Servis v autobuse

Služby poskytované v autobusech FlixBus

Naše služby na palubě autobusů

Náš autobus ti zaručuje ten nejlepší servis. V autobusech FlixBus je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi s rychlostí 4G*, extra prostor pro nohy, občerstvení a nápoje za výhodné ceny, dostatečné množství zásuvek pro tvá elektronická zařízení a dostatek místa pro tvá zavazadla. Všechny nabídky, které jsou v autobusu k dostání, najdeš v naší cestovní brožuře FlixBus.

Wi-Fi na palubě v rychlosti LTE

Síť Wi-Fi

Na zahnání nudy najdeš v autobuse zdarma přístup k naší Wi-Fi síti* a tak můžeš celou cestu surfovat na internetu, chatovat s přáteli nebo kontrolovat své e-maily – a to vše s rychlostí 4G! V autobusech FlixBus budeš stále online.

Prostor pro nohy v autobusech FlixBus

Prostor pro nohy

V autobuse FlixBus máš garantované komfortní sedadlo s nastavitelnými opěradly a extra velkým prostorem pro nohy. I "dlouháni" tak mají dostatek prostoru a mohou cestovat pohodlně i při delších jízdách.

Občerstvení a nápoje v autobusech FlixBus

Občerstvení & nápoje

U společnosti FlixBus o tebe bude vždy co nejlépe postaráno: V autobuse jsou pro tebe připraveny nápoje a malé občerstvení za výhodné ceny. Můžeš je jednoduše zakoupit u našich příjemných řidičů.

Zásuvky v autobusech FlixBus

Zásuvky

Chceš surfovat na internetu, chatovat nebo pracovat na notebooku, ale tvá baterie je vybitá? To není problém! Podívej se po symbolu zásuvky nebo se zeptej našich ochotných řidičů. Využít můžeš jednu z mnoha zásuvek, kterými jsou autobusy FlixBus vybaveny.**

WC na palubě autobusů FlixBus

WC

Je to na Tvou zastávku ještě pár minut? Žádnou paniku! Ve všech našich autobusech FlixBus se pro případ nouze nachází WC.

Podmínky přepravy zavazadel v autobusech FlixBus

Zavazadla

Autobusy FlixBus nabízejí dostatečný prostor pro Tvá zavazadla. Jednoduše je ulož do přihrádky nad Tvým sedadlem. Naši příjemní řidiči Ti s ukládáním samozřejmě rádi pomohou. Podrobné informace k zavazadlům nalezneš v podmínkách přepravy zavazadel.

Často kladené otázky

Často kladené otázky (FAQ)

Naše stránka „Často kladené otázky“ Ti přímo online zodpoví mnohé dotazy. Pokud máš další nezodpovězené dotazy, pak nám jednoduše zavolej na naši zákaznickou linku +49 (0)30 300 137 300*** nebo vyplň náš kontaktní formulář.

* Wi-Fi síť je k dispozici na vlastních autobusových linkách společnosti FlixBus. Výjimku představují spoje do Prahy, Plzně, St. Gallenu, Curychu a na letiště Hahn; Aktuálně se provádí vybavení autobusů sítí LTE: Tato služba bude brzy k dispozici plošně. Rychlost dat závisí na pokrytí mobilní sítě našeho operátora.
** Zásuvky nalezneš v mnoha našich autobusech. Všechny ostatní autobusy budou zásuvkami vybaveny v následujících měsících.
***Měj prosím na paměti, že poplatky za hovory z pevné linky i mobilního telefonu závisí na sazbách příslušného poskytovatele.