Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobus tam a zpět: Turín

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.

Více informací zde

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.

Více informací zde
Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Aktuální informace o trase

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.

Naše nabídka

Jízdní řády autobusů Turín

Vyhledat jízdní řád mezi
Vybrat dny
Odjezd
zpět
Dny Přestupy Odj. Doba jízdy Příj. Od
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Rezervuj nyní' §§
Doba jízdy: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Čas na přestup: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Pokud máte rádi vánoční trhy, mohla by se vám líbit také tato města:

Turín očima Lenny

Lenka Malinová

Lenny. Vášnivá cestovatelka, bloggerka a taky trochu gurmánka. Svou rodnou Prahu jsem v devatenácti letech vyměnila za Skandinávii, kam jsem se vydala za studiem a novými zážitky. Dánsko mi ale mimo jiné také otevřelo dveře do světa cestování.  Jsem ukecaná, zvídavá a své zážitky s ostatními sdílím prostřednictvím svého blogu www.lennymali.com a Instagramu. Mezi místa, které mne nejvíce okouzlily svojí atmosférou bych pak určitě zařadila můj milovaný Londýn a Berlín, kam se vždy ráda vracím. Cestování tak pro mne tvoří velmi důležitou část mého života a život bez něj si už nedokážu představit.

Praha
26 let
Sběratelka zážitků

Turín: Informace o městě

Turín a Olympijské hry

Město, jehož nynější šarmantní podobu silně ovlivnily Olympijské hry, které Turín hostil v roce 2006. Pryč jsou tak doby, kdy byl Turín spojován jen s průmyslem či luxusními auty. Toto město aktuálně patří mezi jedno z nejoblíbenějších v celé Itálii. Jestli tedy stále váháte, kam se vydáte po návštěvě Říma či Benátek, už přemýšlet nemusíte – hurá do Turína! Ať už se sem vydáte jen na den a nebo rovnou na celý víkend, nudit se rozhodně nebudete. Co všechno na vás v Turíně čeká? Světová muzea, kterými jsou například Automobilové muzeum a Národní kinematografické muzeum. Dále nespočet architektonických skvostů a ty nejútulnější kavárny. Také mnoho významných kostelů a staveb v čele s královskou rezidencí. Rezidence v Turíně vznikla během působení savojské dynastie, která celému městu dodala noblesní podobu. Po sjednocení Itálie v roce 1760 byl Turín zvolen jako hlavní italské město, a ačkoliv toto období trvalo jen pár let, místní obyvatelé jsou na tento historický fakt hrdí dodnes.

Ty nejvýznamnější památky

Jedna z nejdůležitějších a nepochybně také nejvýznamnějších památek je věž Mole Antonelliana, která již po staletí patří k symbolům města Turín. V období dokončení stavby roku 1897 se mohla pyšnit titulem nejvyšší zděné budovy v celé Itálii, a ačkoliv věž svůj titul už dávno ztratila, na kráse a obdivu ji to rozhodně neubírá. Jednou z dalších zajímavostí je také to, že Mole Antonelliana měla být původně “pouze” synagogou, avšak její osud zkomplikovalo financování stavby, jejíž stavba se protáhla ze šesti let o dalších deset. Dnes tak můžete tuto neoklasicistní budovu obdivovat nejen v Turíně, ale rovnou v celé Itálii! Ptáte se, proč a jak je to možné? Všimli jste si, že tuto památku můžete vidět na italských dvoucentových mincích? Když už tady budete, nezapomeňte si připlatit za návštěvu střechy, odkud lze spatřit Turín společně se sousedními vrcholky alpských hor, které tomu všemu dodávají tu správnou atmosféru. Přichází čas, přesunout se z výšin zase zpátky na zem. Konkrétně na historické náměstí Piazza Castello, kde mimo jiné naleznete i královský palác Palazzo Reale, kde v dávných dobách sídlil i samotný savojský dvůr. Stavba, která na vás zajisté zapůsobí nejen zvenčí, protože může nabídnout spoustu zajímavých aktivit uvnitř. Královský palác je plný dech beroucích interiérů a sálů. Zároveň je tu k vidění i královská knihovna, která patří mezi díla architekta Pelagia Pelagiho. Když budete mít štěstí, třeba v paláci uvidíte i jeden z náčrtů Leonarda da Vinciho, který se vystavuje pouze za speciálních příležitostí. Opomenout nesmíme ani královskou zbrojnici Armeria Reale, která patří společně s tou v Janově mezi ty nejrozsáhlejší a největší, co se týče počtu vystavovaných zbraní.

