících z 50. let zničena. Našly se však i výjimky. Například Hotel Sainte Claire či Anza, který můžete obdivovat i v dnešních dnech. Co dalšího mužete v San Jose vidět? Umění! V celém městě najdete nespočet soch, galerií, ale také tu můžete zažít jednu z oslav, které se střídají v San Jose v průběhu celého roku. Svůj domov má v San José i symfonický orchestr Sillicon Valey, Baletní akademie Ballet San Jose Sillicon Valley či American Musical Theathre of San Jose.

San Jose: Noční život

Hory, lesy, ale také Pacifik, který návštěvu San Jose přesouvá na úplně jiný level. Aby také ne! Možností, co lze podniknout je takřka nekonečno a je úplně jedno, na které straně zálivu se zrovna nacházíte. Svůj den můžete začít v jedné z útulných kaváren, které lákají k návštěvě. Jednou takovou je Willow Glen, kde podávají čistě rostlinnou stravu. Navíc tady myslí i na ranní ptáčata a otevřeno tady mají již od 7 hodin ráno. Vaše další kroky následně směřují směrem k samotnému City of Monterey. Můžete si vychutnat zdejší maloměstskou atmosféru a jen tak pozorovat místní obyvatele, jak si umějí užít každičký den. Když přichází doba oběda, doporučujeme vám zajít do Phil’s Fisherová Market, což je vlastně takový ráj pro milovníky a fanoušky ryb a mořských plodů společně s hranolkami. Vynechat nemůžete ani tu nejdůležitější atrakci celého zálivu – Monterey Bay Aquarium. Akvárium, lákající návštěvníky z celého světa, funguje již od roku 1984 a kromě 600 druhů vodních zvířat tu na vlastní oči můžete spatřit i největší chobotnici na světě. Během celého roku se v Motery Bay Aqarium konají různé výstavy a výjimkou nejsou ani doprovodné programy, které se mění společně s ročním obdobím. Je to zkrátka ideální místo pro vášnivé cestovatele, milovníky přírody, ale i rodiny s dětmi.

San Jose: Zajímavé informace

Chystáte se do Kalifornie i se svými ratolestmi? Pokud je vaše odpověď ano, San Jose pro vás bude opravdová trefa do černého. Ty nejlepší aktivity jsou totiž i “family-friendly”. Na co se v San Jose můžete těšit? Jednou z nejoblíbenějších destinací pro rodinné výlety je nepochybně Happy Hollow Park společně s místní Zoologickou zahradou. Pozornost rozhodně zaměřte i na Lick Observatory, kde si na své přijdou všichni fanoušci astronomie. Stadion hokejového týmu San Jose Sharks pak zajisté potěší všechny milovníky tohoto sportu. Toužíte ještě po větším dobrodružství? Pak se vydejte na výlet skrz místní les. Ať už se vydáte pěšky nebo se rozhodnete využít párou poháněný vláček, který se postará o opravdu nevšední zážitek. Jako úplně poslední tip pro vás máme Children’s Discovery Museum. Kde jinde budete mít možnost spatřit pravé kosti dinosaurů?

Autobusy do města San Jose

Nabídka nejvýhodnějších jízdenek do města San Jose

Levné cestování autobusem do města San Jose je nejlepší autobusem FlixBus. V naší síti autobusových spojů je 958 destinací, do kterých se můžete dostat v zemi USA. Z města San Jose se můžete snadno dostat i do dalších zemí a prozkoumat tak všechna města v naší síti. Stačí si snadno rezervovat jízdenku do města San Jose již od 199,00 Kč, ale pozor, nejlevnější jízdenky jsou rychle pryč! Určitě si vždy svou jízdenku kupte s dostatečným předstihem. Nejjednodušší způsob je stáhnout si bezplatnou aplikaci FlixBus, a mít tak dostupné spoje vždy při ruce. Naše aplikace také uloží vaši jízdenku, takže ji nebudete muset tisknout a bude vám dávat aktuální informace o vašem spoji.

Proč cestovat do města San Jose s FlixBusem

Cestování do města San Jose s FlixBusem nemůže být jednodušší! S 24 spoji do města San Jose máte na výběr, kam se vydat na příští cestu autobusem Ať cestujete odkudkoli, zarezervovat si jízdu do města San Jose by nemohlo být snadnější. Vyberte si z několika možností: v prodejním místě, u řidiče autobusu, online na webové stránce nebo skrze naší aplikaci. Platbu můžete provést kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay nebo Apple Pay. Navíc při cestě autobusem FlixBus si můžete být jistí, že cestujete šetrně k životnímu prostředí. Naším cílem je stát se 100% uhlíkově neutrálními, a tak nabízíme našim zákazníkům možnost kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukovaného při jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Připraveni rezervovat si cestu do města San Jose? Nezapomeňte si také přikoupit vaše oblíbené sedadlo! Na výběr máte klasické sedadlo, panorama sedadlo, nebo místo se stolkem. Tak neváhejte a zabalte si kufry – s námi máte v ceně jízdenky jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, a vydejte se na cestu! V našem autobuse se pohodlně usaďte na sedadle s extra velkým prostorem pro nohy, připojte se k Wi-Fi, pusťte si film nebo seriál a nechte se pohodlně dovézt až do cíle. V každém autobuse je také k dipozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.