Servis v autobuse

flixbus

Naše služby na palubě autobusů

Náš autobus vám zaručuje ten nejlepší servis. V autobusech FlixBus je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi s rychlostí 4G, extra prostor pro nohy, dostatečné množství zásuvek pro vaše elektronická zařízení a dostatek místa pro vaše zavazadla.

Síť Wi-Fi

Na zahnání nudy najdete v autobuse zdarma přístup k naší Wi-Fi síti, a tak můžete celou cestu surfovat na internetu, chatovat s přáteli nebo kontrolovat své e-maily – a to vše s rychlostí 4G! V autobusech FlixBus budete stále online.

Prostor pro nohy

V autobuse FlixBus máte garantované komfortní sedadlo s nastavitelnými opěradly a extra velkým prostorem pro nohy. I "dlouháni" tak mají dostatek prostoru a mohou cestovat pohodlně i při delších jízdách.

Zásuvky

Chcete surfovat na internetu, chatovat nebo pracovat na notebooku, ale baterie vašich elektronických zařízení je vybitá? To není problém! Podívejte se po symbolu zásuvky nebo se zeptejte našich ochotných řidičů. Využít můžete jednu z mnoha zásuvek, kterými jsou autobusy FlixBus vybaveny.

WC

Je to na vaši zastávku ještě pár minut? Žádnou paniku! Ve všech našich autobusech FlixBus se pro případ nouze nachází WC.

Zavazadla

Autobusy FlixBus nabízejí dostatečný prostor pro vaše zavazadla. Jednoduše je uložte do přihrádek nad sedadly. Naši příjemní řidiči vám s ukládáním samozřejmě rádi pomohou. Podrobné informace k zavazadlům naleznete v podmínkách přepravy zavazadel.

Pomoc

Naše stránka „Pomoc“ vám přímo online zodpoví mnohé dotazy.