Autobus tam a zpět: Kolding

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Kolding

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Počet zastávek ve městě Kolding - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Kolding dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Kolding stojí v průměru 229,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Kolding s FlixBusem stát pouze 179,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Kolding je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Kolding si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Kolding si můžete rezervovat již od 179,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Kolding: Informace o městě

Kolding: Obecné informace

Kdysi jeden z mnoha dánských přístavů, který se postupem času stal jedním z největších měst na Jutském poloostrově. Dnes v Koldingu bydlí něco kolem 90 tisíc obyvatel a z města se stala také oblíbená destinace studentů, a to nejen těch dánských. Zpátky ale k historii tohoto města, jenž je proslulé svými loděnicemi a průmyslem. Už v roce 1268 tu totiž začala stavba hradeb, které tehdy sloužily jako obrana před nepřátelskými vojsky. O pár století později tu pak vznikla nynější dominanta města - hrad Koldinghus. Jeho stavba pak byla doplněna i v roce 1588, kdy se zde pod velením krále Kristiána IV. dostavila Hlavní Věž. O podobu hradu tak, jak ho známe dnes, se postaral král Frederik IV, který ho v roce 1720 přestavěl. Areál hradu je samozřejmě přístupný svým návštěvníkům i dnes, a kromě klasických prohlídek s průvodcem tu můžete navštívit i jeden z workshopů, které se tu během roku pořádají. Hrad má navíc otevřeno i o víkendu a to od deseti do pěti.

Co navštívit

Návštěva muzea vás může zachránit během upršených dnů, kterých v Dánsku není zrovna málo. Navštívit můžete třeba místní muzeum zaměřené na práci zdravotních sestřiček Dansk Sygeplejehistorisk Museum, jenž patří k jedinému svého druhu v Dánsku. Na vlastní oči tu tak budete moci vidět to, jak probíhal vývoj dánského zdravotnického systému nebo také nahlédnout do hierarchie zdravotních pracovníků. Láká vás spíše historie samotného města? Pak je pro vás Kongeåmuseet ideální destinace. V tomto Muzeu budete mít šanci vidět nejen stále exponáty, ale také sezónní výstavy, které se tu během roku střídají. Muzeum Kongeåmuseet se také hodně zaměřuje na samotný život v Dánsku jako takový, a tak tu budete mít možnost nahlédnout třeba do Prababiččiny kuchyně, studovny či obýváku. Jako poslední najdete v muzeu i část věnující se období okupace během let 1940-1945. Poslední muzeum, které bych chtěla vyzdvihnout je pak Muzeum Zemědělství, kde najdete ty nejzajímavější stroje a farmářská auta a to až z roku 1850. Otevřeno tady mají celý rok a po předchozí domluvě vám tu dokonce uspořádají i soukromou prohlídku celým areálem.

Kolding: Kultura & historie

Kolding je ideální prázdninová destinace a to pro všechny. Najdete tu třeba Koldinghus, který je jedním z posledních královských hradů, spousty dánského designu v Muzeu Designu Trapholt a spousty aktivit nejen pro děti. Proslulý zábavní park Legoland je navíc vzdálený jen třicet minut od města. K tomu všemu připočtěte ještě malebnou krajinu, jenž je k vidění všude kolem města a počet outdoorových aktivit, které tu lze podniknout. Horské kolo nebo kanoe? Teď už si stačí jen vybrat. Na své si tady přijdou ale také milovníci vody. Kouzelných míst, odkud lze pozorovat třpytící se hladinu místního Fjordu je v Koldingu totiž hned několik. Jedním z nich je Hotel Koldingfjord, kde si nejen že můžete vychutnat skleničku něčeho dobrého, ale užít si též perfektní výhled. U přístavu si lze rovněž půjčit kánoi nebo si tu zkusit vylovit nějakou tu rybku. Pokud dáváte přednost spíše klidnějším sportům, zajisté vás potěší fakt, že se v Koldingu pořádají jedny z nejlepších kurzů pro golfisty v celém Dánsku.

