§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Noční autobusy

Nočním autobusem po Evropě

Náš noční autobus je každou noc na cestách do mnoha evropských měst. Bez nutnosti předchozí rezervace se pohodlně dostanete z místa A do místa B! Protože je na nočních linkách méně zastávek než na denních spojích, bude vaše cesta o poznání kratší!

Pokud je vaším přáním vyjet si na spontánní výlet po Evropě, jednoduše se vydejte na jednu z našich snadno dostupných autobusových zastávek, kde si můžete koupit jízdenku přímo od řidiče. Mějte ale na paměti, že čím dříve si jízdenku koupíte, tím výhodnější bude vaše cena! Na palubě autobusu můžete využít našeho servisu a užít si pohodlí na našich prostorných, polohovatelných sedačkách. Máte také možnost zakoupit si občerstvení. WC na palubě je samozřejmostí. V našem nočním autobuse jsou elektrické zásuvky a připojení k Wi-Fi, takže se můžete během jízdy uvelebit a podívat se na film nebo jenom brouzdat po internetu.

Další noční autobusové spoje

 Vyzkoušejte nové noční linky

Jak by se vám líbilo cestovat přes noc z Prahy do Mnichova? Nebo třeba další naší noční linkou z Prahy do Vídně? Díky naší rychle se rozrůstající síti autobusových linek budete mít brzy možnost cestovat přes noc do všech větších evropských měst. Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho Newsletteru, kde vás budeme o všech nových nočních linkách informovat!

Cestování autobusem FlixBus vás překvapí svou efektivností: v porovnání s auty, vlaky a letadly není žádný jiný dopravní prostředek tak energeticky úsporný a neprodukuje tak malé množství skleníkových plynů, jako dálkový autobus. Můžete tak v noci projet nespočet měst v Evropě, a přesto se dostat do svého cíle rychle, pohodlně a navíc šetrně k životnímu prostředí!

Noční autobus z Prahy do Mnichova

Naším nočním autobusem z Prahy do Mnichova můžete procestovat spící Českou republiku a Německo rychleji a dorazit do  bavorského hlavního města dříve, než jakýmkoli jiným autobusem. Mnichov politické centrum v Bavorsku s bohatou historií. Je to také jedna z nejzajímavějších metropolí v Evropě, do které se můžete autobusem vydat za poznáním, zábavou, kulturou nebo třeba na nákupy.

Najděte si svůj noční autobus jíž nyní