Autobus do Kolín nad Rýnem

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Kolín nad Rýnem

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Koupit si jízdenku do města Kolín nad Rýnem s FlixBusem je opravdu snadné: na našich webových stránkách si stačí vybrat místo odjezdu a příjezdu a zvolit si oblíbené datum cesty. Nejlepší způsob, jak získat výhodné jízdenky, je použít bezplatnou aplikaci FlixBus a mít jízdenku vždy po ruce!
Počet zastávek ve městě Kolín nad Rýnem - 3 Zastávky jsou Cologne Airport CGN (Terminal 2), Leverkusen (Mitte station), Cologne East (Bergisch Gladbach, Refrath), jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Kolín nad Rýnem dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Kolín nad Rýnem stojí v průměru 88,00 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Kolín nad Rýnem s FlixBusem stát pouze 78,00 Kč!
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Kolín nad Rýnem je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Během rezervace jízdenky do města Kolín nad Rýnem si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Autobusovou jízdenku do města Kolín nad Rýnem si můžete rezervovat již od 78,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!

Kolín nad Rýnem: Informace o městě

Kolín nad Rýnem: Obecné informace

Nachází se ve Středočeském kraji asi 60 kilometrů východně od Prahy. Městem protéká řeka Labe, která se zde stáčí ze západu směrem na sever. V Kolíně žije necelých 31 tisíc obyvatel.

Co navštívit

V Kolíně najdete řadu historických míst, která stojí za návštěvu. Centrum města navíc bylo prohlášeno městskou památkovou rezervací a zachovalo si svůj původní středověký půdorys. Chrám sv. Bartoloměje je dominantou města. Byl vybudován ve druhé polovině 13. století v raně gotickém stylu. Později byl pak známým archiktektem Petrem Parléřem rozšířen a přestavěn. Do kostela se můžete jít podívat zadarmo. Na Karlově náměstí hledejte novorenesanční radnici, morový sloup a v jeho jihozápadní části také části bývalého židovského ghetta se synagogou ze 17. století. Z Kmochovy nebo Sluneční ulice západně od centra města můžete navštívit druhý nejstarší a druhý největší židovský hřbitov Čechách. Byl založen údajně v roce 1418 a do dnešní dob se zachovalo kolem 2600 náhrobků. Pozor, pro prohlídku hřbitova je potřeba se objednat v městském turistickém informačním centru. V Kolíně se nacházejí i další významné stavby, barokní (původně gotický) kostel sv. Víta na Zálabí, kostel Nejsvětější trojice s kapucínským klášterem či chrám sv. Jana Křtitele.

Kolín nad Rýnem: Kultura & historie

Kolín založil kolem roku 1261 český král Přemysl Otakar II, území města bylo ale pravděpodobně osídleno mnohem dřív, již v době Slovanů v 6. století. Ve středověku byl Kolín chráněn městským opevnění z dvojitého pásu kamenných hradeb. Od 14. století se na Kolínsku začali usazovat Židé, kteří v průběhu staletí dosáhli významu jedné z největší a nejvlivnější komunity rakouské monarchie. Jejich poklidný život přerušily až masové deportace do koncentračních táborů během druhé světové války. V roce 1757 proběhla nedaleko Kolína slavná bitva Sedmileté války, ve které se střetla vojska pruského kále Friendricha II. s rakouskými jednotkami. Po napoleonských válkách došlo ve městě k rozvoji průmyslu. Vznikly zde především továrny s chemickým zaměřením.

Kolín nad Rýnem: Noční život

Ty nejlepší kolínské mejdany se konají v music clubu Staré lázně, který pravidelně žije v pátek a sobotu až do brzkých ranních hodin.

Kolín nad Rýnem: Zajímavé informace

Spíše než Kolín samotný pro vás bude zajímavostí okolí, kde se toho nachází opravdu hodně k vidění.

Necelých deset kilometrů daleko najdete Kutnou Horu, město založené v souvislosti s těžbou stříbra ve druhé polovině 13. století. Jeho historické centrum je od roku 1995 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Vaše kroky povedou ke gotickému Chrámu svaté Barbory (patronce horníků), který je unikátní svou velikostí a mohl by směle konkurovat katedrále sv. Víta v Praze. V centru stojí za návštěvu i Vlašský dvůr, což byl původně královský palác s mincovnou vybudovaný ve 13. století. Právě tady se razily slavné stříbrné mince – pražské groše. Dnes slouží jako muzeum.

Při procházce centrem narazíte na Václavském náměstí na pozdně gotický měšťanský dům zvaný Kamenný, vaši pozornost jistě upoutá i Hrádek, původně gotická tvrz stojící nad údolím řeky Vrchlice. Od roku 1996 v něm sídlí České muzeum Stříbra.

V městské části Sedlec můžete zavítat do Sedlecké kostnice pod kostelem Všech svatých.

Po červené turistické značce se za šest a půl kilometrů z Kutné Hory dostanete k zámku Kačina z počátku 19. století. Velkolepá zámecká budova na půdorysu otevřené podkovy se řadí mezi nejvýznamnější empírové stavy v České republice. Interiéry zámku si prohlédnete při některé z prohlídek, které tu máte jako součást muzea českého venkova na výběr. Po zmiňované turistické značce pak můžete dojít zpátky do Kutné Hory nebo do Kolína.

