Autobus tam a zpět: Ortaköy (Aksaray)

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Ortaköy (Aksaray)

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Ortaköy

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Ortaköy (Aksaray): Rychlý přehled
Přímé spoje do města

0

Počet zastávek

1

Země

Turecko

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se nejlépe dostat do města Ortaköy (Aksaray)?
Jak si mohu koupit autobusovou jízdenku do města Ortaköy (Aksaray)?
Koupit si jízdenku do města Ortaköy (Aksaray) s FlixBusem je opravdu snadné: na našich webových stránkách si stačí vybrat místo odjezdu a příjezdu a zvolit si oblíbené datum cesty. Nejlepší způsob, jak získat výhodné jízdenky, je použít bezplatnou aplikaci FlixBus a mít jízdenku vždy po ruce!
Jak se dostanu autobusem do města Ortaköy (Aksaray)?
Kolik autobusových zastávek je ve městě Ortaköy (Aksaray)?
Počet zastávek ve městě Ortaköy (Aksaray) - 1. Polohu zastávek najdete na mapě na této stránce.
Kolik stojí jízdenka do města Ortaköy (Aksaray)?
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Ortaköy (Aksaray) dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, jízdenky do města Ortaköy (Aksaray) stojí v průměru 145,67 Kč, ale pokud si je rezervujete s předstihem nebo během týdne může vás cesta do města Ortaköy (Aksaray) s FlixBusem stát pouze 139,00 Kč!
Jak použít jízdenku FlixBus do města Ortaköy (Aksaray)?
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Ortaköy (Aksaray) je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Mohu sledovat svůj autobus z a do města Ortaköy (Aksaray)?
Mohu si rezervovat sedadlo na cestě do města Ortaköy (Aksaray)?
Během rezervace jízdenky do města Ortaköy (Aksaray) si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Jak mohu zaplatit za autobusovou jízdenku do města Ortaköy (Aksaray)?
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Kdy je nejvýhodnější si rezervovat autobusovou jízdenku do města Ortaköy (Aksaray)?
Autobusovou jízdenku do města Ortaköy (Aksaray) si můžete rezervovat již od 139,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Kolik stojí přeprava jízdního kola autobusem FlixBus do města Ortaköy (Aksaray)?

Autobusy do města Ortaköy (Aksaray)

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Ortaköy (Aksaray)

S FlixBusem cestujete do města Ortaköy (Aksaray) snadno a levně. V naší nabídce je jedna jízda od 139,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). Rezervace autobusové jízdenky do města Ortaköy (Aksaray) je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Ortaköy (Aksaray) s FlixBusem

Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Ortaköy (Aksaray)

Ať jste kdekoli v zemi Turkey, je snadné se dostat to města Ortaköy (Aksaray): 1město je spojených s městem Ortaköy (Aksaray), a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Ortaköy (Aksaray). Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.