Turín město aut

Ať už se do Turína vydáte na výlet s přáteli či do bývalého olympijského města míříte s rodinou – vymezit si volný čas pro návštěvu muzea Museo Dell´-Automobile di Torino je naprostá nutnost. Nejen, že tam budete mít možnost spatřit opravdové klenoty, ale také budete moci vyzkoušet spousty dalších zajímavých aktivit. Začneme ale hezky od začátku, a to rovnou od té nejstarší části muzea, kde se nachází vozy pocházející z konce 19. století. Fiat, Renault ale také Parhard a Levassor či Darracq, ale také již zaniklé italské značky automobilů jako Isotta-Fraschini. Po obdivování historických hraček nyní přichází čas nahlédnout pod kapoty těchto skvostů. Dostáváme se do expozice, která je věnována jak vývoji motorů, tak i tomu, jak šel čas společně s vnitřní výbavou a trendy během jednotlivých obdobích. Za zmínku stojí sekce věnována domácí značce Fiat, kde budete mít možnost dozvědět se úplně všechno o této nejvýznamnější italské automobilové značce, která má v Turíně stále své hlavní sídlo.

Alpy, lyžování a Via Lattea

Jednou z věcí, kterou Turín dělá ještě více oblíbenější v očích turistů je nepochybně i to, že se během okamžiku dokážete přemístit z města do pohádkových hor či lesů. To ostatně ocení hlavně příznivci lyžování, kteří sem každoročně míří do oblasti Via Lattea. Aby také ne! Nachází se tady více než 212 sjezdovek různých náročností a celkem 69 vleků. Dostat se z této italské části můžete i do sousední francouzské Montgenévre. Via Lattea ale není jenom zimní destinace. Čím dál více turistů sem míří i během letních měsíců, aby prozkoumali tajemství místních hor, které po náročném výšlapu ocení pohádkovým výhledem. Naším dalším tipem je národní park Gran Paradiso známý pro svou biodiverzitu a unikátní ekosystém, za kterým se návštěvníci vydávají během celého roku. Navíc je v parku možné domluvit si exkurzi, během které vás zkušený průvodce doprovodí těmi nejzajímavějšími místy vybraných podle vašich zájmů. Ať už vás zajímá botanika, životní prostředí nebo sem míříte jen tak – na své si tady přijde opravdu každý.

Jak ušetřit: Torino a Piemonte card

Plánujete navštívit více muzeí či památek? Pokud ano, pak se vám zakoupení této karty rozhodně vyplatí. Dalším obrovským benefitem je i možnost zvolit si počet dní, díky čemuž se můžete výhodně toulat Turínem až 5 dní. Torino Piemonte card garantuje vstup do většiny muzeí a zvýhodněné vstupné do galerií či lepší ceny v restauracích. Na kolik vás tato kouzelná kartička vyjde? Za tu na 3 dny zaplatíte 35 euro, což je při průměrné ceně jednoho vstupu do muzea, která se pohybuje kolem 10 euro opravu skvělá investice, nemyslíte?

Turín: vaše autobusové zastávky

Mějte prosím na paměti, že Turín má 3 autobusové zastávky/autobusových zastávek.
Autobusová jízdenka od 50 Kč
Počet spojů z města Turín 226
Počet zastávek ve městě Turín 3
Země Itálie