Autobus Paříž ↔ Amsterdam

od 499 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Jízdy:Paříž Amsterdam (31.01.2023)

9:10 hod
Paris,,Bercy Seine
Amsterdam Schiphol letiště
Téměř vyprodaný
1148.00 Kč
9:35 hod
Paris,,Bercy Seine
Amsterdam Sloterdijk
Téměř vyprodaný
1378.00 Kč
6:55 hod
Paris,,Bercy Seine
Amsterdam Schiphol letiště
Téměř vyprodaný
Najít všechny dostupné spoje pro tuto trasu

Autobusové zastávky ve městě Paříž

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Paříž do města Amsterdam jezdí denně 13 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.0.
Autobusovou jízdenku z města Paříž do města Amsterdam si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Paříž do města Amsterdam se dostanete autobusem od 499,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Paříž - Amsterdam je 925,65 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Paříž do města Amsterdam trvá 6 hodin 20 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejvýhodnější jízdenky na trase Paříž - Amsterdam

Cestování z města Paříž do města Amsterdam je levné a snadné, pokud si vyberete FlixBus. Tato dvě města od sebe leží 509kms a nejkratší cesta autobusem vám zabere pouze 6 hodin 20 minut.
Jízdenky FlixBus jsou vždy dobrou investicí, pokud ale provedete vaši rezervaci s dostatečným předstihem, můžete ušetřit ještě více. Rezervujte na naší webové stránce, nebo pomocí aplikace FlixBus a použijte váš mobilní telefon jako jízdenku při nástupu do autobusu. Autobusy z města Paříž do města Amsterdam stojí průměrně 925,65 Kč, pokud ale provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu nebo mimo hodně frekventované spoje o víkendech a o svátcích, může cena klesnout až na 499,00 Kč FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů. S 200 destinacemi v naší síti se můžete spolehnout, že vás v pohodlí a za dobrou cenu dovezeme kamkoliv si budete přát.

Cestování z města Paříž do města Amsterdam

Dostat se s FlixBusem z města Paříž do města Amsterdam je tak snadné s 13 přímými spoji denně.
Na trase Paříž - Amsterdam je pouze jedna zastávka a cesta trvá minimálně 6 hodin 20 minut.
Autobusová doprava je na dlouhé vzdálenosti nejekologičtější způsob cestování a my pracujeme na tom, aby se stala k přírodě ještě šetrnější - naše autobusová flotila podléhá přísným ekologickým standardům, používáme alternativní technologie pohonu a paliva a nabízíme zákazníkům při nákupu jízdenky kompenzaci uhlíkových emisí.
Průměrná cena autobusové jízdenky z města Paříž do města Amsterdam je 925,65 Kč, což dělá z cestování autobusem jeden z nejlevnějších způsobů dopravy.

Cestování z města Paříž

Cestujete z města Paříž a dobře se tu nevyznáte? Zde najdete všechny potřebné informace.
Paříž je dopravním uzlem s10 autobusovými zastávky;326a autobusy z městaPaříž jezdí denně v rámci státu, tak i dále.

Příjezd do města Amsterdam

Cestujete do města Amsterdam poprvé? Tohle je vše, co potřebujete vědět:
Amsterdam je s a dopravní uzel dobře propojený s dalšími destinacemi autobusů FlixBus.

Co očekávat v autobuse na trase Paříž - Amsterdam

Cestování z města Paříž do města Amsterdam na palubě autobusu FlixBus znamená cestovat pohodlně s řadou služeb, které vám jízdu ještě zpříjemní. Většina autobusů má na palubě k dispozici Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a toaletu. Můžete si s sebou vzít jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo na osobu, takže ani při delších cestách nemusíte cestovat nalehko. Veškeré informace o zavazadlech najdete na stránce Zavazadla v autobusech FlixBus. Každý s platnou jízdenkou má v autobuse garantované místo k sezení. Pokud si ale chcete zajistit vaše oblíbené sedadlo, můžete si jej zarezervovat při nákupu jízdenky. Vyberte si mezi klasickým sedadlem, místem se stolkem, nebo sedadlo panorama s lepším výhledem. Kupte si jízdenku na naší webové stránce nebo přes mobilní aplikaci FlixBus. K dispozici vám je několik platebních metod, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.