Autobus Rijeka ↔ Záhřeb

od 249 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Jízdy:Rijeka Záhřeb (08.12.2022)

3:0 hod
Rijeka
Záhřeb aut. Nádr.
Najít všechny dostupné spoje pro tuto trasu

Autobusové zastávky ve městě Rijeka

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Rijeka autobusové nádraží

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Rijeka - Záhřeb : Rychlý přehled
Platba přes internet

Ano

Vzdálenost

132 km

Přímé spojení

Ano

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se dostat z města Rijeka do města Záhřeb?
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Rijeka do města Záhřeb jezdí denně 2 autobusy. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 3.
Jak koupit jízdenku na autobus Rijeka - Záhřeb?
Autobusovou jízdenku z města Rijeka do města Záhřeb si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Kolik stojí autobusová jízdenka z města Rijeka do města Záhřeb?
Z města Rijeka do města Záhřeb se dostanete autobusem od 249,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Rijeka - Záhřeb je 249,00 Kč.
Jak dlouho trvá jízda na trase Rijeka - Záhřeb?
Nejrychlejší autobusový spoj z města Rijeka do města Záhřeb trvá 2 hodin 40 minut.
Kde je můj autobus?
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Rijeka do města Záhřeb

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Rijeka - Záhřeb, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Rijeka a městem Záhřeb je 175kms, což autobusem trvá minimálně 2 hodin 40 minut.
Nejlevnější jízdenky na tento spoj seženete již od 249,00 Kč, ceny mohou být ale vyšší během hlavní sezóny, nebo když je autobus plný.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Rijeka do města Záhřeb

Dostat se s FlixBusem z města Rijeka do města Záhřeb je tak snadné s 2 přímými spoji denně.
Na trase Rijeka - Záhřeb jsou 3 zastávky a cesta trvá minimálně 2 hodin 40 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 249,00 Kč na trase Rijeka - Záhřeb. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Rijeka

Město Rijeka je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 77 spoji denně z 1 zastávky.

Příjezd do města Záhřeb

S1 zastávkami, Záhřeb je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Záhřeb můžete si vybrat z 337 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Rijeka - Záhřeb

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.