Autobus tam a zpět: Setúbal

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Setúbal

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Setubal

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Setúbal: Rychlý přehled
Přímé spoje do města

2

Počet zastávek

1

Země

Portugalsko

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se nejlépe dostat do města Setúbal?
Jak si mohu koupit autobusovou jízdenku do města Setúbal?
Jak se dostanu autobusem do města Setúbal?
Kolik autobusových zastávek je ve městě Setúbal?
Počet zastávek ve městě Setúbal - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Kolik stojí jízdenka do města Setúbal?
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Setúbal dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Setúbal stojí v průměru 689,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Setúbal s FlixBusem stát pouze 549,00 Kč!
Jak použít jízdenku FlixBus do města Setúbal?
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Setúbal je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Mohu sledovat svůj autobus z a do města Setúbal?
Mohu si rezervovat sedadlo na cestě do města Setúbal?
Během rezervace jízdenky do města Setúbal si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Jak mohu zaplatit za autobusovou jízdenku do města Setúbal?
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Kdy je nejvýhodnější si rezervovat autobusovou jízdenku do města Setúbal?
Autobusovou jízdenku do města Setúbal si můžete rezervovat již od 549,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Kolik stojí přeprava jízdního kola autobusem FlixBus do města Setúbal?

Setúbal: Informace o městě

Setúbal: Obecné informace

V oblasti středního Portugalska se na lisabonském pobřeží rozkládá průmyslové město Setúbal, které se zároveň pyšní tím, že třetím největším přístavem v zemi. Prosperující přístavní město Setúbal (vyslovuje se „štubal“) je skvělou základnou pro objevování přírodních krás okolí. Rozhodně byste si neměli nechat ujít výlet lodí do mokřadů obklopujících ústí řeky Sado, kde žijí delfíni skákaví a na jaře a v létě i hejna čápů, přezimují tu také plameňáci, na něž je pohled jako na růžové šampaňské. Pěšky nebo na kole se můžete vydat objevovat dramaticky rozeklané pobřeží Parque Natural da Arrabida anebo si jenom užívat sluneční paprsky na písečných plážích. Ve městě stojí za to projít se po náměstích v pěší zóně starého města nebo vyjít k pevnosti na kopci, z níž je krásný pohled na ústí řeky. Ryby zavedly Římany do Setúbalu již v roce 412, takže asi nikoho nepřekvapí, že si tu na nich můžete pochutnat i dnes. Místní chodí na ulici Avenida Luúsa Todi, kde si v klidu vychutnávají ohromné porce choco frito a zapíjejí to karafami bílého vína.

Co navštívit

Reserva Natural do Estuário do Sado: Tato přírodní rezervace chrání ústí řeky Sado, biologicky bohatou oblast mokřin, jež se rozkládají východně a jižně od Setúbalu. Žije zde více než 250 druhů ptáků a je to tedy skvělé místo k pozorování ptactva. V málo navštěvované lokalitě Moinho de Maré das Mouricas osm kilometrů východně od Setúbalu jsou krátké pěší stezky a ptačí pozorovatelna s výhledem na přílivové mělčiny. Sídlí v bývalém přílivovém mlýně postaveném v roce 1601, ve kterém je také galerie a kavárna. Na cestu sem budete potřebovat vlastní dopravu. Popis trasy dostanete v kanceláři Municipal Turismo. Praca do Bocage: Všechny ulice pěšího středu města jako by vedly na toto mozaikami dlažděné náměstí, kterému vévodí růžovobílá radnice. Je to slunné místo, kde se můžete projít mezi palmami a fontánami nebo se posadit na kávu do některé z kaváren, jež mají stolky rozestavěné na náměstí. Museu do Trabalho Michel Giacometti: Jak se sardinky dostanou do plechovky a 1001 dalších rybích záhad, řeší toto zajímavé, i když často poloprázdné muzeum umístěné ve velké hale bývalé konzervárny. Najdete tu i prodejnu potravin z dvacátých let 20. století, která sem byla celá přepravena z Lisabonu

Setúbal: Kultura & historie

Casa da Cultura: Relativně nové kulturní centrum s bohatým programem. prohlédněte si expozice v hlavním podlaží nebo se večer zastavte na koncert či jazz, recitály klasicé hudby nebo world music. V kině v patře promítají evropské artové filmy, dětské filmy a dokumenty. Ceny jsou rozumné, výstavy jsou zdarma, filmy a koncerty zdarma nebo do sedmi eur. Igreja de Jesus: Nejpozoruhodnější stavbou Setúbalu je pískově zbarvený kostel Igreja de Jesus, jeden z prvních příkladů manuelské architektury, zdobený chrliči a točivými věžičkami. Kolem oltáře uvidíte modrobílé azulejos z 18. století s geometrickými vzory, jež kontrastrují s měkkými křivkami stropní klenby. Kostel byl dokončen v roce 1490 a jeho architektem byl Diogo de Boitace, který se později proslavil stavbou kláštera Mosteiro dos Jerónimos v Belému. Castelo de Sao Filipe: Stojí za to vyšplhat se 500 metrů do kopce a navštívit hrad, který zbudoval král Felipe I. v roce 1590, aby odvrátil útok Angličanů na „neporazitelné“ španělské loďstvo. V šedesátých letech 20. století byl přebudován v pousadu (luxusní hotýlek), z jeho majestátních hradeb je skvělý výhled a hradní kapli zdobí modrobílé azulejos z 18. století. Hrad byl v době přípravy průvodce na dva roky uzavřen v očekávání financí z EU, s jejichž pomocí by se měly opravit jeho nestabilní základy ve svahu.