Z Kolína se snadno dostanete i do historického města Čáslav, kde můžete pozorovat unikátní zachovalé pozůstatky městských hradeb včetně tzv. Otakarovy věže – jedná se o zrekonstruovanou synagogu nebo římskokatolický chrám svatého Petra a Pavla. V roce 1910 byly právě v tomto kostele nalezeny údajné kosterní pozůstatky husitského vůdce Jana Žižky z Trocnova, jež jsou vystaveny v čáslavském městském muzeu. V těsné blízkosti města najdete muzeum zemědělské techniky s jednou z největších sbírek historických strojů v Evropě.

Kouřim leží západně od Kolína. Město má pozoruhodně zachovalý celek se středověkým půdorysem, uvidíte původní gotické hradby a kostel sv. Štěpána na náměstí. Dalšími zajímavými místy k návštěvě jsou 34 metrů vysoká goticko-renesanční zvonice či muzeum lidových staveb.

V lázeňském městě Poděbrady tvoří dominantu místní zámek a pomník Jiřího z Poděbrad od sochaře Bohuslava Schnircha. Zámek vznikl přestavbou původního hradu z dob Přemysla Otakara II., v současnosti je zde muzeum. Na Jiřího náměstí pak navazuje rozsáhlý lázeňský park, který sahá až k nádražní budově. Ta je vůbec prvním funkcionalistickým nádražím v České republice. Stejný styl reprezentuje v Poděbradech ještě více než desítka budov. Ve městě se pravidelně koná mnoho festivalů a slavností, za zmínku stojí zejména Historické slavnosti krále Jiřího. Za přírodou se vydejte například do Žehuňské obory s Žehuňskými rybníky, hlavní vstup do obory je koncipován od východu ve směru z Chlumce nad Cidlinou tzv. Bludskou bránou z 18. století. Leží 17 kilometrů severovýchodně od Kolína.

V obcích Křečhoč a Nová Ves najdete pomníky zmiňované bitvy u Kolína ze Sedmileté války.

Autobusem do města Kolín nad Rýnem

Najděte nejvýhodnější autobusové jízdenky do města Kolín nad Rýnem

Chcete cestovat do města Kolín nad Rýnem? Naše spoje do tohoto města stojí od 78,00 Kč. Ještě více ušetřit můžete pokud provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu. FlixBus má mnoho spojů v zemi Germany a v mnoha dalších státech, takže máte možnost procestovat vaši zemi, nebo se vydat za hranice a nemusíte zkoumat místní autobusovou dopravu – FlixBus je tu pro vás. Tak naskočte na palubu, zapněte si Wi-Fi zdarma a pohodlně se usaďte na vašem prostorném sedadle! Koupit si jízdenku je tak snadné, ať si vyberete jakoukoli metodu. b>Rezervujte online, v prodejním místě nebo přes aplikaci FlixBus. Aplikaci můžete použít ke správě rezervace před odjezdem a bude také sloužit jako vaše jízdenka - jednoduše ji ukažte řidiči při nástupu do autobusu. Pro nejvýhodnější ceny si rezervujte jízdenku předem přímo v aplikaci FlixBus – čím dříve koupíte, tím levnější bude vaše cesta!

Proč cestovat do města Kolín nad Rýnem s FlixBusem?

FlixBus je jeden z nejvýhodnějších a nejpohodlnější způsob dopravy do města Kolín nad Rýnem. Ve městě Kolín nad Rýnem jsou 3 autobusové zastávky, na které se můžete dostat z 259 odjezdových měst. Pro více informací si prohlédněte naši interaktivní mapu spojů. Zaplatit jízdenku je úplně snadné: můžete si vybrat z několika bezpečných platebních metod, například kreditní kartou, Paypal, Apple Pay nebo Google Pay. Zaplaťte bezpečně předem při koupi jízdenky na naší webové stránce, skrze aplikaci FlixBus, nebo v hotovosti přímo u řidiče autobusu. Další výhodou cestování s námi je, že autobusová doprava je jedním z nejekologičtějších způsobů cestování na dlouhé vzdálenosti. My vám navíc nabízíme možnost malým příspěvkem při rezervaci jízdenky kompenzovat emise oxidu uhličitého vyprodukované při vaší jízdě autobusem.

Služby na palubě autobusu

Cestování do města Kolín nad Rýnem je velmi pohodlné: jakmile nastoupíte na palubu svého FlixBusu, můžete se usadit, relaxovat a využít našich služeb. V našich autobusech je k dispozici toaleta, takže nemusíte čekat až do příští zastávky. O zábavu při cestě do města Kolín nad Rýnem se postará bezplatné připojení k Wi-Fi a zásuvky zajistí dostatek energie na celou vaši cestu. Pozorujete rádi při cestování krajinu za oknem? Nebo potřebujete stolek na práci? Chcete si zajistit soukromí a dostatek prostoru kolem sebe? U nás to není problém! Při koupi jízdenky si jednoduše zarezervujte vaše oblíbené sedadlo, a nebo sedadlo navíc vedle vás. Co se týče zavazadel, nemusíte si dělat vůbec žádné starosti. Ve vaší jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže si můžete vzít s sebou na cestu vše potřebné a nemusíte dělat žádné kompromisy!


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.