Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobus tam a zpět: San Diego

Bus travel to San Diego

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.

Více informací zde

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.

Více informací zde
Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Aktuální informace o trase

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.

Naše nabídka

Jízdní řády autobusů San Diego

Vyhledat jízdní řád mezi
Vybrat dny
Odjezd
zpět
Dny Přestupy Odj. Doba jízdy Příj. Od
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Rezervuj nyní' §§
Doba jízdy: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Čas na přestup: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Pokud máte rádi vánoční trhy, mohla by se vám líbit také tato města:

San Diego očima Lenny

Lenka Malinová

Lenny. Vášnivá cestovatelka, bloggerka a taky trochu gurmánka. Svou rodnou Prahu jsem v devatenácti letech vyměnila za Skandinávii, kam jsem se vydala za studiem a novými zážitky. Dánsko mi ale mimo jiné také otevřelo dveře do světa cestování.  Jsem ukecaná, zvídavá a své zážitky s ostatními sdílím prostřednictvím svého blogu www.lennymali.com a Instagramu. Mezi místa, které mne nejvíce okouzlily svojí atmosférou bych pak určitě zařadila můj milovaný Londýn a Berlín, kam se vždy ráda vracím. Cestování tak pro mne tvoří velmi důležitou část mého života a život bez něj si už nedokážu představit.

Praha
27 let
Sběratelka zážitků

San Diego: Informace o městě

Město San Diego

San Diego: Prosperující město

Milionové město, jež se může chlubit titulem druhého největšího města v Kalifornii, a které se rozkládá severně od státních hranic s Mexikem. Dále je to také hlavní sídlo amerického námořnictva, které do San Diega bylo přesunuto po útoku Japonska na Pearl Harbour. Nejen tato změna může za dnešní prosperitu města. Mimo příjmů z turistického ruchu dnes město také těží z oborů jako je například obchod, informatika či biotechnologie. Ideální destinace pro všechny a ráj cestovatelů během celého roku a to nejen kvůli teplotě, která se tu během roku drží v průměru na 18 °C. Město, kde je jasno více než 100 dní v roce a místo plné inspirace a nápadů. O San Diegu se také říká, že jsou tady místní obyvatelé extrémně milí a pohostinní. Že je tady skvělé počasí a moře, odkud se loví mořské plody, které si tu můžete vychutnat v jedné z mnoha restaurací. Dále si zde můžete povšimnout i toho, že je místní kultura částečně ovlivněná i tou sousední mexickou. Možná že právě proto jsou místní obyvatelé tak v pohodě a umí si užívat život. Samozřejmostí je pak i to, že se tady mimo angličtiny dorozumíte i španělsky.

Pláž v noci v San Diegu

Místní pláže a romantické západy slunce

Říká se, že navštívit San Diego aniž byste zamířili na pláž, je jako navštívit Manhattan a zůstat v okruhu pěti bloků. Jednoduše by to nedávalo smysl. San Diego svým návštěvníkům totiž nabízí nepřeberné množství pláží různého typu a na své si tak přijde téměř každý. Mezi tu zajisté nejproslulejší patří pláž Mission Beach, kterou si oblíbili nejen surfaři, ale také rodiny s dětmi. Pokud se k návštěvě této pláže rozhodnete, věřte tomu, že zde strávíte celý den a ten následující už nebudete chtít jinam. Další pláž, jenž by neměla chybět na vašem seznamu je Carlsbad State Beach. Je to totiž nejen destinace všech romantických duší a milovníků procházek při západu slunce, ale také skvělým místem pro odpočinek. Navíc zde není tolik surfařů, což potěší hlavně příznivce plavání. Vodní sporty jsou to, co vás do San Diega přilákalo? Pokud ano, na pláži La Jolla Shores se budete cítit jako ryba ve vodě a to doslova. Nezáleží zda-li jste potápěč, surfař či fanoušek windsurfingu - tady jsou skvělé podmínky a zázemí pro všechny. Mimo to se ale také jedná o pláž oblíbenou především mezi fotografy, kteří sem míří zachytit nejen místní sportovce, ale také přírodu včetně podmořského světa.

Tiger v zoo v San Diegu

Ty nejlepší aktivity

Ať už se sem chystáte společně s dětmi, nebo sem míříte sami, rozhodně nesmíte vynechat návštěvu slavné San Diego ZOO, kde svůj výběh mají mimo jiné třeba i pandy nebo tučňáci. Každoročně se zde navíc konají různé kulturní akce a workshopy zaměřující se na různá témata. Jste příznivcem zábavních parků? Tak vás určitě zaujme kalifornský Legoland, kde mají dokonce i zámek, který funguje jako hotel pro návštěvníky samotného parku. Jestliže pak kostičky této slavné dánské stavebnice nejsou úplně ono, je tu další, tentokrát vodní park - SeaWorld San Diego. V Sea World si můžete třeba zaplavat s delfíny nebo je jen pozorovat při jednom z každodenních vystoupení. Park se také může chlubit tím, že pomáhá ohroženým druhům zvířat a podílí se na jejich rehabilitaci a následné vrácení do volné přírody. Každá snaha se cení, nebo ne? San Diego je samozřejmě také domov národních parků. Národní Park Joshua Tree, Channel Islands Národní Park nebo také Národní park Mojave. Všechny jsou jako na dosah a věřte nebo ne, nezůstanete jen u návštěv jednoho z nich.

Mexické jídlo

Restaurace a kavárny

Vlivu mexické kultury si lze všimnout i co se počtu mexických restaurací ve městě týče. Jednou z takových je i restaurace The Taco Stand, která patří k těm nejoblíbenějším v okolí LA Jolla. Na první pohled restauraci poznáte podle fronty, kde zákazníci čekají na ručně vyrobené tortily a ty nejchutnější tacos v San Diegu. Co vás nejvíc potěší jsou i ceny, které jsou spíš průměrné. O něco dražší, ale za to luxusnější gastronomický zážitek na vás čeká v restauraci Blue Water, která se stejně jako předchozí podnik orientuje na mexickou kuchyni a ryby. Doporučuji si objednat místního lososa, kalamáry a krevetové tacos, které vás přemístí do gastronomického nebe. Hledáte spíš útočiště na víkendový brunch? V tom případě si na seznam připište podnik The Cottage La Jolla, kde nabízí tu nejširší nabídku nejen snídaňových kombinací. Francouzské tousty s jahodami a přelivem z javorového sirupu, vejce benedikt s pečenými brambory nebo třeba snídaňovou omeletu. Samozřejmostí je pak výběr z řady káv, které vám tu automaticky přizdobí šlehačkou. Aneb vítejte v Americe.

Silnice v San Diegu

Doprava po městě

Zajisté jste smířeni s faktem, že Kalifornie nepatří mezi místa, kde se lze snadno přemisťovat veřejnou dopravou. Jinak tomu není ani v San Diegu. Pokud se tady zrovna nechystáte půjčit auto, budete se muset spolehnout na chytré aplikace nabízející sdílenou přepravu. Tento druh transportu vám navíc ušetří i pár desítek dolarů, jelikož samotné parkování v San Diegu není zrovna jednoduchý úkol. Svůj výlet pak začněte v samotném centru města, kde naleznete nejen široké množství podniků, ale také inspiraci pro vaše další výlety po okolí.

San Diego: vaše autobusové zastávky

Mějte prosím na paměti, že San Diego má 5 autobusové zastávky/autobusových zastávek.
Autobusová jízdenka od 25 Kč
Počet spojů z města San Diego 28
Počet zastávek ve městě San Diego 5
Země Spojené státy