Setúbal: Noční život

Pláže: Přestože je Setúbal nevýrazné město, pobřežní krajina za městem je velkolepá. Nenechte si ujít příkré útesy, kopce s borovými háji a malebné pláže rezervace Parque Natural da Arrábida. Nabízejí tu také snadnou dvacetiminutovou projížďku lodí (cestou se dívejte, možná spatříte delfíny) na poloostrov Tróia, kde pláže s měkkým pískem lují duny. Výlety na lodi a pozorování delfínů: Nezapomenutelný zážitek, který si ze Setúbalu můžete odvést, je příležitost pozorovat místní delfíny skákavé během výletu lodí v rezervaci Reserva Natural do Estuário do Sado. Hraví delfíni předvádějí své hřbetní ploutve nadšeným výletníkům, a když budete pozorně nasouchat, možná uslyšíte i vysoké klikání, kterým se dorozumívají. Půldenní výlety kolem ústí řeky pořádá celá řada agentur, lodě většinou vyplouvají z přístavu Doca do Comércio, zvaného Doca das Fontainhas. Rybářů ráj: Tradičním zdrojem obživy místních obyvatel byl a je lov a zpracování ryb, vinařství a těžba mořské soli. Jižně od centra města se nachází rybářský přístav, soukromý přístav jachet, kotviště převozních lodí a také rušná tržnice. Stará část města je plná pěkných uliček pro pěší, které ústí na náměstí lemované bezpočtem krámků, obchodů a kaváren.

Setúbal: Zajímavé informace

Dezertní víno Moscatel: Tajemství, které ukrývá portugalské město Setúbal, je světoznámé dezertní víno zvané Moscatel de Setúbal. Hrozny tohoto bílého a poměrně aromatického vína pomalu dozrávají v mírném klimatu blízko oceánu, chráněny jsou pohořím. Většina zdejšího moscatelu se používá k výrobě vína vonícího po květech sladkého pomerančovníku, s výraznou medovou chutí, která se zráním mění na sušené plody, kávu a také karamel. Návštěvy vinných sklípků: Turistická kancelář nabízí zdarma užitečný leták Rota de Vinhos Península de Setúbal, ve kterém se dozvíte více o všech vinařství, která lze navštívit. Dalším zdrojem informací je web www.rotavinhospsetubal.com.

Autobusy do města Setúbal

Nabídka nejvýhodnějších jízdenek do města Setúbal

Levné cestování autobusem do města Setúbal je nejlepší autobusem FlixBus. V naší síti autobusových spojů je 76 destinací, do kterých se můžete dostat v zemi Portugal. Z města Setúbal se můžete snadno dostat i do dalších zemí a prozkoumat tak všechna města v naší síti. Stačí si snadno rezervovat jízdenku do města Setúbal již od 549,00 Kč, ale pozor, nejlevnější jízdenky jsou rychle pryč! Určitě si vždy svou jízdenku kupte s dostatečným předstihem. Nejjednodušší způsob je stáhnout si bezplatnou aplikaci FlixBus, a mít tak dostupné spoje vždy při ruce. Naše aplikace také uloží vaši jízdenku, takže ji nebudete muset tisknout a bude vám dávat aktuální informace o vašem spoji.

Proč cestovat do města Setúbal s FlixBusem

Cestování do města Setúbal s FlixBusem nemůže být jednodušší! S 2 spoji do města Setúbal máte na výběr, kam se vydat na příští cestu autobusem Ať cestujete odkudkoli, zarezervovat si jízdu do města Setúbal by nemohlo být snadnější. Vyberte si z několika možností: v prodejním místě, u řidiče autobusu, online na webové stránce nebo skrze naší aplikaci. Platbu můžete provést kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay nebo Apple Pay. Navíc při cestě autobusem FlixBus si můžete být jistí, že cestujete šetrně k životnímu prostředí. Naším cílem je stát se 100% uhlíkově neutrálními, a tak nabízíme našim zákazníkům možnost kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukovaného při jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Připraveni rezervovat si cestu do města Setúbal? Nezapomeňte si také přikoupit vaše oblíbené sedadlo! Na výběr máte klasické sedadlo, panorama sedadlo, nebo místo se stolkem. Tak neváhejte a zabalte si kufry – s námi máte v ceně jízdenky jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, a vydejte se na cestu! V našem autobuse se pohodlně usaďte na sedadle s extra velkým prostorem pro nohy, připojte se k Wi-Fi, pusťte si film nebo seriál a nechte se pohodlně dovézt až do cíle. V každém autobuse je také k dipozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.