Autobus do Brémy

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Brémy

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Autobusovou jízdenku do města Brémy si můžete rezervovat již od 79,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Brémy je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Brémy dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Brémy stojí v průměru 129,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Brémy s FlixBusem stát pouze 79,00 Kč!
Počet zastávek ve městě Brémy - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Během rezervace jízdenky do města Brémy si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.

Brémy: Informace o městě

Brémy: Obecné informace

Město Brémy se nachází na severu Německa ve spolkové zemi Svobodné hanzovní město Brémy. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších destinací v Německu, která nabízí památky v historickém centru, možnosti odpočinku u břehů řeky Vezery i bohaté kulturní vyžití. Jednodušeji řečeno, v tomto půlmilionovém městě se rozhodně nudit nebudete…

Co navštívit

Nejzajímavější turistické cíle Brém se nacházejí především v jejich historickém centru. To má oválnou podobu a tvoří jej hranice řeky Weser a park vzniklý po demolici starých hradeb. Středem města je Marktplatz s přilehlým Domshofem.

Jejich hlavní dominantou je budova staré radnice (Bremer Rathaus) vybudovaná v 15. století poté, co se Brémy staly tzv. hanzovním městem (Hanza znamená svazek německých obchodních měst). Svou architekturou se řadí mezi jedny z nejvýznamnějších gotických památek celé Evropy, což bylo potvrzeno i zařazením na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO v roce 2004. Milovníci vína mohou navštívit podzemní prostory radnice, kde se nachází starý vinný sklep i s nejstarším německým vínem z roku 1653.

Před starou radnicí se na náměstí nachází desetimetrová socha rytíře Rolanda. Má symbolizovat nezávislost i obchodní práva města a zobrazuje rytíře Rolanda, velitele vojsk Karla Velikého, známého z Písně o Rolandovi. Socha byla postavena v roce 1404 a jedná se tak o největší volně stojící středověkou sochu v Německu. Stejně jako radnice byla zapsána v roce 2004 na seznam památek UNESCO.

Na pohled od těchto dvou nejznámějších památek Brém stojí katedrála svatého Petra (St. Petri-Dom). Mezi památkami města stojí ve stínu radnice a to i přesto, že historie katedrály pochází až do roku 805. Její současná podoba pochází z 13. století, kdy byla postavena v gotickém slohu na místě staršího románského kostela. Ve středověku se stala jedním z center luteránství, o čemž se můžete přesvědčit při osobní návštěvě. Vstupné do katedrály je zdarma, do krypty se pak platí symbolické vstupné. Milovníci historie by si její návštěvu neměli nechat ujít. Uvidí nejen unikátní prostory vzniklé již v 11. století, ale i osm středověkých mumií ve skleněných truhlách.

U radnice si všimněte i sochy Brémských muzikantů (Die Bremer Stadtmusikanten). Symbolizuje čtyři hrdiny z pohádky bratří Grimmů – osla, psa, kočku a kohouta. Skupina zvířátek se stala symbolem města, a proto je během návštěvy spatříte ve všech možných podobách ve formě plyšových hraček i gumových bonbónů.

Mezi další hojně navštěvované památky Brém patří 100 metrů dlouhá ulička Böttcherstrasse. Unikátní je především svou architektonickou podobou, protože je postavena celá z cihel a stala se jednou z mála ukázek expresionismu v architektuře.

Ve starém městě nepřehlédnete kostel Staré dámy (Unser Lieben Frauen Kirche), který byl postaven stejně jako katedrále ve 13. století. Zajděte si na kávu do městské čtvrti Viertel či navštivte válečný hřbitov z 1. světové války ve východní části historického centra.

Vyrazit můžete i k řece Vezer. Od Marktplatz se za pět minut chůze dostanete na promenádu Schlachte, při níž jsou zakotveny desítky lodí, které nabízí možnosti typického německého oběda či pouhé osvěžení místním brémským pivem Becks.

Brémy: Kultura & historie

První osídlení na území Brém bylo zaznamenáno již před více než 10 tisíci lety. Svého největšího rozmachu město dosáhlo ve středověku: v roce 1186 obdrželo od císaře Fridricha I. Barbarossy na základě tzv. Gelnhausenského privilegia (Gelnhauser Privileg) status říšského města. O necelé století později se Brémy staly součástí obchodního sdružení Hanza. Projevily se ale jako nespolehlivý partner. I přesto se město stalo sídlem biskupa, který měl za cíl rozšiřovat křesťanství po Skandinávském poloostrově. To s sebou přineslo velký rozvoj, v průběhu 16. století se Brémy dokonce stávají jedním z center protestanství a liberalismu. Rozvoji města přispívala i jeho významná poloha nedaleko Severního moře. Ve 20. století se Brémy staly centrem spolkové země Svobodné hanzovní město Brémy.

