Autobus tam a zpět: New York, NY

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě New York, NY

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

New York Midtown (31st St & 8th Ave)

New York City Chinatown (28 Allen St)

New York City (103 Canal St)

New York City Chinatown (Bowery & Canal St)

Queens (Flushing)

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
New York, NY: Rychlý přehled
Přímé spoje do města

37

Počet zastávek

7

Země

Spojené státy

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se nejlépe dostat do města New York?
Jak si mohu koupit autobusovou jízdenku do města New York?
Jak se dostanu autobusem do města New York?
Kolik autobusových zastávek je ve městě New York?
Počet zastávek ve městě New York - 7 Zastávky jsou New York Midtown (31st St & 8th Ave), New York City Chinatown (Bowery & Canal St), Queens (Flushing), New York (Port Authority), New York City Chinatown (28 Allen St), New York City (103 Canal St), New York Gw Bridge, jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Kolik stojí jízdenka do města New York?
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města New York dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, může vás cesta do města New York s FlixBusem stát pouze 115,00 Kč!
Jak použít jízdenku FlixBus do města New York?
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města New York je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Mohu sledovat svůj autobus z a do města New York?
Mohu si rezervovat sedadlo na cestě do města New York?
Během rezervace jízdenky do města New York si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Jak mohu zaplatit za autobusovou jízdenku do města New York?
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Kdy je nejvýhodnější si rezervovat autobusovou jízdenku do města New York?
Autobusovou jízdenku do města New York si můžete rezervovat již od 115,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Kolik stojí přeprava jízdního kola autobusem FlixBus do města New York?

Autobusy do města New York

Nejvýhodnější autobusová doprava do města New York

S FlixBusem cestujete do města New York snadno a levně. V naší nabídce je 37 jízd od 115,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). A co víc, ve městě New York je 7 zastávek, takže se pohodlně dostanete do té části města, kam potřebujete. Rezervace autobusové jízdenky do města New York je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města New York s FlixBusem

Do města New York se můžete dostat z 37 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města New York

Ať jste kdekoli v zemi USA, je snadné se dostat to města New York: 37měst je spojených s městem New York, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města New York. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.