Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Slovinsko je krásná malá země v jihovýchodní části Evropy, která je známá díky svým horám, jeskyním, lesům a jezerům. Jedná se o perfektní cestovní destinaci pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, zda chtějí strávit dovolenou na pláži nebo turistikou v horách. Ve Slovinsku je možné oboje a není třeba přitom cestovat daleko. V létě můžete skočit do Jaderského moře ve městě Portorož a v zimě je Slovinsko skvělou lyžařskou destinací pro celou rodinu.

Ale nejenom příroda je ve Slovinsku atraktivní. Pokud budete cestovat autobusem do Slovinska, dorazíte do jednoho z jeho nejútulnějších měst. Nezmeškejte šanci poznat jedinečnou slovinskou kulturu, vynikající kuchyni, která je ovlivněna všemi slovinskými sousedy, a rozmanitou architekturu. Díky rozmanitosti této země bude vaše dovolená ve Slovinsku zcela jistě nezapomenutelná!

Zarezervujte si jízdenku autobusem do Slovinska