Noční autobusy

Nočním autobusem po Evropě

Naše noční autobusy jezdí denně a vezmou vás do mnoha evropských měst. Bez nutnosti předchozí rezervace se pohodlně dostanete z místa A do místa B! Protože je na nočních linkách méně zastávek než na denních spojích, bude vaše cesta o poznání kratší!

Pokud chcete s kamarády spontánně vyrazit na výlet po Evropě, jednoduše se vydejte na jednu z našich snadno dostupných autobusových zastávek, kde si můžete koupit jízdenku přímo u řidiče. Nezapomeňte však, že čím dříve si jízdenku koupíte, tím výhodnější bude vaše cena! Na palubě autobusu můžete využít našeho servisu a užít si pohodlných, prostorných a polohovatelných sedaček. Máte také možnost si zakoupit občerstvení přímo u řidiče. WC na palubě je samozřejmostí. V našem nočním autobuse jsou elektrické zásuvky a připojení k Wi-Fi, takže můžete během jízdy v klidu sledovat film na vašem tabletu nebo jenom brouzdat po internetu, bez stresu, že se vám vybije baterie.

Jak by se vám líbilo cestovat přes noc z Prahy do Mnichova? Nebo třeba další naší noční linkou z Prahy do Vídně? Díky naší rychle se rozrůstající síti autobusových linek budete mít brzy možnost cestovat přes noc do všech větších evropských měst. 

Cestování autobusem FlixBus vás překvapí svou efektivností: v porovnání s auty, vlaky a letadly není žádný jiný dopravní prostředek tak energeticky úsporný a neprodukuje takové množství skleníkových plynů, jako dálkový autobus. Můžete tak v noci projet nespočet měst v Evropě, a přesto se dostat do svého cíle rychle, pohodlně a navíc šetrně k životnímu prostředí!

 

Noční autobus z Prahy do Mnichova

Naším nočním autobusem z Prahy do Mnichova můžete procestovat spící Českou republiku a Německo rychleji a dorazit tak do bavorského hlavního města dříve, než jakýmkoli jiným autobusem. Bavorská metropole je plná historie a je jedna z nejzajímavějších míst v Evropě, do které se můžete s FlixBusem vydat za poznáním, zábavou, kulturou nebo třeba na nákupy.