Autobus tam a zpět: Roermond

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Roermond

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Roermond (Station)

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Roermond: Rychlý přehled
Přímé spoje do města

14

Počet zastávek

1

Země

Nizozemsko

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se nejlépe dostat do města Roermond?
Jak si mohu koupit autobusovou jízdenku do města Roermond?
Jak se dostanu autobusem do města Roermond?
Kolik autobusových zastávek je ve městě Roermond?
Počet zastávek ve městě Roermond - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Kolik stojí jízdenka do města Roermond?
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Roermond dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Roermond stojí v průměru 242,33 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Roermond s FlixBusem stát pouze 125,00 Kč!
Jak použít jízdenku FlixBus do města Roermond?
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Roermond je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Mohu sledovat svůj autobus z a do města Roermond?
Mohu si rezervovat sedadlo na cestě do města Roermond?
Během rezervace jízdenky do města Roermond si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Jak mohu zaplatit za autobusovou jízdenku do města Roermond?
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Kdy je nejvýhodnější si rezervovat autobusovou jízdenku do města Roermond?
Autobusovou jízdenku do města Roermond si můžete rezervovat již od 125,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Kolik stojí přeprava jízdního kola autobusem FlixBus do města Roermond?

Autobusy do města Roermond

Nabídka nejvýhodnějších jízdenek do města Roermond

Levné cestování autobusem do města Roermond je nejlepší autobusem FlixBus. V naší síti autobusových spojů je 20 destinací, do kterých se můžete dostat v zemi Netherlands. Z města Roermond se můžete snadno dostat i do dalších zemí a prozkoumat tak všechna města v naší síti. Stačí si snadno rezervovat jízdenku do města Roermond již od 125,00 Kč, ale pozor, nejlevnější jízdenky jsou rychle pryč! Určitě si vždy svou jízdenku kupte s dostatečným předstihem. Nejjednodušší způsob je stáhnout si bezplatnou aplikaci FlixBus, a mít tak dostupné spoje vždy při ruce. Naše aplikace také uloží vaši jízdenku, takže ji nebudete muset tisknout a bude vám dávat aktuální informace o vašem spoji.

Proč cestovat do města Roermond s FlixBusem

Cestování do města Roermond s FlixBusem nemůže být jednodušší! S 14 spoji do města Roermond máte na výběr, kam se vydat na příští cestu autobusem Ať cestujete odkudkoli, zarezervovat si jízdu do města Roermond by nemohlo být snadnější. Vyberte si z několika možností: v prodejním místě, u řidiče autobusu, online na webové stránce nebo skrze naší aplikaci. Platbu můžete provést kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay nebo Apple Pay. Navíc při cestě autobusem FlixBus si můžete být jistí, že cestujete šetrně k životnímu prostředí. Naším cílem je stát se 100% uhlíkově neutrálními, a tak nabízíme našim zákazníkům možnost kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukovaného při jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Připraveni rezervovat si cestu do města Roermond? Nezapomeňte si také přikoupit vaše oblíbené sedadlo! Na výběr máte klasické sedadlo, panorama sedadlo, nebo místo se stolkem. Tak neváhejte a zabalte si kufry – s námi máte v ceně jízdenky jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, a vydejte se na cestu! V našem autobuse se pohodlně usaďte na sedadle s extra velkým prostorem pro nohy, připojte se k Wi-Fi, pusťte si film nebo seriál a nechte se pohodlně dovézt až do cíle. V každém autobuse je také k dipozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.