Autobus do Phoenix-Tempe, AZ

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Phoenix-Tempe, AZ

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Koupit si jízdenku do města Phoenix-Tempe s FlixBusem je opravdu snadné: na našich webových stránkách si stačí vybrat místo odjezdu a příjezdu a zvolit si oblíbené datum cesty. Nejlepší způsob, jak získat výhodné jízdenky, je použít bezplatnou aplikaci FlixBus a mít jízdenku vždy po ruce!
Počet zastávek ve městě Phoenix-Tempe - 5 Zastávky jsou Phoenix Glendale (59th Ave / W. Hayward), Phoenix Sky Harbor Airport/44th Street Station, Phoenix Bus Station, Phoenix Glendale Bus Stop, Tempe (University Dr/Rural Rd), jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Phoenix-Tempe dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Phoenix-Tempe stojí v průměru 399,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Phoenix-Tempe s FlixBusem stát pouze 189,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Phoenix-Tempe je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Phoenix-Tempe si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Phoenix-Tempe si můžete rezervovat již od 189,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Phoenix: Informace o městě

Phoenix: Obecné informace

Hlavní město amerického státu Arizona, které se rozkládá na území 1230 kilometrů čtverečních. Zároveň ale také páté největší město USA, které kromě nekonečného množství aktivit nabízí i velmi bohatou historii. Aby také ne! Vždyť už kolem roku 700 na tomto místě pobýval indiánský kmen Hohokam, který má na svědomí to, že je zdejší půda navzdory přírodním podmínkám nadměrně úrodná. Indiáni totiž na tehdejším území Phoenixu vybudovali téměř 200 kilometrů kanálů, které následně zavlažovali zemědělskou půdu. I přesto se ale město suchu nevyhnulo a největší krizí si zdejší obyvatelé prošli během let 1300 až 1450, kdy došlo také k zániku kmene Hohokamů. Na lepší časy se následně začalo blýskat kolem 20. Století, a to konkrétně během druhé poloviny 2. světové války, kdy začalo přibývat více pracovních příležitostí a došlo i k založení letecké základny Luke Air Force. Následující desetiletí pro Phoenix znamenaly především rozvoj aglomerací a růst populace a to i navzdory místnímu suchému podnebí. Phoenix je ale také významná kolébka sportovních družstev. Tím nejznámějším je pak bezpochyby hokejový klub Arizona Coyotes, basketbalový tým Phoenix Suns a své útočiště tu mají také američtí fotbalisté z Arizona Cardinals.

Co navštívit

Jaké by to asi bylo vyzkoušet, zahrát si na hudební nástroje z různých koutů světa? Nejen to, ale mnohem více na vás čeká v Musical Instrument Museum. Konkrétně přes tisíc různorodých zvuků společně s expozicí zaměřenou na popovou kulturu a její historii. Jestliže patříte mezi fanoušky horské turistiky a nebojíte se výšlapů ani výzvy, na svůj seznam si připište návštěvu hory Camelback Mountain. Velmi populární místo, které si oblíbili nejen zdejší obyvatelé. Možná i proto vám doporučujeme se sem vypravit během všedního dne, kdy se na stezkách pohybuje méně lidí. Následující třetí místo pak patří parku Papago Park, který se řadí mezi jeden z nejscéničtějších a nejdostupnějších parků pouštního typu v oblasti Phoenixu. Kromě hor, cyklistických stezek a lagun na vás tady čeká Desert Botanical Garden, Phoenix Zoo nebo muzeum Arizona Heritage Center. Na návštěvu Papago Parku určitě doporučujeme alespoň jeden den. Až vám během vašeho výletování po Phoenixu vyhládne, je čas se posunout do další zastávky, kterou je Heritage Square Dining. Co si pod tímto názvem můžete představit? Budovy, které se nesou ve stylu 19. století, a které uvnitř ukrývají nejen restaurační podniky. Svoje chuťové buňky můžete uspokojit třeba v Pizzerii Bianco, která se může pyšnit titulem nejlepší pizzerií ve státě Arizona nebo třeba v Nuobu at Teeter House, která se zaměřuje na japonskou kuchyni. Říkáte si, že jsme na něco zapomněli? Nebojte! Myslíme totiž i na ty, co se do států vydali utratit nějaký ten dolar či dva. Jestliže tedy hledáte ideální místo pro vaše nákupy, Old Town Scottsdale bude to pravé pro vás. Mimo obchody na tomto místě můžete narazit na spousty barů, galerií, ale třeba také na skvělé kavárny či restaurace.

