Autobus do Teplice

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Teplice

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Autobusovou jízdenku do města Teplice si můžete rezervovat již od 89,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Teplice je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Teplice dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Teplice stojí v průměru 149,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Teplice s FlixBusem stát pouze 89,00 Kč!
Počet zastávek ve městě Teplice - 3 Zastávky jsou Teplice (Benešovo náměstí), Teplice (Celní), Teplice (Pražská), jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Během rezervace jízdenky do města Teplice si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.

Objevte Teplice 

Nechte se okouzlit Teplicemi! Toto klidné lázeňské město uprostřed malebné české krajiny je domovem zhruba 50 000 obyvatel. Naleznete zde spoustu historických památek a řadu lázeňských domů. Vydejte se do malebných parků, objevte jedinečné suvenýry v místních obchůdcích a pochutnejte si na skvělých pochoutkách v půvabných restauracích. Se svou pozoruhodnou architekturou a klidným prostředím si Malá Paříž, jak se městu přezdívalo, přímo říká o prozkoumání. 

Proč s FlixBusem navštívit zrovna Teplice?

Vydejte se do Teplic, nejstarších lázní ve střední Evropě, kde se kouzlo léčivých pramenů snoubí s moderními vymoženostmi a kde si můžete dopřát zaslouženou dávku relaxace a pohody. Projděte se botanickou zahradou, poznejte léčivé účinky četných zřídel a ponořte se do klidné atmosféry tohoto lázeňského města. Díky architektonickým památkám, které zdobí panorama města, a síle minerálních pramenů poskytují Teplice jedinečnou kombinaci historie a regenerace, která v návštěvnících zanechá pocit obohacení i omlazení. 

Doprava po Teplicích

Po Teplicích se můžete pohybovat pomocí hromadné dopravy, přičemž k dispozici jsou autobusy a trolejbusy. Jízdenky si můžete zakoupit u řidiče. K dostání jsou i celodenní jízdenky. Poddejte se teplickému rytmu a nechte se městem vést za jeho poklady. 

Co v Teplicích navštívit 

Půvab Teplic neomrzí! 

Začněte svou prohlídku na zámku Teplice. Zde v historickém jádru města můžete vidět i řadu dalších památek, například kostel sv. Jana Křtitele, Morový sloup, kostel sv. Bartoloměje či kostel sv. Alžběty. Občerstvit se tu můžete v četných restauracích, kde si pochutnáte na pravé české kuchyni i specialitách ze světa. Také můžete zavítat do různých místních obchůdků a nákupní galerie. Milovníci přírody ocení nejen elegantní parky plné uklidňující zeleně, ale i botanickou zahradu s rozmanitými druhy rostlin. Pro ty, kdo hledají relaxaci a omlazení, jsou oázou termální lázně. Nadšenci do historie nesmí vynechat zříceninu gotického hradu Doubravka. A o outdoorový odpočinek se postarají nedaleké Krušné hory, ráj pro milovníky turistiky, který je protkaný pěšími stezkami a cyklostezkami a skýtá úchvatné výhledy. V Teplicích a okolí na vás na každém rohu čeká nový objev! 

Kdy Teplice navštívit

Kdy se do Teplic vydat? Vyzkoušejte různá roční období! Léto nabízí spoustu venkovních aktivit, kulturních akcí a je skvělé i pro pobyty v lázních. Zima mění město v kouzelnou zasněženou scenérii, která potěší ty, kdo hledají klidné útočiště před každodenním shonem. Jaro přináší rozkvetlé parky, které lákají milovníky přírody a romantiky. Podzim zbarvuje město do zlatavých odstínů a zve příznivce svěžího, chladného počasí. Ať už jste milovníci letního slunce, zimního klidu, jarní přírody nebo podzimního chladu, v Teplicích si každý najde to své. 

Jídlo a pití v Teplicích

Svou gastronomickou cestu zahajte v místních restauracích, kde si můžete dopřát tradiční české i světové pokrmy. Pochutnejte si na svíčkové na smetaně nebo na výborném guláši. Navrch si dejte moučník či kávu v některé z příjemných cukráren nebo kaváren. Vyhledáváte-li čerstvé potraviny, navštivte teplické farmářské trhy, které se konají každý druhý pátek na náměstí Svobody. 

Naplánujte si návštěvu Teplic s FlixBusem 

Probuďte svého vnitřního dobrodruha, naskočte do autobusu FlixBus a vydejte se na pohodový výlet do Teplic. FlixBus nabízí ty nejlepší autobusové jízdenky. Můžete si je rezervovat online, na prodejním místě nebo prostřednictvím aplikace FlixBus, kterou můžete využít pro správu svých rezervací a předkládání elektronické jízdenky při nástupu. Platit můžete kreditními kartami, službami PayPal, Google Pay a Apple Pay nebo hotově přímo na palubě. Cestování autobusem patří mezi nejekologičtější možnosti dopravy, takže neváhejte a vydejte se na cestu do srdce české lázeňské tradice se společností FlixBus. 

Autobusy do města Teplice

Nabídka nejvýhodnějších jízdenek do města Teplice

Levné cestování autobusem do města Teplice je nejlepší autobusem FlixBus. V naší síti autobusových spojů je 73 destinací. Z města Teplice se můžete snadno dostat i do dalších zemí a prozkoumat tak všechna města v naší síti. Stačí si snadno rezervovat jízdenku do města Teplice již od 89,00 Kč, ale pozor, nejlevnější jízdenky jsou rychle pryč! Určitě si vždy svou jízdenku kupte s dostatečným předstihem. Nejjednodušší způsob je stáhnout si bezplatnou aplikaci FlixBus, a mít tak dostupné spoje vždy při ruce. Naše aplikace také uloží vaši jízdenku, takže ji nebudete muset tisknout a bude vám dávat aktuální informace o vašem spoji.

Proč cestovat do města Teplice s FlixBusem

Cestování do města Teplice s FlixBusem nemůže být jednodušší! S 2 spoji do města Teplice máte na výběr, kam se vydat na příští cestu autobusem Ať cestujete odkudkoli, zarezervovat si jízdu do města Teplice by nemohlo být snadnější. Vyberte si z několika možností: v prodejním místě, u řidiče autobusu, online na webové stránce nebo skrze naší aplikaci. Platbu můžete provést kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay nebo Apple Pay. Navíc při cestě autobusem FlixBus si můžete být jistí, že cestujete šetrně k životnímu prostředí. Naším cílem je stát se 100% uhlíkově neutrálními, a tak nabízíme našim zákazníkům možnost kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukovaného při jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Připraveni rezervovat si cestu do města Teplice? Nezapomeňte si také přikoupit vaše oblíbené sedadlo! Na výběr máte klasické sedadlo, panorama sedadlo, nebo místo se stolkem. Tak neváhejte a zabalte si kufry – s námi máte v ceně jízdenky jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, a vydejte se na cestu! V našem autobuse se pohodlně usaďte na sedadle s extra velkým prostorem pro nohy, připojte se k Wi-Fi a nechte se pohodlně dovézt až do cíle. V každém autobuse je také k dipozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.