Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Náš servis pro vás

FlixBus - služby pro naše zákazníky
Často kladené otázky

FAQ

Máte dotazy týkající se rezervace jízdenky nebo průběhu vaší cesty autobusem FlixBus? Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky a kontakt na náš zákaznický servis.

> FAQ

Shërbimi i FlixBus

Servis na palubě

Protože je pro nás vaše pohodlí při cestování důležité, na palubě autobusů FlixBus poskytujeme širokou škálu služeb. Více informací najdete na následující stránce.

> Více informací o službách na palubě autobusu

Změna a storno jízdenky

Změna a storno

Změnily se vaše plány a potřebujete změnit nebo zrušit zakoupenou jízdenku? Zde jsou k dispozici všechny důležité informace o změně a stornu vašich rezervací.

> Více informací o změně a stornu

FlixBus aplikace je praktická pro cesty

FlixBus aplikace

Naše FlixBus mobilní aplikace vám zaručí, abyste prostřednictvím svého smartphonu či tabletu zůstali vždy v obraze. Po kliknutí na následující odkaz se dozvíte o všech funkcích naší aplikace.

> Stáhněte si FlixBus aplikaci

Podmínky přepravy zavazadel v autobusech FlixBus

Zavazadla

Před jízdou si prosím přečtěte podmínky přepravy zavazadel – překvapí vás, kolik zavazadel si s sebou na cestu autobusem FlixBus můžete vzít.

> Podmínky přepravy zavazadel

Přihlášení k newsletteru

Newsletter

Nechcete propásnout žádnou z našich soutěží, akčních nabídek, nebo výhodných jízdenek? Náš FlixBus newsletter vás zdarma informuje o všech našich novinkách.

> Zaregistrujte se pro novinky e-mailem

Prodejní místa a cestovní kanceláře - FlixBus

Cestovní kanceláře

Při plánování vaší cesty můžete využít služeb našich partnerských cestovních kanceláří a agentur a jejich prostřednictvím si zakoupit jízdenku.

> Najít nejbližší prodejní místo

Kancelář ztrát a nálezů společnosti FlixBus

Ztráty a nálezy

Při cestování autobusem se snadno něco na palubě zapomene. Na naši kancelář ztrát a nálezů se mohou obrátit jak osoby pohřešující své osobní věci, tak poctiví nálezci.

> Ztráty a nálezy

Jízdní řády a zastávky autobusů

Aktuální informace o trasách

Všechny důležité informace o zpoždění autobusů či dočasných změnách týkajících se autobusových zastávek naleznete na následující stránce.

> Aktuální informace o trasách