Více o historii města se dozvíte při návštěvě Focke-Musea. Toto historické muzeum se nachází v parku ve čtvrti Riensberg a ve svých expozicích představuje historii Brém, archeologické nálezy či život na venkově v severním Německu.

Dalším významným muzeem v Brémách je Übersee-Museum, v českém překladu Muzeum zámoří. Jak už podle názvu vyplývá, v muzeu jsou vystaveny exponáty prezentující přírodu, kulturu a obchod zámořských oblastí od Asie po Ameriku či Afriku.

Za uměním se můžete vydat do Weserburgu, muzeu v řece, které uchová jednu z největších sbírek moderního umění v Německu. V Brémách se také nachází jedna z největších zoologických zahrad v Německu.

Brémy: Noční život

Noční život města je situován do jeho historického centra a především na promenádu Schlachte, kde se nachází velké množství barů a diskoték. Z osobních zkušeností vám doporučuji noční klub Paddyś Pit, za taneční muzikou můžete zavítat například do klubu NFF, kde vystupují němečtí i mezinárodní DJs. Klidnější program na večer může představovat kavárna Cafe Tölke.

Brémy: Cíle v okolí

Z promenády Schlachte se můžete lodí vydat do přímořského Bremerhavenu. Toto město lze nazvat jakousi spojnicí Brém a Severního moře. Mladší sestra Brém byla vybudována až v 19. století a návštěvníky láká především k dlouhým procházkám po pobřeží či k pozorování zaoceánských lodí, které se na svou cestu vydávají z Bremerhavenského přístavu. Milovníci historie mají ve městě možnost navštívit Německé námořní muzeum. Jeho největším lákadlem je zachovalá druhoválečná německá ponorka U-2540, která je jedinou zachovalou svého typu na světě. Tato ponorka byla potopena během náletů v roce 1945, po válce ji ale příznivci vojenské historie vyzvedli a upravili do muzejní podoby. V rámci prohlídky si tak budete moci prohlédnout i její interiér.

Autobusem do města Brémy

Najděte nejvýhodnější autobusové jízdenky do města Brémy

Chcete cestovat do města Brémy? Naše spoje do tohoto města stojí od 79,00 Kč. Ještě více ušetřit můžete pokud provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu. FlixBus má mnoho spojů v zemi Německo a v mnoha dalších státech, takže máte možnost procestovat vaši zemi, nebo se vydat za hranice a nemusíte zkoumat místní autobusovou dopravu – FlixBus je tu pro vás. Tak naskočte na palubu, zapněte si Wi-Fi zdarma a pohodlně se usaďte na vašem prostorném sedadle! Koupit si jízdenku je tak snadné, ať si vyberete jakoukoli metodu. b>Rezervujte online, v prodejním místě nebo přes aplikaci FlixBus. Aplikaci můžete použít ke správě rezervace před odjezdem a bude také sloužit jako vaše jízdenka - jednoduše ji ukažte řidiči při nástupu do autobusu. Pro nejvýhodnější ceny si rezervujte jízdenku předem přímo v aplikaci FlixBus – čím dříve koupíte, tím levnější bude vaše cesta!

Proč cestovat do města Brémy s FlixBusem?

FlixBus je jeden z nejvýhodnějších a nejpohodlnější způsob dopravy do města Brémy. Ve městě Brémy je 1 autobusová zastávka, na kterou se můžete dostat z 140 odjezdových měst. Pro více informací si prohlédněte naši interaktivní mapu spojů. Zaplatit jízdenku je úplně snadné: můžete si vybrat z několika bezpečných platebních metod, například kreditní kartou, Paypal, Apple Pay nebo Google Pay. Zaplaťte bezpečně předem při koupi jízdenky na naší webové stránce, skrze aplikaci FlixBus, nebo v hotovosti přímo u řidiče autobusu. Další výhodou cestování s námi je, že autobusová doprava je jedním z nejekologičtějších způsobů cestování na dlouhé vzdálenosti. My vám navíc nabízíme možnost malým příspěvkem při rezervaci jízdenky kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukované při vaší jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Cestování do města Brémy je velmi pohodlné: jakmile nastoupíte na palubu svého FlixBusu, můžete se usadit, relaxovat a využít našich služeb. V našich autobusech je k dispozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky. O zábavu při cestě do města Brémy se postará bezplatné připojení k Wi-Fi a zásuvky zajistí dostatek energie na celou vaši cestu. Pozorujete rádi při cestování krajinu za oknem? Nebo potřebujete stolek na práci? Chcete si zajistit soukromí a dostatek prostoru kolem sebe? U nás to není problém! Při koupi jízdenky si jednoduše zarezervujte vaše oblíbené sedadlo, a nebo sedadlo navíc vedle vás. Co se týče zavazadel, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Ve vaší jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže si můžete vzít s sebou na cestu vše potřebné a nemusíte dělat žádné kompromisy!


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.