JSTE ONLINE!

Než začnete používat Wi-Fi, podívejte se, co všechno můžete podniknout s naší bezplatnou palubní službou.

K Wi-Fi se můžete připojit pouze na palubě autobusu FlixBus nebo vlaku FlixTrain. Musíte ve svém smartphonu otevřít nastavení Wi-Fi, vybrat „FlixBus Wi-Fi" nebo „FlixTrain Wi-Fi" a přijmout podmínky. Po navázání internetového připojení můžete začít procházet webové stránky. Chcete-li se vrátit na domovskou stránku naší Wi-Fi, přejděte na wifi.flixbus.com nebo wifi.flixtrain.com.

Wi-Fi bohužel není neomezená. Abychom zajistili optimalizaci šířky pásma a poskytli lepší zážitek všem na palubě, mohou existovat omezení rychlosti a určitých webových stránek. Po vyčerpání datového limitu nebudete mít přístup k internetu nebo vám snížíme rychlost připojení. Po dokončení cesty obdržíte e-mailem dotazník, který můžete vyplnit a pomoci nám tak dále zlepšovat služby Wi-Fi na palubě.

Datový limit a rychlost připojení omezujeme, abychom poskytli spravedlivější služby každému uživateli na palubě. Naším cílem je poskytovat všem cestujícím co nejlepší zážitek, ale vzhledem k pohybu vozidla a omezením v dané zemi/oblasti nemůžeme zaručit rychlý nebo nepřetržitý přístup k internetu. Pokud máte špatné připojení k internetu, zkuste to později, protože možná projíždíte oblastí se slabým pokrytím. Nezapomeňte vyplnit dotazník, který vám zašleme po vaší cestě, abyste nám pomohli dále zlepšovat služby Wi-Fi na palubě.

Můžete používat WhatsApp, Messenger a další textové služby, kontrolovat e-maily, procházet Instagram a Facebook (možnosti videa mohou být omezené) a obecně procházet webové stánky.

Platformy pro streamování videa a zvuku spotřebovávají velké množství dat, takže přístup k platformám jako Netflix, Prime Video, Disney+, TikTok, YouTube nebo Spotify je blokován. Abychom zabránili rychlému vyčerpání vašeho datového přídělu, omezili jsme také přístup k obchodům s aplikacemi. Chcete-li poslouchat svoje playlisty, sledovat film nebo oblíbený televizní pořad, nezapomeňte si je před cestou stáhnout.

Wi-Fi na palubě je veřejná; proto doporučujeme vyhnout se přenosům soukromých nebo citlivých informací během připojení.

V současné době nemáme k dispozici žádné další balíčky na prodej.

Podívejte se do naší nápovědy nebo kontaktujte naše odborníky ze zákaznického servisu online.

Nabídka společnosti Flix

Servis na palubě

Naše autobusy mají toalety, zásuvky a dokonce i bezplatnou Wi-Fi.

Informace o trase

Všechny informace o aktuální trase a zastávkách.

Správa rezervace

Všechny doplňky

Máte nadpočetné nebo neskladné zavazadlo? Přidejte je ke své rezervaci a nezapomeňte uvést vše!
Cestujete s rodinou nebo přáteli? Rezervujte si místa a užijte si cestu naplno.

Správa vaší cesty

Chcete svou cestu změnit nebo zrušit? Svou rezervaci můžete změnit až 15 minut před odjezdem na našich webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus.