Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobus tam a zpět: Makarska

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.

Více informací zde

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.

Více informací zde
Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Aktuální informace o trase

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.

Naše nabídka

Jízdní řády autobusů Makarska

Vyhledat jízdní řád mezi
Vybrat dny
Odjezd
zpět
Dny Přestupy Odj. Doba jízdy Příj. Od
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Rezervuj nyní' §§
Doba jízdy: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Čas na přestup: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Pokud máte rádi noční život, mohla by se vám líbit také tato města:

Makarska očima Lenny

Lenka Malinová

Lenny. Vášnivá cestovatelka, bloggerka a taky trochu gurmánka. Svou rodnou Prahu jsem v devatenácti letech vyměnila za Skandinávii, kam jsem se vydala za studiem a novými zážitky. Dánsko mi ale mimo jiné také otevřelo dveře do světa cestování.  Jsem ukecaná, zvídavá a své zážitky s ostatními sdílím prostřednictvím svého blogu www.lennymali.com a Instagramu. Mezi místa, které mne nejvíce okouzlily svojí atmosférou bych pak určitě zařadila můj milovaný Londýn a Berlín, kam se vždy ráda vracím. Cestování tak pro mne tvoří velmi důležitou část mého života a život bez něj si už nedokážu představit.

Praha
27 let
Sběratelka zážitků

Makarska: Informace o městě

Objevte krásné město Makarska

V Makarské jako doma

Makarská Riviéra. První slovo, které se mi s tímto slovním spojením vybaví jsou azurově modré pláže, kde vidět na samotné dno není vůbec nic nezvyklého. Je to ale víc než jen to. Je to také samostatný kraj a centrum kultury, vzdělávání a od poloviny dvacátého století také důležité turistické centrum, které se v posledních letech těší velmi velké oblibě a to nejen z řad českých turistů. Dnešní Makarská Riviéra je domov více než patnácti tisíc obyvatel, kteří ve většině případů pracují právě v turistickém průmyslu. Někteří z nich  pronajímají apartmány ve svých domech na pobřeží, z čehož se stala velmi oblíbená forma ubytování. 
Nejslavnější turistická destinace na celém chorvatském pobřeží, která si srdce svých návštěvníků získává nejen svou bohatou přírodou a klimatem, ale také svým lidských přístupem k hostům a turistickými atrakcemi. Pokud tedy plánujete dovolenou na tomto sluncem zalitém pobřeží, určitě si dejte na čas a svůj pobyt si zamluvte s dostatečným předstihem. Můžete se sice zařadit mezi šťastlivce, kteří najdou ubytování rovnou nebo na místě (to v Chorvatsku není vůbec nic neobvyklého) ale jistota je jistota. Ať už si tedy pro své přebývání v Makarské vyberete hotel, apartmán či kemp, dejte si pozor především na vzdálenost pláže a dostupnost nejbližšího supermarketu. To platí především pro ty, kteří se sem rozhodnou dopravit třeba právě jedním z Flixbusem nabízených spojů. 
 
Objevte nejkrásnější památky Makarské

Makarská & okolí

Samotné město Makarská je profláklé turistické letovisko, které se těší velké oblíbenosti a to především mezi mladšími ročníky. Vibrantní a moderní město, které nabízí širokou nabídku různých barů a restaurací a také zajímavý noční život. Pokud jsou přelidněné pláže to, co zrovna nemusíte, doporučuji si z Makarské “popojet” do sousedních klidnějších pláží.          
Třeba do Velké Duby, která je součástí vesnice Živogošće a která se těší velké oblibě mezi turisty, kteří preferují klidnější dovolenou. Toto místo je obklopené borovicovými lesy, ve kterých lze najít stín a v jejichž okolí se dříve nacházela i populární nudistická pláž, která zde nyní funguje pouze mimo hlavní turistickou sezónu. Pláže tady jsou oblázkové a přístup do moře je zde vhodný i pro malé plavce.  
Záliv Brela patří mezi jeden z mnoha “malých” makarských zálivů, které se nachází na západě od samotného města Makarská. Dostat se sem mimo loď tak můžete i prostřednictvím auta a využít tak jedno z blízkých parkovišť. Jedná se opět o již “typickou” kamínkovou pláž,odkud si budete moc vychutnat jedinečný výhled na hory a pobřeží.
 Další pláž, která se může chlubit svojí jedinečností je Nugal. Mimo to, že se jedná o čistě “nudistickou” pláž je to také takové “tajné” místo, na které se dostanete pouze prostřednictvím lodě nebo přímo z Makarské. Pokud tedy toužíte po nevšedním zážitku a zároveň se nebojíte shodit své svršky, toto místo bude stát rozhodně za to!
 
