Autobus tam a zpět: Horsens

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Horsens

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Počet zastávek ve městě Horsens - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Horsens dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, může vás cesta do města Horsens s FlixBusem stát pouze 319,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Horsens je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Horsens si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Horsens si můžete rezervovat již od 319,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Horsens: Informace o městě

Horsens: Obecné informace

Horsens je městečko nacházející se v oblasti středu Jutska, které leží na konci stejnojmenného fjordu. Jeho historický vývoj začal někdy v 11. století, kdy město získalo podobu hradeb s přilehlým klášterem. Nejdůležitější pamětihodností ve městě je tak románský kostel z 13. století Vor Frelsers Kirke, jenž lze najít v samotném srdci města. Dnes v Horsens a jeho okolí žije skoro 60 000 obyvatel, kteří si život tady nemohou vynachválit, ať už kvůli místní fauně nebo lokaci. Ta je totiž perfektní. Během půl hodiny vlakem se lehce dostanete do větších okolních měst jako je Aarhus či Vejle, kam většina obyvatel dojíždí za pracovními povinnostmi. Možná, že i to je důvod, proč se Horsens stal oblíbeným studentským městem. Náklady na život jsou tady o něco nižší než ve větších dánských městech jako je Kodaň a nebo druhé největší město Dánska Aarhus. Pokud tedy zrovna nepatříte mezi fanoušky “velkoměst”, Horsens bude město právě pro vás.

Co navštívit

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že je Horsens jen další malé nudné město, o kterém jste navíc ještě nikdy neslyšeli, nenechte se zmást. Dánové se totiž velmi snaží a řekli bychom, že jsou to doslova přeborníci v tom, jak ukázat město v tom nejlepším světle. Jedním z příkladů může být třeba Evropský středověký festival, který se v Horsens koná již tradičně každý rok v poslední srpnový pátek. Festival se koná v prostředí již nefunkční věznice FÆNGSLET, která mimochodem patří mezi jednu z nejoblíbenějších turistických atrakcí. Pokud vás tato tématika zajímá určitě vás potěší také fakt, že se do věznice lze podívat a na vlastní oči tak zjistit, jak se místní vězni neměli vůbec špatně. V areálu, najdete gymnastický sál, fotbalové hřiště a pokoje včetně původního vybavení. Mimo to, ale v areálu můžete i přenocovat, nebo si vychutnat brunch či šálek vynikající kávy v místní kavárně. Jeden by řekl, že vězení zůstane navždy vězením - to ale neplatí pro vynalézavé Dány. Jedno z posledních míst, které bychom vám v Horsens doporučili navštívit je i Industriální Muzeum. Na své si tady přijdou jak velcí tak i malí návštěvníci, kteří zajisté ocení místní sbírku lokomotiv nebo třeba původní dánskou školní třídu. Celý areál je navíc rozdělen do vnitřní a venkovní části, což oceníte hlavně během deštivých dnů. I tady najdete kavárnu, kde nabízí po domácku dělané dobroty, které si zde lze vychutnat v tom nejútulnějším interiéru.

Horsens: Kultura & historie

Představte si bílý písek, slunce a slanou vodu. Okolí horsenského fjordu ve vás totiž zajisté zanechá mnohem více, než jen vzpomínky na váš čas strávený tady. Samotné město se nachází na konci místního fjordu, jen několik minut na kole od roztomilého přístavu. Fjord je život u vody, destinace milovníků cyklistiky, přírody, čerstvého vzduchu, ale také mnohem více. To nejlepší na tom všem je, že všechno si můžete užít kdykoliv chcete. Pokud to tedy počasí, které je celkově na severu velmi nevyzpytatelné dovolí. Možná, že to nejtěžší bude vybrat si to, kde začnete své objevování. Abychom vám výběr trochu usnadnili, představíme vám ty nejlepší přírodní atrakce ve městě. Patříte mezi milovníky cyklistiky? Nechte se unést kolem proudu řeky Gudenåen, kde se nachází stezka, která není vůbec náročná a kterou zvládnou i malí cyklisté. Pokud ale toužíte poznat, jak vypadá život na takové dánské pláži, na svůj seznam připište pláž Hussode Strand. Nejen že tady najdete přilehlý kemp, stánek s občerstvením a další standardy, které by na žádné severské pláži neměly rozhodně chybět, ale především uklidňující pohled na hladinu místního fjordu. V letních měsících se tu Dánové koupou a v těch chladnějších dnech je fjord místem, kde se Seveřani otužují. Celoročně je to destinace, kde lidé hledají klid a kam si chodí odpočinout nebo si třeba jen užít piknik a pivo s přáteli.