Kolding: Noční život

Plánujete navštívit Kolding během letních měsíců? Pak zajisté oceníte následující tipy na ty nejlepší pláže v okolí. Těch je tady totiž rovnou hned několik a věřte nebo ne, vybrat si nebude vůbec jednoduchý úkol. V Dánsku se totiž o své pláže starají s láskou a tak si můžete být jisti tím, že tu vždy najdete všechno, co potřebujete. Jako první bychom zmínili pláž Hejlsminde Strand, která se nachází na východním pobřeží Fjordu. Tato pláž je také vhodná i pro ty nejmenší návštěvníky, a to nejen díky svému jemnému písku, ale především pak kvůli mělčinám. V klidu tu zaparkujete autem, najdete tu bar s občerstvením a zahrát si tady můžete například plážový volejbal. Binderup Beach je další pláž, která rozhodně stojí za zmínku. Mimo to, že se nachází 12 kilometrů od samého srdce města Kolding, je tahle písčitá pláž vhodná pro rodiny s dětmi a také oblíbená destinace místních otužilců. Jste příznivcem spíše kamínkových pláží? Pak vás zajisté potěší náš poslední tip - pláž Løverodde Strand, kde kromě několika mol najdete třeba i kavárnu, dětské hřiště a samozřejmě i snadný přístup do vody. Nejen zamilované páry sem také často chodí pozorovat západy slunce. Toužíte zažít typický dánský “hygge” večer? Sbalte si deku, něco teplejšího na sebe a po cestě na pláž si kupte třeba místní specialitu Smorrebrød. Dánové jsou národ specialistů na relaxaci a také na to, jak si dokáží užít ty nejobyčejnější věci. Tak co, budete se inspirovat?

Kolding: Zajímavé informace

V Koldingu je jako v ostatních dalších městech v Dánsku počasí velmi proměnlivé. Nebuďte proto překvapení, když se jasná obloha bez mráčku během několika hodin promění v nebe plné mraků, jenž vám mohou připadat neuvěřitelně nízko. Vyplatí se tak být připraven/a a vždy mít po ruce něco nepromokavého - ať už se do Dánska vydáte během letních či jiných měsíců. Ten nejlepší čas pro návštěvu města? To záleží hlavně na vás a na tom, jaký je cíl vaší návštěvy. Je vaším snem zažít opravdové skandinávské léto? Nebo si snad chcete vyzkoušet otužování v místní Fjordu během zimních měsíců? Ať už je cíl vaší cesty jakýkoliv, zajisté si pobyt v Koldingu zamilujete.


Kolding očima Lenny

Lenny. Vášnivá cestovatelka, bloggerka a taky trochu gurmánka. Svou rodnou Prahu jsem v devatenácti letech vyměnila za Skandinávii, kam jsem se vydala za studiem a novými zážitky. Dánsko mi ale mimo jiné také otevřelo dveře do světa cestování. Jsem ukecaná, zvídavá a své zážitky s ostatními sdílím prostřednictvím svého blogu www.lennymali.com a Instagramu. Mezi místa, které mne nejvíce okouzlily svojí atmosférou bych pak určitě zařadila můj milovaný Londýn a Berlín, kam se vždy ráda vracím. Cestování tak pro mne tvoří velmi důležitou část mého života a život bez něj si už nedokážu představit.

Autobusy do města Kolding

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Kolding

S FlixBusem cestujete do města Kolding snadno a levně. V naší nabídce je 50 jízd od 179,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). Rezervace autobusové jízdenky do města Kolding je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Kolding s FlixBusem

Do města Kolding se můžete dostat z 50 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Kolding

Ať jste kdekoli v zemi Denmark, je snadné se dostat to města Kolding: 50měst je spojených s městem Kolding, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Kolding. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.