Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobus tam a zpět: Paříž

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.

Více informací zde

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.

Více informací zde
Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Aktuální informace o trase

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.

Naše nabídka

Jízdní řády autobusů Paříž

Vyhledat jízdní řád mezi
Vybrat dny
Odjezd
zpět
Dny Přestupy Odj. Doba jízdy Příj. Od
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Rezervuj nyní' §§
Doba jízdy: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Čas na přestup: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Pokud máte rádi zábavní parky, mohla by se vám líbit také tato města:

Paříž: Informace o městě

Obecné informace o Paříži

Paříž: Obecné informace

Hlavní město Francie je jedním z nejoblíbenějších a nejromantičtějších měst v Evropě. Ať jedete za romantikou, historií nebo kulturou, Paříž je pro vás tím pravým. S více než 12 miliony obyvatel je Paříž jedním z největších evropských měst, které v historii hrálo, a dodnes stále hraje, velice důležitou politickou a ekonomickou roli, a to jak v Evropě, tak ve světě. Pro výlet do Paříže autobusem mluví hned několik důvodů  – gastronomie, nákupy, architektura, vzdělávání, památky, nebo prostě odpočinek. Paříž je ideální destinací za všech okolností. Autobusy FlixBus vás dovezou na nádraží Porte Maillot v západní části Paříže, odkud se do centra města dostanete za 15 minut. Nebo můžete rovnou vyrazit do jednoho z nejproslulejších zábavních parků Evropy: Disneylandu!

Co navštívit v Paříži

Paříž: Co navštívit

V Paříži je toho tolik, co musíte vidět! Proč nezačít procházku po le jardin des Tuileries, perfektní reprezentaci pojmu „francouzská zahrada“ a poté přes Place de la Concorde na Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku. Zde odbočte směrem k le palais du Trocadéro, odkud budete mít jedinečný výhled na pařížskou ocelovou dámu, Eiffelovu věž. Eiffelova věž je pařížským magnetem na turisty – od svého otevření v roce 1889 přilákala více než 250 milionů turistů. Tato památka hraje důležitou roli v životě tisíců zamilovaných párů, žádosti o ruku tu probíhají v průmětu dvakrát denně… Paříž je známá jako nejromantičtější město na světě, takže pokud se tam se svou drahou polovičkou chystáte, nezapomeňte si také pročíst naše tipy na romantickou Paříž.

Historická čtvrť, která rozhodně stojí za pozornost, je Montmartre. Na tomto kopci uprostřed Paříže, na který se můžete vydat buď pěšky nebo jedním z turistických autobusů, můžete navštívit slavnou baziliku Sacré Cœur a prohlédnout si francouzskou metropoli z výšky.

Pokud vás zajímá kultura a umění, rozhodně nevynechejte návštěvu Louvru – toto muzeum disponuje jednou z největších sbírek umění a historických předmětů na světě. Masovým tahákem turistů je hlavně da Vinciho Mona Lisa, Louvre ale nabízí mnohem více! Fronty před muzeem jsou toho důkazem, a proto doporučujeme koupit si vstupenky předem, abyste neztráceli drahocenný čas.

Kultura a historie v Paříži

Paříž: Kultura & historie

Město světla, město lásky, město módy… To je jen pár jmen, které Paříž posbírala za stovky let své existence. Autobusy FlixBus vás zvou na cestu pařížskou historií. V roce 50 před naším letopočtem se francouzské hlavní město jmenovalo Lutetia a teprve čekalo na své důležité místo v historii. Až ve středověku se město začalo rozvíjet a byla zahájena výstavba mnoha církevních budov a Louvru. Protože měla Paříž už v té době poměrně hodně obyvatel a byla ekonomicky důležitá, stala se i politickým centrem Francie. Od té doby zažilo město příchod a odchod mnoha králů a bylo dějištěm nespočtu dramatických událostí. Například v roce 1789 hrála Paříž roli v jedné z nejdůležitějších událostí moderní historie: Francouzské revoluci, která vedla ke zrušení monarchie a založení první Francouzské republiky. V letech 1855 až 1937 se zde pořádalo šest různých světových výstav zdůrazňujících kulturní a politickou důležitost Paříže. Při Velké hospodářské krizi a 2. světové válce, která ji následovala, zažila Paříž těžké časy, při nichž byla velká část města zničena. Po válce ale započala rozsáhlá rekonstrukce a dnes nám tuto temnou část pařížských dějin připomínají jen muzea. Chcete se dozvědět více? Vydejte se na víkend levně autobusem do Paříže!

Noční život v Paříži

Paříž: Noční život

Vydat se do víru nočního života v Paříži není levná záležitost, stojí to ale za to. Autobusem FlixBus vás ale bude cesta například z Prahy stát jen (od) 979 Kč – za ušetřené peníze to pak můžete rozjet! Paříž nabízí vzrušující a pulsující noční život, kde vedle velkých klubů stojí útulné hospůdky a kavárny, vedle skromných podniků pompézní magnety na turisty a tradice se snoubí s multikulturností. Za návštěvu stojí například slavný, už z dálky rozpoznatelný kabaret Moulin Rouge. Naším tipem je také čtvrť Grands Boulevard, přes den cíl milovníků historie, jenž se po setmění mění v ideální místo, kde můžete protancovat noc! Stejně tak Le Marais, kde je celá řada nočních klubů a barů. Že se vám do baru nebo klubu nechce? Proč se neprojít podél řeky Seiny a obdivovat světla metropole? V ulicích Paříže můžete strávit celou noc a nemusíte moc plánovat návrat do svého hotelu, protože pařížské autobusy nikdy nespí!

Paříž: vaše autobusové zastávky

Mějte prosím na paměti, že Paříž má 10 autobusové zastávky/autobusových zastávek.
Autobusová jízdenka od 25 Kč
Počet spojů z města Paříž 369
Počet zastávek ve městě Paříž 10
Země Francie