Autobus do Mnichov

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Mnichov

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Počet zastávek ve městě Mnichov - 3 Zastávky jsou Munich central bus station, Munich East (Bus station Messestadt Ost), Munich Fröttmaning, jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Mnichov dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Mnichov stojí v průměru 179,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Mnichov s FlixBusem stát pouze 149,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Mnichov je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Mnichov si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Mnichov si můžete rezervovat již od 149,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Mnichov: Informace o městě

Mnichov: Obecné informace

Ať už se rozhodnete navštívit Mnichov v kterémkoli ročním období, nikdy neuděláte chybu. Je libo zažít největší pivní festival světa nebo raději kouzelné vánoční trhy v historickém centru města? V Mnichově si na své přijde každý. Nezáleží na tom, kolik času ve městě strávíte. Čím déle se zdržíte, tím samozřejmě lépe, ale i za víkend toho můžete stihnout překvapivě mnoho.

Co navštívit

Prohlídku města doporučuji začít procházkou historickým centrem města. Pokud přijedete dálkovým autobusem FlixBus, vystoupíte na centrálním autobusovém nádraží, které se nachází téměř ve středu města a pro vaši procházku je ideálním výchozím bodem.

Kolem hlavního vlakového nádraží se dostáváte na Karlsplatz (Karlovo náměstí), jemuž mnichované neřeknou jinak než Stachus (podle bývalého významného hostince). Pokud neradi chodíte pěšky, můžete tento úsek absolvovat i pomocí S-Bahn, jsou to však jen 2 zastávky.

Odsud už ale rozhodně doporučuji pokračovat po svých, jinak byste se totiž připravili o procházku po Neuhauser Straße a Kaufingerstraße, hlavních mnichovských nákupních ulicích. Těmi se dostáváme na Marienplatz, nejvýznamnější náměstí, na kterém se také nachází nová i stará radnice.

Hned za rohem se vypíná věž kostela svatého Petra, z níž se otvírá dechberoucí výhled na celé město a za pěkného počasí můžete vidět i Alpy. Pokud sem v turistické sezóně dorazíte zrána, vyhnete se tak asi desetiminutové frontě, která se u vstupu jinak může vytvořit.

Mnichov: Kultura & historie

Poté, co sejdete z věže zpátky dolů, pokračujte na Viktulienmarkt, živoucí tržiště, na kterém seženete spoustu regionálních produktů, například proslulé mnichovské bílé klobásy. Nezapomeňte však, že v neděli je většina obchodů zavřena. Pokud byste klobásy chtěli ochutnat okamžitě, doporučuji navštívit tradiční pivnici Hofbräuhaus, kde si k nim můžete objednat také pravé bavorské pivo. Mějte přitom na paměti, že standardní míra činí 1 litr, ať potom nejste překvapeni.

Z Viktualienmarktu se vydejte na sever na Odeonsplatz, odkud můžete zamířit přes Hofgarten kolem Rezidence až k sídlu bavorské vlády a poté podél Domu umění ke slavné Eisbachwelle, jedinému místu v širokém okolí, kde můžete za každého počasí pod širým nebem pozorovat surfaře, jak neúnavně zdolávají tuto umělou vlnu na potoku Eisbach. Toto místo je zároveň vstupní bránou do Anglické zahrady, jednoho z největších parků světa. Zde můžete podle počasí a nálady strávit nejednu krásnou chvíli, v létě si udělat piknik nebo se prostě jen tak procházet.

Kdo dojde až k Čínské věži, má možnost se posilnit v místním hostinci nebo pivní zahrádce. Odsud zamiřte zpátky do centra, konkrétně do čtvrti Maxvorstadt a dále do umělecké čtvrti. Zde je nabídka kulturního vyžití opravdu vysoká, kromě tří pinakoték a glyptotéky se zde nachází nespočet různých muzeí jako například Muzeum egyptského umění, Muzeum národního socialismu nebo Paleontologické muzeum. Obzvláště za nepříznivého počasí zde najdete zábavu na dlouhé hodiny. Celou procházku můžete zakončit na překrásném Köngsplatz, odkud je to už jen kousek zpět na hlavní vlakové a autobusové nádraží.

Mnichov: Cíle v okolí

Toto však rozhodně není všechno, co v Mnichově můžete vidět. V dalších dnech rozhodně doporučuji navštívit Německé muzeum, kde si přijdou na své zejména fanoušci techniky, Olympijský park, kde na vás dýchne sportovní duch a pocítíte dokonalého genia loci, a také BMW svět, jež je dokonalou prezentací mnichovské automobilky a skvělým architektonickým dílem zároveň.

Fanoušci fotbalu by neměli vynechat Allianz arénu, jež je domácím stadionem klubu FC Bayern a kterou můžete navštívit také v nezápasové dny a nahlédnout tak i do hráčských šaten. Od arény se také můžete vydat zpátky domů, neboť přímo u arény se nachází i stanoviště autobusů FlixBus.

Autobusy do města Mnichov

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Mnichov

S FlixBusem cestujete do města Mnichov snadno a levně. V naší nabídce je 368 jízd od 149,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). A co víc, ve městě Mnichov jsou 3 zastávky, takže se pohodlně dostanete do té části města, kam potřebujete. Rezervace autobusové jízdenky do města Mnichov je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Mnichov s FlixBusem

Do města Mnichov se můžete dostat z 368 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Mnichov

Ať jste kdekoli v zemi Germany, je snadné se dostat to města Mnichov: 368měst je spojených s městem Mnichov, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Mnichov. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.