Autobus tam a zpět: Budapešť

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Budapešť

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Budapest,,Kelenföld aut.áll.

Budapest,,Mexikói út

Budapest,,Népliget aut.áll.

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Budapešť: Rychlý přehled
Přímé spoje do města

136

Počet zastávek

3

Země

Maďarsko

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se nejlépe dostat do města Budapešť?
Jak si mohu koupit autobusovou jízdenku do města Budapešť?
Jak se dostanu autobusem do města Budapešť?
Kolik autobusových zastávek je ve městě Budapešť?
Počet zastávek ve městě Budapešť - 3 Zastávky jsou Budapest Népliget bus station, Budapest Kelenföld bus station, Budapest Mexikói út, jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Kolik stojí jízdenka do města Budapešť?
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Budapešť dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Budapešť stojí v průměru 339,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Budapešť s FlixBusem stát pouze 199,00 Kč!
Jak použít jízdenku FlixBus do města Budapešť?
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Budapešť je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Mohu sledovat svůj autobus z a do města Budapešť?
Mohu si rezervovat sedadlo na cestě do města Budapešť?
Během rezervace jízdenky do města Budapešť si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Jak mohu zaplatit za autobusovou jízdenku do města Budapešť?
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Kdy je nejvýhodnější si rezervovat autobusovou jízdenku do města Budapešť?
Autobusovou jízdenku do města Budapešť si můžete rezervovat již od 199,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Kolik stojí přeprava jízdního kola autobusem FlixBus do města Budapešť?

Budapešť: Informace o městě

Budapešť: Obecné informace

Maďarské hlavní město, Budapešť, se vás bude snažit zlákat celou řadou památek, zajímavých míst a svou lázeňskou kulturou - nebojte se podlehnout! Se svými více než 1,7 miliony obyvatel a stále větším počtem turistů je v Budapešti živo jak při teplých letních nocích na pobřeží Dunaje, tak i při zimních večerech v typických „ruin pubs“ – charizmatických hospodách ve starých polorozbořených domech. Při procházce Budapeští narazíte na celou řadu architektonických skvostů, najdete náměstí a zákoutí plná historie, ochutnáte kulinářské novinky, a to jak ve stáncích na ulici, tak v elegantních restauracích. Budín, městská část na pravém břehu Dunaje, návštěvníkům nabízí poklidné prostředí plné zeleně a historické památky, jako je například Budínský hrad nebo pevnost Citadella. Do Pešti, živější poloviny města, se dostanete snadno a rychle přes jeden ze sedmi mostů přes Dunaj. Budapešť si dokázala uchovat kousek každé éry své dlouhé a bouřlivé historie. Někteří ji porovnávají s Vídní, Prahou, nebo dokonce i s Berlínem – jedno je ale jisté, návštěvy Budapešti rozhodně nebudete litovat. Kupte si svou autobusovou jízdenku již dnes!

Co navštívit

Zastávka autobusů FlixBus je v Budapešti na autobusovém nádraží Népliget, u stejnojmenné zastávky metra. V centru Budapešti vás čeká celá řada aktivit – návštěva parků, muzeí, historických budov, kostelů a mnoho dalšího. V následujících odstavcích vám chceme představit ty nejzajímavější. Dominantu města, komplex Budínského hradu, nemůžete minout - dřívější palác a sídlo uherských králů se rozprostírá na pravém břehu Dunaje na tzv. Hradním vrchu. Ke hradu se můžete dostat buď pěšky (což ovšem znamená vyšplhat se na Hradní vrch), jedním z všudypřítomných hop-on-hop-off autobusů, nebo lanovkou Funicular. V hradním komplexu můžete kromě prohlídky prostor také navštívit Národní galerii, chrám sv. Matyáše, nebo Rybářskou baštu. Z hradu budete mít krásný výhled na Dunaj a centrum města a některé jeho zajímavosti – například budovu parlamentu nebo Gellértovu horu. Dalším místem hodným návštěvy je také impozantní Náměstí Hrdinů v parku Városliget, jehož dominantou je Památník tisíciletí. Po dlouhém dni plném památek si dopřejte odpočinek v jedné ze světoznámých budapešťských lázní – nejslavnější jsou asi Széchényiho lázně, Lázně Gellért nebo Lázně Király (neboli Královské lázně), v Budapešti je jich ale ještě mnohem více.