Phoenix: Kultura & historie

Součástí každé návštěvy Phoenixu by měla být alespoň jedna kulturní zastávka. Vždyť jste ve městě plném divadel, galerií a nepřeberném množství dalších kulturních aktivit! Jak se v tom všem ale vyznat? Vezmeme to hezky od začátku, a to rovnou od muzea věnované indiánským kmenům, které kdysi obývali nynější území Arizony. Heard Museum se nachází jen kousek od samotného centra města a každoročně přivítají více než 200 000 návštěvníků. Uvnitř najdete 11 velkolepých exhibicí a výstav, věnující se jak historii, tak i novodobému indiánskému umění. My se ale přesuneme do další zastávky, a to konkrétně do Phoenix Art Museum, které své brány otevřelo už v roce 1959. Jednou ze zajímavostí je také zdejší otevřenost vůči uměleckým dílům z celého světa, díky čemu se z Phoenix Art Museum stala i oblíbená destinace umělců, kteří zde uvádějí své krátkodobé exhibice. Další a také náš poslední tip pak zajisté potěší všechny zvědavce a milovníky akce. Vydáváme se totiž do Arizona Science Center, kde si na své přijdou návštěvníci všech věkových kategoriích.

Phoenix: Noční život

Zdá se, že podzim se ve Phoenixu nese v duchu festivalů zaměřených hlavně na dobroty. Jedním příkladem za všechny je Downtown Donut Festival, který každoročně hostí více než 15 nejlepších podniků ve městě. Ochutnat tady můžete mimo nevšedních kombinací (jako je třeba čokoláda s chilly) i všemi oblíbenou klasiku boston cream. Donuty následně můžete spláchnout jedním z mnoha lokálních druhů piv nebo šálkem dobré kávy. Sladké donuty nejsou to pravé pro vás? Pak vás zajisté potěší další festival, kterým jePhoenix Pizza Festival. Kdy jindy se vám poštěstí najít tu nejlepší pizzu z celého města na jednom místě? Ceny na festivalu začínají už na 2 dolarech za porci. Za vstup pak zaplatíte 10 dolarů. V ceně navíc máte rovnou i doprovodný program, díky kterému vám alespoň stihne více vyhládnout a vy tak budete připraveni na další ochutnávku. Jaký je náš poslední festivalový tip? Tentokrát potěšíme všechny nadšence do umění, kteří si na svůj seznam prostě musí připsat Temple Fall Festival of the Arts. Několika cenami ocenění festival věnující se umění, hudbě ale také plných aktivit lákajících k vyzkoušení. Ať už se sem vydáte obdivovat umělecké fotografie nebo si jen chcete vyzkoušet, jaké je to tančit v rytmu indiánských písní - každý si zde přijde na své.

Autobusy do města Phoenix-Tempe

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Phoenix-Tempe

S FlixBusem cestujete do města Phoenix-Tempe snadno a levně. V naší nabídce je 49 jízd od 189,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). A co víc, ve městě Phoenix-Tempe je 5 zastávek, takže se pohodlně dostanete do té části města, kam potřebujete. Rezervace autobusové jízdenky do města Phoenix-Tempe je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Phoenix-Tempe s FlixBusem

Do města Phoenix-Tempe se můžete dostat z 49 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Phoenix-Tempe

Ať jste kdekoli v zemi USA, je snadné se dostat to města Phoenix-Tempe: 49měst je spojených s městem Phoenix-Tempe, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Phoenix-Tempe. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.