Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Náš servis pro vás

FlixBus - služby pro naše zákazníky
Často kladené otázky

Pomoc

Máte dotazy týkající se rezervace jízdenky nebo průběhu vaší cesty autobusem FlixBus? Zde naleznete odpovědi na často kladené otázky a kontakt na náš zákaznický servis.

> Pomoc

Shërbimi i FlixBus

Servis na palubě

Protože je pro nás vaše pohodlí při cestování důležité, na palubě autobusů FlixBus poskytujeme širokou škálu služeb. Více informací najdete na následující stránce.

> Více informací o službách na palubě autobusu

Změna a storno jízdenky

Změna a storno

Změnily se vaše plány a potřebujete změnit nebo zrušit zakoupenou jízdenku? Zde jsou k dispozici všechny důležité informace o změně a stornu vašich rezervací.

> Více informací o změně a stornu

FlixBus aplikace je praktická pro cesty

FlixBus aplikace

Naše FlixBus mobilní aplikace vám zaručí, abyste prostřednictvím svého smartphonu či tabletu zůstali vždy v obraze. Po kliknutí na následující odkaz se dozvíte o všech funkcích naší aplikace.

> Stáhněte si FlixBus aplikaci

Podmínky přepravy zavazadel v autobusech FlixBus

Zavazadla

Před jízdou si prosím přečtěte podmínky přepravy zavazadel – překvapí vás, kolik zavazadel si s sebou na cestu autobusem FlixBus můžete vzít.

> Podmínky přepravy zavazadel

Přihlášení k newsletteru

Newsletter

Nechcete propásnout žádnou z našich soutěží, akčních nabídek, nebo výhodných jízdenek? Náš FlixBus newsletter vás zdarma informuje o všech našich novinkách.

> Zaregistrujte se pro novinky e-mailem

Prodejní místa a cestovní kanceláře - FlixBus

Cestovní kanceláře

Při plánování vaší cesty můžete využít služeb našich partnerských cestovních kanceláří a agentur a jejich prostřednictvím si zakoupit jízdenku.

> Najít nejbližší prodejní místo

Kancelář ztrát a nálezů společnosti FlixBus

Ztráty a nálezy

Při cestování autobusem se snadno něco na palubě zapomene. Na naši kancelář ztrát a nálezů se mohou obrátit jak osoby pohřešující své osobní věci, tak poctiví nálezci.

> Ztráty a nálezy

Jízdní řády a zastávky autobusů

Aktuální informace o trasách

Všechny důležité informace o zpoždění autobusů či dočasných změnách týkajících se autobusových zastávek naleznete na následující stránce.

> Aktuální informace o trasách

Zjistěte více o způsobu rezervace jízdenky

Způsob rezervace

U nás je rezervace jízdenky rychlá a jednoduchá. Vyberte si možnost, která vyhovuje vám: online, prostřednictvím FlixBus aplikace nebo v obchodech FlixBusu.

> Přehled všech způsobů rezervace

Jak si zarezervovat sedadlo

Rezervace sedadel

Máte oblíbené místo na palubě? Nyní vám nabízíme  možnost rezervace sedadel. Více informací, jak si zajistit sedadlo nebo případné změny rezervace najdete na následující stránce.

> Zjistěte více o možnostech rezervace sedadel

Přeprava jízdních kol s FlixBusem

Vezměte si vaše jízdní kolo s sebou

Na výlet s FlixBusem si můžete vzít i své jízdní kolo. Více informací o podmínkách pro přepravu jízdních kol naleznete na níže uvedeném odkazu.

> Jak přepravovat jízdní kola s FlixBusem

Zastávky v síti FlixBus v blízkosti letišť

S FlixBusem až na letiště

Odlétáte za dalším dobrodružstvím a potřebujete se dostat na letiště? Podívejte se na kompletní seznam zastávek v síti FlixBus, které se nachází v blízkosti letišť.

> Podívejte se na seznam zastávek FlixBus v blízkosti letišť