Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Cestuj levně dálkovým autobusem do Španělska

Španělsko je odjakživa jedním z nejoblíbenějších turistických cílů světa a nadchne turisty, stejně jako místní obyvatele svojí všestrannou nabídkou lahodných pokrmů, malebnými plážemi a kulturními památkami. Mnoho návštěvníků této země okouzlil obzvláště region Katalánska a jeho hlavní město Barcelona, jedno z nejkrásnějších velkoměst Evropy, a úchvatné pobřeží Costa Brava. Ale i na cestě autobusem na španělské pobřeží Atlantiku, např. do Baskicka k Biskajskému zálivu, objevíš nesčetné kulturní i geografické poklady. Naplánuj si tedy svoji příští dovolenou do Španělska a užij si teplé klima iberského poloostrova.

Společnost FlixBus tě doveze nočním autobusem levně a pohodlně na některá z nejkrásnějších a nejoblíbenějších pobřežních míst ve Španělsku. Zbývá už jen říct: Vamos a la playa!

4 nejlepší důvody, proč strávit dovolenou ve Španělsku


1.  Park Güell v Barceloně

Park Güell

Co je park Güell?

Na zakázku bohatého katalánského podnikatele Eusebi Güella byl tento park vytvořen architektem Atonim Guadím, který je považován za nejvýznamnějšího představitele katalánského modernismu. Park byl v roce 1926 otevřen veřejnosti a okamžitě svým jedinečným spojením přírody a architektury okouzlil obyvatele Barcelony i celý svět. Barvy, zahrady a jedinečná díla Gaudího vás zaručeně okouzlí a zůstanou ve vašich vzpomínkách na velmi dlouho!

2.  La Sagrada Familia v Barceloně

La Sagrada Familia

Co je La Sagrada Familia? 

La Sagrada Familia je chrám, který se staví od roku 1882, převážně pod dohledem architekta Antoni Gaudího, jež dodal této budově svůj jedinečný styl, a to až do své smrti v roce 1926. Kostel je obrovský a podle vkusu architekta Guadího odráží křivky přírody. V chrámu La Sagrada Familia nenajdete mnoho rovných linií! Užijte si jej!

3.  Museo del Prado v Madridu

Museo del Prado

Co je Museo del Prado?

Prado je muzeum, které vystavuje jedinečnou sbírku děl z období renesance a baroka. Mezi řadou mistrovských děl v Pardu nezapomeneš na obrazy Tři Grácie, Snímání z kříže, Oblečená Maja a, no... Nahá Maja! 

4.  Santiago de Compostela

Santiago de Compostela

Co je Santiago de Compostela?

Santiago de Compostela je cílem jedné z nejvýznamnějších křesťanských poutí, nazvané „Svatojakubská cesta“, která může začít v Pyrenejích i za nimi! Ve městě Santiago de Compostela vám po dlouhé pouti nebo i po dlouhém cestování dodá vynikající chobotnice pulpo a la gallega energii na návštěvu úchvatné katedrály a dalších památek. Bavte se!

Proč je dálkový autobus na dovolenou do Španělska dobrou volbou

Podmínky přepravy zavazadel v autobusech FlixBus

Včetně 2 kusů zavazadel

Cestuj do Španělska bez extra nákladů a únavného tahání kufru. Ve většině autobusů je místo i pro jízdní kolo!

Jízdní řády a zastávky autobusů

Autobusové zastávky s centrální polohou

Dovezeme tě přímo na nejoblíbenější rekreační místa ve Španělsku

Wi-Fi na palubě autobusu

Bezplatná Wi-Fi

Užij si na své cestě autobusem do Španělska bezplatnou Wi-Fi a zásuvky.

Levné jízdenky

Levné jízdenky

Ušetři na své cestě autobusem do Španělska a peníze raději utrať za druhou porci tapas!