Autobu do Paříž

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Paříž

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Počet zastávek ve městě Paříž - 10 Zastávky jsou Paris Pont de Levallois, Paris (Tolbiac), Paris (Saint-Denis University), Paris (Bercy Seine), Paris (Pont de Sèvres), Paris - Massy-Palaiseau (Bus station Vilmorin), Paris (Porte de Saint Ouen) - Hotel F1, Paris La Défense (Terminal Jules Verne), Paris (Porte de la Villette), Champigny, jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Paříž dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, může vás cesta do města Paříž s FlixBusem stát pouze 75,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Paříž je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Paříž si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Paříž si můžete rezervovat již od 75,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Paříž: Informace o městě

Paříž: Obecné informace

Hlavní město Francie je jedním z nejoblíbenějších a nejromantičtějších měst v Evropě. Ať jedete za romantikou, historií nebo kulturou, Paříž je pro vás tím pravým. S více než 12 miliony obyvatel je Paříž jedním z největších evropských měst, které v historii hrálo, a dodnes stále hraje, velice důležitou politickou a ekonomickou roli, a to jak v Evropě, tak ve světě. Pro výlet do Paříže autobusem mluví hned několik důvodů – gastronomie, nákupy, architektura, vzdělávání, památky, nebo prostě odpočinek. Paříž je ideální destinací za všech okolností. Autobusy FlixBus vás dovezou na nádraží Porte Maillot v západní části Paříže, odkud se do centra města dostanete za 15 minut. Nebo můžete rovnou vyrazit do jednoho z nejproslulejších zábavních parků Evropy: Disneylandu!

Co navštívit

V Paříži je toho tolik, co musíte vidět! Proč nezačít procházku po le jardin des Tuileries, perfektní reprezentaci pojmu „francouzská zahrada“ a poté přes Place de la Concorde na Champs-Élysées až k Vítěznému oblouku. Zde odbočte směrem k le palais du Trocadéro, odkud budete mít jedinečný výhled na pařížskou ocelovou dámu, Eiffelovu věž. Eiffelova věž je pařížským magnetem na turisty – od svého otevření v roce 1889 přilákala více než 250 milionů turistů. Tato památka hraje důležitou roli v životě tisíců zamilovaných párů, žádosti o ruku tu probíhají v průmětu dvakrát denně… Paříž je známá jako nejromantičtější město na světě, takže pokud se tam se svou drahou polovičkou chystáte, nezapomeňte si také pročíst naše tipy na romantickou Paříž.

Historická čtvrť, která rozhodně stojí za pozornost, je Montmartre. Na tomto kopci uprostřed Paříže, na který se můžete vydat buď pěšky nebo jedním z turistických autobusů, můžete navštívit slavnou baziliku Sacré Cœur a prohlédnout si francouzskou metropoli z výšky.

Pokud vás zajímá kultura a umění, rozhodně nevynechejte návštěvu Louvru – toto muzeum disponuje jednou z největších sbírek umění a historických předmětů na světě. Masovým tahákem turistů je hlavně da Vinciho Mona Lisa, Louvre ale nabízí mnohem více! Fronty před muzeem jsou toho důkazem, a proto doporučujeme koupit si vstupenky předem, abyste neztráceli drahocenný čas.

Paříž: Kultura & historie

Město světla, město lásky, město módy… To je jen pár jmen, které Paříž posbírala za stovky let své existence. Autobusy FlixBus vás zvou na cestu pařížskou historií. V roce 50 před naším letopočtem se francouzské hlavní město jmenovalo Lutetia a teprve čekalo na své důležité místo v historii. Až ve středověku se město začalo rozvíjet a byla zahájena výstavba mnoha církevních budov a Louvru. Protože měla Paříž už v té době poměrně hodně obyvatel a byla ekonomicky důležitá, stala se i politickým centrem Francie. Od té doby zažilo město příchod a odchod mnoha králů a bylo dějištěm nespočtu dramatických událostí. Například v roce 1789 hrála Paříž roli v jedné z nejdůležitějších událostí moderní historie: Francouzské revoluci, která vedla ke zrušení monarchie a založení první Francouzské republiky. V letech 1855 až 1937 se zde pořádalo šest různých světových výstav zdůrazňujících kulturní a politickou důležitost Paříže. Při Velké hospodářské krizi a 2. světové válce, která ji následovala, zažila Paříž těžké časy, při nichž byla velká část města zničena. Po válce ale započala rozsáhlá rekonstrukce a dnes nám tuto temnou část pařížských dějin připomínají jen muzea. Chcete se dozvědět více? Vydejte se na víkend levně autobusem do Paříže!

Paříž: Noční život

Vydat se do víru nočního života v Paříži není levná záležitost, stojí to ale za to. Autobusem FlixBus vás ale bude cesta například z Prahy stát jen (od) 979 Kč – za ušetřené peníze to pak můžete rozjet! Paříž nabízí vzrušující a pulsující noční život, kde vedle velkých klubů stojí útulné hospůdky a kavárny, vedle skromných podniků pompézní magnety na turisty a tradice se snoubí s multikulturností. Za návštěvu stojí například slavný, už z dálky rozpoznatelný kabaret Moulin Rouge. Naším tipem je také čtvrť Grands Boulevard, přes den cíl milovníků historie, jenž se po setmění mění v ideální místo, kde můžete protancovat noc! Stejně tak Le Marais, kde je celá řada nočních klubů a barů. Že se vám do baru nebo klubu nechce? Proč se neprojít podél řeky Seiny a obdivovat světla metropole? V ulicích Paříže můžete strávit celou noc a nemusíte moc plánovat návrat do svého hotelu, protože pařížské autobusy nikdy nespí!

Autobusy do města Paříž

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Paříž

S FlixBusem cestujete do města Paříž snadno a levně. V naší nabídce je 348 jízd od 75,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). A co víc, ve městě Paříž je 10 zastávek, takže se pohodlně dostanete do té části města, kam potřebujete. Rezervace autobusové jízdenky do města Paříž je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Paříž s FlixBusem

Do města Paříž se můžete dostat z 348 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Paříž

Ať jste kdekoli v zemi France, je snadné se dostat to města Paříž: 348měst je spojených s městem Paříž, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Paříž. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.