Budapešť: Kultura & historie

Na území dnešní Budapešti sídlili první obyvatelé, Keltové, již před naším letopočtem. Maďaři, vedení knížetem Árpádem, se zde usídlili v 10. století a založili Budín, město s bouřlivou historií. V průběhu historie bylo město několikrát okupováno - ať Mongoly, nebo osmanskými Turky, což přineslo celou řadu problémů tehdejšímu Maďarsku, my ale díky tomu můžeme navštívit četné městské lázně, které zde Turci vystavěli. Dnešní Budapešť se skládá ze tří původních osad: Pešť, Buda a Óbuda (Starý Budín). Pešť a Buda jsou spojeny 7 mosty, z nichž nejznámější je Széchenyiho Řetězový most, přes který třeba pojede i váš autobus při příjezdu do Budapešti. Mějte svůj foťák připravený!

Budapešť: Noční život

Budapešť je v mnoha ohledech zajímavá, ale její noční život je něčím opravdu jedinečným. Ruin pubs, polorozpadlé budovy přetvořené v charismatické bary a hospody plné starého nábytku a barevných světel, jsou dnes již světoznámé. Městské části 6 a 7 jsou plné ruin pubs, ale také dalších klubů, koncertních hal, vinoték (nezapomeňte ochutnat tokajské víno!) a barů s mikropivovary. Něco konkrétního? Zajděte třeba do klubového komplexu Fogasház, Gozsdu Udvar, nebo Beeróság. Až se budete chtít nadechnout čerstvého vzduchu, projděte se přes jeden z budapešťských mostů a pokochejte se výhledem na osvětlený Řetězový most, budovu parlamentu a hradní komplex!

Autobusem do města Budapešť

Najděte nejvýhodnější autobusové jízdenky do města Budapešť

Chcete cestovat do města Budapešť? Naše spoje do tohoto města stojí od 199,00 Kč. Ještě více ušetřit můžete pokud provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu. FlixBus má mnoho spojů v zemi Hungary a v mnoha dalších státech, takže máte možnost procestovat vaši zemi, nebo se vydat za hranice a nemusíte zkoumat místní autobusovou dopravu – FlixBus je tu pro vás. Tak naskočte na palubu, zapněte si Wi-Fi zdarma a pohodlně se usaďte na vašem prostorném sedadle! Koupit si jízdenku je tak snadné, ať si vyberete jakoukoli metodu. b>Rezervujte online, v prodejním místě nebo přes aplikaci FlixBus. Aplikaci můžete použít ke správě rezervace před odjezdem a bude také sloužit jako vaše jízdenka - jednoduše ji ukažte řidiči při nástupu do autobusu. Pro nejvýhodnější ceny si rezervujte jízdenku předem přímo v aplikaci FlixBus – čím dříve koupíte, tím levnější bude vaše cesta!

Proč cestovat do města Budapešť s FlixBusem?

FlixBus je jeden z nejvýhodnějších a nejpohodlnější způsob dopravy do města Budapešť. Ve městě Budapešť jsou 3 autobusové zastávky, na které se můžete dostat z 136 odjezdových měst. Pro více informací si prohlédněte naši interaktivní mapu spojů. Zaplatit jízdenku je úplně snadné: můžete si vybrat z několika bezpečných platebních metod, například kreditní kartou, Paypal, Apple Pay nebo Google Pay. Zaplaťte bezpečně předem při koupi jízdenky na naší webové stránce, skrze aplikaci FlixBus, nebo v hotovosti přímo u řidiče autobusu. Další výhodou cestování s námi je, že autobusová doprava je jedním z nejekologičtějších způsobů cestování na dlouhé vzdálenosti. My vám navíc nabízíme možnost malým příspěvkem při rezervaci jízdenky kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukované při vaší jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Cestování do města Budapešť je velmi pohodlné: jakmile nastoupíte na palubu svého FlixBusu, můžete se usadit, relaxovat a využít našich služeb. V našich autobusech je k dispozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky. O zábavu při cestě do města Budapešť se postará připojení k Wi-Fi a zábavní portál s různými filmy, seriály, nebo audioknihami, zásuvky zajistí dostatek energie na celou vaši cestu. Pozorujete rádi při cestování krajinu za oknem? Nebo potřebujete stolek na práci? Chcete si zajistit soukromí a dostatek prostoru kolem sebe? U nás to není problém! Při koupi jízdenky si jednoduše zarezervujte vaše oblíbené sedadlo, a nebo sedadlo navíc vedle vás. Co se týče zavazadel, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Ve vaší jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže si můžete vzít s sebou na cestu vše potřebné a nemusíte dělat žádné kompromisy!


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.