Autobus tam a zpět: Prgomet

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Prgomet

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Prgomet

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Prgomet: Rychlý přehled
Přímé spoje do města

8

Počet zastávek

1

Země

Chorvatsko

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se nejlépe dostat do města Prgomet?
Jak si mohu koupit autobusovou jízdenku do města Prgomet?
Jak se dostanu autobusem do města Prgomet?
Kolik autobusových zastávek je ve městě Prgomet?
Počet zastávek ve městě Prgomet - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Kolik stojí jízdenka do města Prgomet?
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Prgomet dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Prgomet stojí v průměru 144,33 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Prgomet s FlixBusem stát pouze 99,00 Kč!
Jak použít jízdenku FlixBus do města Prgomet?
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Prgomet je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Mohu sledovat svůj autobus z a do města Prgomet?
Mohu si rezervovat sedadlo na cestě do města Prgomet?
Během rezervace jízdenky do města Prgomet si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Jak mohu zaplatit za autobusovou jízdenku do města Prgomet?
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Kdy je nejvýhodnější si rezervovat autobusovou jízdenku do města Prgomet?
Autobusovou jízdenku do města Prgomet si můžete rezervovat již od 99,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Kolik stojí přeprava jízdního kola autobusem FlixBus do města Prgomet?

Autobusy do města Prgomet

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Prgomet

S FlixBusem cestujete do města Prgomet snadno a levně. V naší nabídce je 8 jízd od 99,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). Rezervace autobusové jízdenky do města Prgomet je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Prgomet s FlixBusem

Do města Prgomet se můžete dostat z 8 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Prgomet

Ať jste kdekoli v zemi Croatia, je snadné se dostat to města Prgomet: 8měst je spojených s městem Prgomet, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Prgomet. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.