Autobus Brusel ↔ Paříž

od 239 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Jízdy:Brusel Paříž (08.12.2022)

4:20 hod
Brusel Gare du Midi
Paris,,Bercy Seine
Téměř vyprodaný
4:0 hod
Brusel Gare du Midi
Paris,,Bercy Seine
Obsazený z poloviny
4:0 hod
Brusel Gare du Midi
Paris,,Bercy Seine
Převážně volný
Najít všechny dostupné spoje pro tuto trasu

Autobusové zastávky ve městě Brusel

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Brusel severní vlakové nádraží

Brusel Gare du Midi

Brusel Heysel / Heizel Metro

Brussels South (Avenue Fonsny/Eurolines)

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Brusel - Paříž : Rychlý přehled
Platba přes internet

Ano

Vzdálenost

265 km

Přímé spojení

Ano

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se dostat z města Brusel do města Paříž?
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Brusel do města Paříž jezdí denně 20 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 3.
Jak koupit jízdenku na autobus Brusel - Paříž?
Autobusovou jízdenku z města Brusel do města Paříž si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Kolik stojí autobusová jízdenka z města Brusel do města Paříž?
Z města Brusel do města Paříž se dostanete autobusem od 239,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Brusel - Paříž je 561,23 Kč.
Jak dlouho trvá jízda na trase Brusel - Paříž?
Nejrychlejší autobusový spoj z města Brusel do města Paříž trvá 3 hodin 45 minut.
Kde je můj autobus?
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Brusel do města Paříž

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Brusel - Paříž

Rezervace autobusové jízdenky z města Brusel do města Paříž s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 38 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 239,00 Kč, průměrná cena jízdenek je 561,23 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Brusel a Paříž je 304kms, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 3 hodin 45 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Brusel do města Paříž

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Brusel do města Paříž odjíždí denně 20 autobusů. První autobus odjíždí v 00:45 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 19:40. Nejkratší jízda autobusem na trase Brusel - Paříž trvá 3 hodin 45 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 239,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Brusel

Jste připraveni na cestu z města Brusel? Brusel je dopravní uzel s 4 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 170 destinací.

Příjezd do města Paříž

Začněte plánovat vaši cestu do města Paříž. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Paříž je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Paříž je 9 autobusových zastávek a naše autobusy město propojují s 340 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Brusel - Paříž

Cestování autobusem na trase Brusel - Paříž je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.