Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Impresum

Vydavatel
FlixMobility GmbH 

Kontakt
Adresa: FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Mnichov
Tel.: +420 228 880 001*
E-mail: servis@flixbus.cz**

*Mějte prosím na paměti, že poplatky za hovory z pevné linky i mobilního telefonu závisí na sazbách příslušného operátora.

Jednatelé společnosti
André Schwämmlein
Arnd Schwierholz
Daniel Krauss
Jochen Engert


Obchodní rejstřík
Městský soud Mnichov, HRB 197620

DIČ
DE 283764680

Pracovník odpovědný za obsah dle § 55 II RStV
Daniel Krauss
Friedenheimer Brücke 16
80639 Mnichov
E-mail: servis@flixbus.cz

Odpovědnost za obsah
Obsah našich stránek byl vytvořen velmi pečlivě. Avšak nemůžeme nést žádnou odpovědnost za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu. Jako poskytovatelé služeb jsme podle § 7 odstavec 1 zákona o elektronických informacích a komunikačních službách odpovědní za obsah těchto stránek ve smyslu obecných právních předpisů. Avšak podle  §§ 8 - 10 zákona o elektronických informacích a komunikačních službách nejsme jako poskytovatelé služeb povinni dozorovat informace předané nebo uložené z cizích zdrojů, či pátrat po okolnostech upozorňujících na nezákonnou činnost. Tím nejsou dotčeny povinnosti odstranit nebo zablokovat používání informací ve smyslu všeobecných předpisů. Tento závazek můžeme nicméně dodržet v momentu, kdy se dozvíme o konkrétním porušení zákona. Po oznámení takových porušení zákona příslušný obsah bez prodlení odstraníme.

Evropská komise nabízí pro mimosoudní řešení sporů online platformu (ODR platforma), která je k nahlédnutí na www.ec.europa.eu/consumers/odr. My se zúčastňujeme procesu řešení sporů u smírčího orgánu pro spotřebitele. Přehled kontaktních údajů s uznávanými smírčími orgány naleznete na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show. V rámci toho odkazujeme na německý Smírčí orgán pro veřejnou dopravu (Schlichtungsstelle öffentlicher Personenverkehr e.V). (www.soep-online.de).