Autobus do Zlín

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Zlín

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Zlín dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, může vás cesta do města Zlín s FlixBusem stát pouze 99,00 Kč!
Počet zastávek ve městě Zlín - 2 Zastávky jsou Zlín (Malenovice, křižovatka), Zlín (autobusové nádraží), jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Zlín je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Zlín si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Zlín si můžete rezervovat již od 99,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Objevte Zlín

Poznejte kouzlo Zlína! Toto živé město zasazené do malebné české krajiny je domovem téměř 75 000 obyvatel. Pyšní se zajímavou historií, díky níž se jedná o naprostý unikát. Vydejte se do jeho četných parků, objevujte suvenýry v místních obchůdcích a nasávejte živou atmosféru příjemných kaváren a restaurací. Díky své pozoruhodné architektuře, silné tradici vzdělávání a energickému prostředí je Zlín skvělé místo, které stojí za to navštívit. 

Proč s FlixBusem navštívit Zlín? 

Vydejte se do Zlína, kolébky Baťova obuvnického impéria a jedinečného architektonického a urbanistického úkazu. Projděte si Baťovu vilu, navštivte Baťův mrakodrap a zažijte unikátní atmosféru tohoto modernistického města. Vedle funkcionalistické architektury tu najdete i několik historických památek, které dávají vzniknout výjimečné směsi inovací a historie, která návštěvníky zaručeně zaujme. 

Cestování po Zlíně

K cestování po Zlíně je možné využít i hromadnou dopravu. K dispozici jsou autobusy a trolejbusy. Jízdenky si můžete koupit v některých trafikách, v automatech na zastávkách nebo přímo u řidiče, kde je ale cena vyšší. Další možností je nákup SMS jízdenky. Trolejbusy i autobusy jezdí pravidelně, ale ne příliš často, takže je zapotřebí si cesty dobře naplánovat. Nechte se městem vést za zážitky! 

Co ve Zlíně navštívit 

Poznejte půvab Zlína! 

Své putování zahajte v srdci města, které skýtá řadu restaurací, obchodů, nákupních center a příležitostí k pozorování místního života. Zavítejte do Baťova mrakodrapu, někdejšího sídla ředitelství obuvnické firmy Baťa. Milovníci architektury nesmí vynechat ani typické Baťovy domky a Baťovu vilu. Pro ty, kdo hledají blízké setkání s přírodou a divokými zvířaty, je rájem nedaleká ZOO a zámek Zlín-Lešná, kde se mimo jiné nachází největší expozice jaguárů v Evropě. Nadšenci do kultury a historie by měli navštívit náměstí Míru a zámek Zlín. Když přijde čas na odpočinek, vydejte se do blízkých Beskyd, ráje pro milovníky outdoorových aktivit, který je protkaný turistickými stezkami a cyklostezkami a skýtá dechberoucí výhledy. Ve Zlíně a okolí vás na každém rohu čeká nový objev! 

Kdy Zlín navštívit 

Plánujete návštěvu Zlína? Vyzkoušejte různá roční období! Léto nabízí spoustu venkovních aktivit, kulturních akcí a je skvělé i pro výlety v přírodě. V zimě se město mění v zajímavou scenérii obklopenou zasněženou krajinou. Na jaře město oživují kvetoucí parky, které lákají milovníky přírody a romantiky. Podzim město zbarvuje do zlatavých odstínů a zve příznivce svěžího, chladného počasí. Ať už jste milovníci letního slunce, zimního klidu, jarní přírody nebo podzimního chladu, ve Zlíně si každý najde to své. 

Jídlo a pití ve Zlíně

Ve Zlíně se špatně rozhodně mít nebudete! Začněte svou kulinářskou cestu v místních restauracích, kde vedle tradičních českých pochoutek najdete i speciality světové kuchyně. Dopřejte si skvělou svíčkovou na smetaně, šťavnatý steak nebo pikantní guláš. Pivaři musí ochutnat poklady místních minipivovarů. Připravte své chuťové pohárky a zažijte gastronomické dobrodružství! 

Naplánujte si návštěvu Zlína s FlixBusem 

Probuďte svého vnitřního dobrodruha, naskočte do autobusu FlixBus a vydejte se na pohodový výlet do Zlína. FlixBus nabízí ty nejlepší autobusové jízdenky. Můžete si je rezervovat online, na prodejním místě nebo prostřednictvím aplikace FlixBus, kterou můžete využít pro správu svých rezervací a předkládání elektronické jízdenky při nástupu. Platit můžete kreditními kartami, službami PayPal, Google Pay a Apple Pay nebo hotově přímo na palubě. Cestování autobusem patří mezi nejekologičtější možnosti dopravy, takže neváhejte a vydejte se na cestu do českého funkcionalistického unikátu se společností FlixBus! 

Autobusem do města Zlín

Najděte nejvýhodnější autobusové jízdenky do města Zlín

Chcete cestovat do města Zlín? Naše spoje do tohoto města stojí od 99,00 Kč. Ještě více ušetřit můžete pokud provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu. FlixBus má mnoho spojů v zemi Česká republika a v mnoha dalších státech, takže máte možnost procestovat vaši zemi, nebo se vydat za hranice a nemusíte zkoumat místní autobusovou dopravu – FlixBus je tu pro vás. Tak naskočte na palubu, zapněte si Wi-Fi zdarma a pohodlně se usaďte na vašem prostorném sedadle! Koupit si jízdenku je tak snadné, ať si vyberete jakoukoli metodu. Rezervujte online, v prodejním místě nebo přes aplikaci FlixBus. Aplikaci můžete použít ke správě rezervace před odjezdem a bude také sloužit jako vaše jízdenka – jednoduše ji ukažte řidiči při nástupu do autobusu. Pro nejvýhodnější ceny si rezervujte jízdenku předem přímo v aplikaci FlixBus – čím dříve koupíte, tím levnější bude vaše cesta!

Proč cestovat do města Zlín s FlixBusem?

FlixBus je jeden z nejvýhodnějších a nejpohodlnější způsobů dopravy do města Zlín. Ve městě Zlín jsou 2 autobusové zastávky, na které se můžete dostat z 11 odjezdových měst. Pro více informací si prohlédněte naši interaktivní mapu spojů. Zaplatit jízdenku je úplně snadné: můžete si vybrat z několika bezpečných platebních metod, například kreditní kartou, PayPal, Apple Pay nebo Google Pay. Zaplaťte bezpečně předem při koupi jízdenky na naší webové stránce, skrze aplikaci FlixBus, nebo v hotovosti přímo u řidiče autobusu. Další výhodou cestování s námi je, že autobusová doprava je jedním z nejekologičtějších způsobů cestování na dlouhé vzdálenosti. My vám navíc nabízíme možnost malým příspěvkem při rezervaci jízdenky kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukované při vaší jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Cestování do města Zlín je velmi pohodlné: jakmile nastoupíte na palubu svého FlixBusu, můžete se usadit, relaxovat a využít našich služeb. V našich autobusech je k dispozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky. O zábavu při cestě do města Zlín se postará bezplatné připojení k Wi-Fi a zásuvky zajistí dostatek energie na celou vaši cestu. Pozorujete rádi při cestování krajinu za oknem? Nebo potřebujete stolek na práci? Chcete si zajistit soukromí a dostatek prostoru kolem sebe? U nás to není problém! Při koupi jízdenky si jednoduše zarezervujte vaše oblíbené sedadlo, a nebo sedadlo navíc vedle vás. Co se týče zavazadel, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Ve vaší jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže si můžete vzít s sebou na cestu vše potřebné a nemusíte dělat žádné kompromisy!


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.