Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Impresum

Vydavatel
FlixMobility GmbH 

Kontakt
Adresa: FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Mnichov
Tel.: +420 228 880 001*
E-mail: servis@flixbus.cz**

*Mějte prosím na paměti, že poplatky za hovory z pevné linky i mobilního telefonu závisí na sazbách příslušného operátora.

Jednatelé společnosti
André Schwämmlein
Daniel Krauss
Jochen Engert


Obchodní rejstřík
Městský soud Mnichov, HRB 197620

DIČ
DE 283764680

Odpovídá podle § 18 odst. 2 německé Státní smlouvy o sdělovacích prostředcích (MStV)
Daniel Krauss
Friedenheimer Brücke 16
80639 Mnichov
E-mail: servis@flixbus.cz

Odpovědnost za obsah
Obsah našich stránek byl vytvořen velmi pečlivě. Avšak nemůžeme nést žádnou odpovědnost za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu. Jako poskytovatelé služeb jsme podle § 7 odstavec 1 zákona o elektronických informacích a komunikačních službách odpovědní za obsah těchto stránek ve smyslu obecných právních předpisů. Avšak podle  §§ 8 - 10 zákona o elektronických informacích a komunikačních službách nejsme jako poskytovatelé služeb povinni dozorovat informace předané nebo uložené z cizích zdrojů, či pátrat po okolnostech upozorňujících na nezákonnou činnost. Tím nejsou dotčeny povinnosti odstranit nebo zablokovat používání informací ve smyslu všeobecných předpisů. Tento závazek můžeme nicméně dodržet v momentu, kdy se dozvíme o konkrétním porušení zákona. Po oznámení takových porušení zákona příslušný obsah bez prodlení odstraníme.

Evropská komise nabízí pro mimosoudní řešení sporů online platformu (ODR platforma), která je k nahlédnutí na www.ec.europa.eu/consumers/odr. My se zúčastňujeme procesu řešení sporů u smírčího orgánu pro spotřebitele. Přehled kontaktních údajů s uznávanými smírčími orgány naleznete na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show. V rámci toho odkazujeme na německý Smírčí orgán pro veřejnou dopravu (Schlichtungsstelle öffentlicher Personenverkehr e.V). (www.soep-online.de).