Noční autobusy

Nočním autobusem po Evropě

Náš noční autobus je každou noc na cestách do mnoha evropských měst. Bez nutnosti předchozí rezervace se pohodlně dostaneš z místa A do místa B! Protože je na nočních linkách méně zastávek než na denních spojích, bude tvoje cesta o poznání kratší!

Pokud je tvým přáním vyjet si na spontánní výlet po Evropě, jednoduše se vydej na jednu z našich snadno dostupných autobusových zastávek, kde si můžeš koupit jízdenku přímo od řidiče. Měj ale na paměti, že čím dříve si jízdenku koupíš, tím výhodnější bude tvá cena! Na palubě autobusu můžeš využít našeho servisu a užít si pohodlí na našich prostorných, polohovatelných sedačkách. Máš také možnost zakoupit si občerstvení a WC na palubě je samozřejmostí. V našem nočním autobuse jsou elektrické zásuvky a připojení k Wi-Fi, takže se můžeš během jízdy uvelebit a podívat se na film nebo jenom brouzdat po internetu.

Vyzkoušej nové noční linky

Další noční autobusové spoje 

 
Noční autobusové spoje

Mapa nočních autobusových spojů

Jak by se ti líbilo cestovat přes noc z Prahy do Berlína? Nebo třeba další naší noční linkou z Prahy do Vídně? Díky naší rychle se rozrůstající síti autobusových linek budeš mít brzy možnost cestovat přes noc do všech větších evropských měst. Nezapomeň se přihlásit k odběru našeho Newsletteru, kde tě budeme o všech nových nočních linkách informovat!

Cestování autobusem FlixBus tě překvapí svou efektivností: v porovnání s auty, vlaky a letadly není žádný jiný dopravní prostředek tak energeticky úsporný a neprodukuje tak malé množství skleníkových plynů, jako dálkový autobus. Můžeš tak v noci projet nespočet měst v Evropě, a přesto se dostat do svého cíle rychle, pohodlně a navíc šetrně k životnímu prostředí!

Noční autobus z Prahy do Berlína

Naším nočním autobusem z Prahy do Berlína můžeš procestovat spící Českou republiku a Německo rychleji a dorazit do německého hlavního města dříve, než jakýmkoli jiným autobusem. Berlín není pouze politické centrum země s bohatou historií a spojnice mezi západem a východem. Je to také jedna z nejzajímavějších metropolí v Evropě, do které se můžeš autobusem vydat za poznáním, zábavou, kulturou nebo třeba na nákupy.

Kompletní síť nočních autobusových spojů (PDF)Najdi si svůj noční autobus jíž nyní