Horsens: Noční život

Jeden by řekl, že kouzlo dánské gastronomie spočívá především v jednoduchosti a tradicích. Všechny místní podniky, které nabízejí slavný Smørrebrød (typický skandinávský “chlebíček”) by mi zajisté dali za pravdu. Jak chutná Skandinávie si můžete na vlastní kůži vyzkoušet například v restauraci a baru Gasfabrikken, který se specializuje na organické suroviny a ty nejnovější trendy v oblasti gastronomie. Hledáte něco víc “hygge”? Pokud je vaše odpověď ano, zajisté můžete zavítat do podniku Corfitz, který najdete na hlavní nákupní třídě. Dvě patra, zahrádka odkud pokud to počasí dovolí můžete sledovat ruch na místních ulicích, ale především vynikající nabídka burgerů, salátů či vín. Můj poslední tip zajisté potěší všechny milovníky masa a to především toho kvalitního. Pokud vám nevadí si trošku připlatit za nevšední zážitek, tak se v restauraci Flammen budete cítit jako v ráji. Vybrat si tady můžete z více než 15 různých druhů vepřového či hovězího masa. Ochutnat tady můžete například i klokana nebo zvěřinu. Záleží tedy jen na vás, co si vyberete.


Horsens očima Lenny

Lenny. Vášnivá cestovatelka, bloggerka a taky trochu gurmánka. Svou rodnou Prahu jsem v devatenácti letech vyměnila za Skandinávii, kam jsem se vydala za studiem a novými zážitky. Dánsko mi ale mimo jiné také otevřelo dveře do světa cestování. Jsem ukecaná, zvídavá a své zážitky s ostatními sdílím prostřednictvím svého blogu www.lennymali.com a Instagramu. Mezi místa, které mne nejvíce okouzlily svojí atmosférou bych pak určitě zařadila můj milovaný Londýn a Berlín, kam se vždy ráda vracím. Cestování tak pro mne tvoří velmi důležitou část mého života a život bez něj si už nedokážu představit.

Autobusem do města Horsens

Najděte nejvýhodnější autobusové jízdenky do města Horsens

Chcete cestovat do města Horsens? Naše spoje do tohoto města stojí od 319,00 Kč. Ještě více ušetřit můžete pokud provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu. FlixBus má mnoho spojů v zemi Denmark a v mnoha dalších státech, takže máte možnost procestovat vaši zemi, nebo se vydat za hranice a nemusíte zkoumat místní autobusovou dopravu – FlixBus je tu pro vás. Tak naskočte na palubu, zapněte si Wi-Fi zdarma a pohodlně se usaďte na vašem prostorném sedadle! Koupit si jízdenku je tak snadné, ať si vyberete jakoukoli metodu. b>Rezervujte online, v prodejním místě nebo přes aplikaci FlixBus. Aplikaci můžete použít ke správě rezervace před odjezdem a bude také sloužit jako vaše jízdenka - jednoduše ji ukažte řidiči při nástupu do autobusu. Pro nejvýhodnější ceny si rezervujte jízdenku předem přímo v aplikaci FlixBus – čím dříve koupíte, tím levnější bude vaše cesta!

Proč cestovat do města Horsens s FlixBusem?

FlixBus je jeden z nejvýhodnějších a nejpohodlnější způsob dopravy do města Horsens. Ve městě Horsens je 1 autobusová zastávka, na kterou se můžete dostat z 2 odjezdových měst. Pro více informací si prohlédněte naši interaktivní mapu spojů. Zaplatit jízdenku je úplně snadné: můžete si vybrat z několika bezpečných platebních metod, například kreditní kartou, Paypal, Apple Pay nebo Google Pay. Zaplaťte bezpečně předem při koupi jízdenky na naší webové stránce, skrze aplikaci FlixBus, nebo v hotovosti přímo u řidiče autobusu. Další výhodou cestování s námi je, že autobusová doprava je jedním z nejekologičtějších způsobů cestování na dlouhé vzdálenosti. My vám navíc nabízíme možnost malým příspěvkem při rezervaci jízdenky kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukované při vaší jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Cestování do města Horsens je velmi pohodlné: jakmile nastoupíte na palubu svého FlixBusu, můžete se usadit, relaxovat a využít našich služeb. V našich autobusech je k dispozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky. O zábavu při cestě do města Horsens se postará připojení k Wi-Fi a zábavní portál s různými filmy, seriály, nebo audioknihami, zásuvky zajistí dostatek energie na celou vaši cestu. Pozorujete rádi při cestování krajinu za oknem? Nebo potřebujete stolek na práci? Chcete si zajistit soukromí a dostatek prostoru kolem sebe? U nás to není problém! Při koupi jízdenky si jednoduše zarezervujte vaše oblíbené sedadlo, a nebo sedadlo navíc vedle vás. Co se týče zavazadel, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Ve vaší jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže si můžete vzít s sebou na cestu vše potřebné a nemusíte dělat žádné kompromisy!


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.