Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Belgie autobusem: levně a pohodlně

Na cestě autobusem do Belgie je jedna věc jistá: určitě se nevrátíte s prázdným žaludkem. Belgie koneckonců není jen místem, kde vznikly hranolky, ale také domovem čokolády a piva a samozřejmě na každém rohu zde mají teplé belgické vafle. Bruselské a lutyšské vafle se ostatně liší těstem a oblohou: silnější, křupavější lutyšské „Gaufre de Liège“ se podávají s medem, sirupem nebo karamelovou omáčkou, zatímco tenčí bruselské „Gaufre de Bruxelles“ mají nahoře vrstvu práškového cukru nebo šlehačku.

Belgie však nenabízí jen kulinářské zážitky. V Bruselu se nachází řada hlavních sídel mezinárodních organizací, zatímco v Gentu a Bruggách se podél domů s nádhernými fasádami klikatí zasněné kanály. Město De Panne na belgickém pobřeží Severního moře je považováno za místo vzniku plachtění po pláži, tzv. land sailingu.

Proč je dálkový autobus na dovolenou do Belgie dobrou volbou

Podmínky přepravy zavazadel v autobusech FlixBus

Včetně 2 kusů zavazadel

Cestujte bez extra nákladů a únavného přenášení kufru. Ve většině autobusů je místo i pro jízdní kolo!

Jízdní řády a zastávky autobusů

Autobusové zastávky s centrální polohou

Dovezeme vás přímo na nejoblíbenější rekreační místa v Belgii.

Wi-Fi na palubě autobusu

Bezplatná Wi-Fi

Užijte si na své cestě autobusem do Belgie bezplatnou Wi-Fi a zásuvky.

Levné jízdenky

Levné jízdenky

Ušetřete na své cestě autobusem do Belgie a peníze raději utraťte za pralinky!