Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobus tam a zpět: Karlovy Vary

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.

Více informací zde

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.

Více informací zde
Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Aktuální informace o trase

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.

Naše nabídka

Jízdní řády autobusů Karlovy Vary

Vyhledat jízdní řád mezi
Vybrat dny
Odjezd
zpět
Dny Přestupy Odj. Doba jízdy Příj. Od
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Rezervuj nyní' §§
Doba jízdy: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Čas na přestup: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Pokud máte rádi termální lázně, mohla by se vám líbit také tato města:

Objevte Karlovy Vary očima Martina

Rád cestuji a poznávám zajímavá místa u nás i v zahraničí.
Olomouc
36 let
Mototramp

Karlovy Vary: Informace o městě

Základní informace o Karlových Varech

Karlovy Vary: Obecné informace

Jsou asi nejznámějšími lázněmi na území České Republiky. Samotná lázeňská část města se rozkládá podél říčky Teplá, která se svými nesčetnými lávkami a mosty dodává kolonádě jedinečný romantický nádech.

 

Památky a zajímavá místa v Karlových Varech

Historie lázeňského města

Historie města sahá do druhé poloviny 14. století. Město bylo založeno na popud samotného císaře Karla IV, po němž je i pojmenováno. Za svoji nezaměnitelnou podobu vděčí Karlovy Vary architektonické dvojici Fellner & Helmer, kteří stojí za projekty budov, jako jsou Lázně I, Městské divadlo či vyhlášený grandhotel Pupp. Z dalších architektonicky významných staveb stojí za zmínku hotel Imperial, který je do jisté míry ikonou města.

Kulturní vyžití v Karlových Varech

Léčivé prameny

V Karlových Varech nalezneme celkem 16 pramenů, přičemž za 17. je považován nápoj Becherovka. Zdejší minerálku si nejlépe vychutnáte z typických lázeňských pohárků. Popíjení vám zpříjemní celkem 5 kolonád a nespočet malebných altánků.

Noční život v Karlových Varech

Místní kulturní život

Mezi nejznámější akce konané v Karlových Varech patří tradiční Mezinárodní filmový festival, jehož první ročník se konal už v roce 1946. Z hudebních akcí je to Dvořákův Karlovarský podzim nebo JezzFest.

Za návštěvu jistě stojí prohlídka Becherova muzea, během níž mají návštěvníci možnost ochutnat léčivý bylinný likér.

Zajímavosti o Karlových Varech

Únik do přírody

Pokud nejste typ na procházky po městě, tak jistě využijete množství lázeňský stezek v okolí. Přilehlé svahy poskytují krásné výhledy na město. Mezi nejznámější vyhlídky patří vyhlídka Diana. Nedaleko od ní leží Motýlí dům, v němž můžete bezprostředně pozorovat pestrobarevné motýly. Odtud se můžete vydat na vyhlídku Petra Velikého a vyhlídku Jelení skok, kde se nachází socha kamzíka. Tato socha zde byla umístěna na popud recesisty barona Lutzowa, který vyvracel pověst o založení města a skoku Jelena z místní skály. Ze skály prý mohl seskočit pouze kamzík a tak jej nechal na tomto místě vystavět.

Na druhé straně údolí se nachází vyhlídky Camera Obscura, Tři kříže, Ottova a Goethova vyhlídka.

V Karlových Varech si každý návštěvník nalezne to své. Můžete se toulat kolonádami, popíjet léčivé prameny, obdivovat architekturu či navštívit galerii umění. Stejně tak můžete vyrazit na túry po Karlovarské vrchovině, sjíždět peřeje řeky Ohře nebo si dopřát relaxaci v podobě masáží v některém ze zdejších balneo center. A když se vám nepodaří navštívit lázně během Mezinárodního filmového festivalu, tak nezoufejte a skočte si na film do stylového kina s kavárnou Drahomíra.        

Karlovy Vary: vaše autobusové zastávky

Mějte prosím na paměti, že Karlovy Vary má 2 autobusové zastávky/autobusových zastávek.
Autobusová jízdenka od 29 Kč
Počet spojů z města Karlovy Vary 16
Počet zastávek ve městě Karlovy Vary 2
Země Česko