Autobus z Berlín do Kolín nad Rýnem

od 909 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Berlín

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Berlín do města Kolín nad Rýnem jezdí denně 21 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 6.
Autobusovou jízdenku z města Berlín do města Kolín nad Rýnem si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Berlín do města Kolín nad Rýnem se dostanete autobusem od 579,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Berlín - Kolín nad Rýnem je 699,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Berlín do města Kolín nad Rýnem trvá 8 hodin 30 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Berlín do města Kolín nad Rýnem

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Berlín - Kolín nad Rýnem

Rezervace autobusové jízdenky z města Berlín do města Kolín nad Rýnem s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 44 zemí a spojují 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 579,00 Kč, průměrná cena jízdenek je 699,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Berlín a Kolín nad Rýnem je 591 km, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 8 hodin 30 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Berlín do města Kolín nad Rýnem

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Berlín do města Kolín nad Rýnem odjíždí denně 21 autobusů. První autobus odjíždí v 00:10 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 23:55. Nejkratší jízda autobusem na trase Berlín - Kolín nad Rýnem trvá 8 hodin 30 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 579,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „kompenzujte svoji cestu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Berlín

Jste připraveni na cestu z města Berlín? Berlín je dopravní uzel s 9 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 429 destinací.

Příjezd do města Kolín nad Rýnem

Začněte plánovat vaši cestu do města Kolín nad Rýnem. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Kolín nad Rýnem je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Kolín nad Rýnem jsou 3 autobusové zastávky a naše autobusy město propojují s 261 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Berlín - Kolín nad Rýnem

Cestování autobusem na trase Berlín - Kolín nad Rýnem je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, PayPal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi. Zásuvky u každého sedadla se postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.