Objevte kulturu a historii Makarské

Hory & aktivní dovolená

Říká se, že stabilní počasí na Makarské Riviéře způsobují především hory, které brání příchodu mraků ze Středozemí. Proto je to oblíbený cíl všech, kteří zrovna neholdují ležení na pláži a kteří preferují více aktivní dovolenou. Nejvyšší hora Chorvatska Biokovo se nachází jen několik kilometrů odtud a měří rovných 1762 metrů. Pokud vaše srdce prahne po pohádkovém výhledu na nejen pobřeží Makarské, výlet sem by neměl chybět na vašem cestovatelském seznamu.Už samotná cesta sem totiž stojí za to.
Během cesty “nahoru” totiž budete moci spatřit na vlastní oči, jak v horách dřívě žili místní Chorvaté. Cestou sem můžete vidět vesnice jako Gorja Brela, Veliko Brdo nebo třeba Gornje Igrane. Pozor si dejte na počasí, které se tady mění doslova “lousknutím” prstu -  na výlet vyražte řádně připraveni. Pořádné boty a outdorovou bundu určitě přibalte do svého dovolenkového zavazadla.
V okolí největší hory najdete také spoustu dalších turistických lákadel jako třeba jeskyně. Nadšence všeho zeleného určtiě zase nadchne Botanická zahrada Kotisina, kterou najdete ve stejnojmenné vesničce Kotisina. 
 
Objevte noční život v Makarské

Ráj zmrzlin & štavnatého ovoce

Pokud je něco, co byste při návštěvě Makarské neměli oželet, tak to jsou denní dávky vynikající zmrzliny a ovoce. Nevím, jak je to možné, ale tady prostě všechno vypadá strašně lákavě a jeden neví, jakou příchuť ochutnat dříve. Chorvaté jsou také velmi štědří, díky čemuž vám ve většině případů bude stačit jenom jeden kopeček. Se zmzlinou si rádi hrají a svojí “show” se tak snaží přilákat turisty. Během posledních let se tady také rozšířil trend veganství, a tak v nabídce většiny podniků najdete i ovocné sorbety či zmrzliny z rostliného mléka. Mimo klasickou “kopečkovou” musíte ochutnat také místní poháry, palačinky nebo další dortíky. Věřte tomu, že na oběd už potom nebudete mít moc chuť. Vystačíte si pak třeba jen se svačinkou v podobě ovoce.
Není totiž nic lepšího, než čerstvá voňavá broskev, kterou si můžete koupit ve stánku jen kousek od pláže. Za zmínku stojí i chorvatské fíky, melouny nebo třeba třešně. Věřte tomu, že tak dobré jste určitě dlouho nejedli.
 
Objevte zajímavá místa v Makarské

Poslední tipy na cestu

Ať už se chystáte do samotného centra Makarské nebo do jedné ze sousedních vesniček, určitě s sebou přibalte pohodlné podložky na pláž. Ty se vám  budou opravdu hodit - a to především na těch kamínkových plážích. Další věc, kterou zde oceníte jsou  už “profláklé” boty do vody, díky kterým se vyvarujete nechtěného zranění. Určitě si tak vždy dopředu prozkoumejte pláže a místa, kam plánujete vyrazit. Uvidíte, že to pak na místě velmi oceníte. 
 

Makarska: vaše autobusová zastávka

Autobusová jízdenka od 50 Kč
Počet spojů z města Makarska 26
Počet zastávek ve městě Makarska 1
Země Chorvatsko