Kreditová jízdenka

Co je Kreditová jízdenka?

Kreditová jízdenka je poukaz s přednabitým kreditem, který lze využívat při rezervaci jízdenek. V naší nabídce naleznete Kreditovou jízdenku s přednabitým kreditem v hodnotě 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.

Kde si mohu Kreditovou jízdenku zakoupit?

Kreditovou jízdenku si lze zakoupit v obchodech FlixBusu. Obchody FlixBusu se nachází v Praze (ÚÁN Florenc Praha, číslo přepážek 21 a 22) a v Brně (AN u hotelu Grand).

Kreditová jízdenka

Jak a kde Kreditovou jízdenku uplatním?

Kreditovou jízdenku lze uplatnit na našich webových stránkách www.flixbus.cz nebo v naší FlixBus mobilní aplikaci. Kód na Kreditové jízdence vložte při rezervaci jízdenky do nákupního košíku. Při uplatnění Kreditové jízdenky bude hodnota Kreditové jízdenky odečtena z celkové ceny za jízdné. Zbývající kredit lze využít v další rezervaci pod stejným kódem Kreditové jízdenky.

Jaká je platnost Kreditové jízdenky?

Platnost Kreditové jízdenky je 3 roky ode dne aktivace.

Kreditová jízdenka

Jak získám bonus, který je uveden na Kreditové jízdence?

Kreditová jízdenka s přednabitým kreditem v hodnotě 500 Kč vám poskytuje bonus ve výši 5 %. Na vaší kartě je tedy ve skutečnosti kredit v hodnotě 525 Kč.

Kreditová jízdenka s přednabitým kreditem v hodnotě 1000 Kč vám poskytuje bonus ve výši 10 %. Na vaší kartě je tedy ve skutečnosti kredit v hodnotě 1100 Kč.

Můžu změnit nebo stornovat svou jízdenku?

Storno či změna rezervace jízdenky zakoupené přes Kreditovou jízdenku se nijak neliší od našich standardních storno podmínek. Informace o změně či o stornování jízdenky najdete v sekci FAQ (Často kladné otázky).

Úplná pravidla a podmínky uplatnění poukazu:

Používáním poukazu Kreditová jízdenka souhlasíte s následujícími podmínkami: Platnost poukazu Kreditová jízdenka je 3 roky ode dne aktivace. Tento FlixBus poukaz Kreditová jízdenka může být uplatněn pouze v online obchodě s jízdenkami provozovaném společností FlixMobility GmbH a pouze osobami staršími 14 let. K uplatnění poukazu Kreditová jízdenka navštivte stránku www.flixbus.cz; je nutné připojení k internetu, které může podléhat dalším poplatkům. Poukaz je platný na všech trasách. Počet sedadel v každém vozidle je omezen. Při uplatnění poukazu Kreditová jízdenka bude hodnota poukazu odečtena z celkové ceny za jízdné. Na každou rezervaci lze uplatnit pouze jeden poukaz. Zbývající kredit lze využít v další rezervaci pod stejným kódem poukazu. Tento poukaz Kreditová jízdenka nelze vyměnit za peníze, zbývající kredit nelze vyplatit a za poukaz nelze nakoupit jiné zboží. Ve vztahu ke sběru osobních údajů, jejich zpracování a užití se uplatní pravidla dostupná na stránce https://www.flixbus.cz/ochrana-osobnich-udaju, pokud není stanoveno jinak. Vlastnické právo k poukazu přechází na zákazníka okamžikem předání poukazu. Krádež, ztráta, zničení poukazu, případně jeho neoprávněné užití, se nenahrazuje. Práva, která nelze těmito podmínkami omezit či upravit, zůstávají nedotčena. Přeprodej Kreditové jízdenky není možný. Kreditové jízdenky vydává společnost FlixMobility GmbH. Při distribuci Kreditových jízdenek obchodní partner vystupuje jménem a na účet společnosti FlixMobility GmbH, Birketweg 33, 80639 München.