Naše služby pro vás

Rezervace & správa jízdenek

Možnost rezervace jízdenek

Existují různé způsoby, jak si snadno rezervovat jízdenku u FlixBusu. Kromě rezervace skrze naše webové stránky si můžete koupit jízdenku v aplikaci FlixBus nebo ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury.

Správa rezervace

Potřebujete změnit nebo stornovat vaši rezervaci? Přímo na našich stránkách můžete změnit nebo stornovat svoji rezervaci až 15 minut před plánovaným odjezdem.

Osoby s omezenou schopností pohybu

Ať už cestujete s invalidním vozíkem, jste odkázání na svého vodícího či asistenčního psa nebo jste v době vaší cesty těhotná – snažíme se, aby naše autobusy byly co nejpohodlnější a nejpřístupnější. Pro více informací klikněte níže.


Doplňky

Zavazadla

Před cestou si prosím přečtěte podmínky přepravy zavazadel. Překvapí vás, kolik zavazadel si s sebou na cestu s FlixBusem můžete vzít. 

Rezervace sedadel

Máte oblíbené místo na palubě? Nyní vám nabízíme možnost rezervace sedadel. Více informací, jak si zajistit sedadlo nebo změnit vaši rezervaci najdete na následující stránce.

Jízdní kola

Na výlet s FlixBusem si můžete vzít i své jízdní kolo. Zjistěte více o podmínkách pro přepravu jízdních kol.


Vaše cesta s námi

Servis na palubě

Protože je pro nás vaše pohodlí při cestování důležité, na palubě autobusů FlixBus poskytujeme širokou škálu služeb. 

Aktuální informace o trasách

Všechny důležité informace o zpoždění autobusů či dočasných změnách týkajících se autobusových zastávek naleznete na následující stránce.


Pomoc a další

Ztráty a nálezy

Pokud jste v některém z našich autobusů něco ztratili nebo našli, kontaktujte nás.

Pomoc

Máte dotazy týkající se rezervace jízdenky nebo průběhu vaší cesty autobusem FlixBus? Zde najdete odpovědi na časté dotazy a kontakt na náš zákaznický servis.

S FlixBusem až na letiště

Odlétáte za dalším dobrodružstvím? Podívejte se na kompletní seznam zastávek v síti FlixBus, které se nachází v blízkosti letišť.