Levné cestování autobusem do Bavorska

Levné cestování autobusem do Bavorska

Kromě spolkové země Meklenbursko-Přední Pomořansko patří Bavorsko k nejoblíbenějších dovolenkovým cílům Německa. Není to jen tak: V rozlohou největší spolkové zemi dovolená zaručeně nebude jednotvárná. Od pestré krajiny, přes kulturní nabídku bavorské metropole a spolkového hlavního města Mnichova až po jedinečnou bavorskou mentalitu a životní styl. Bavorsko je přitom ideálním cílem po celý rok: Na jaře poznejte města ze seznamu UNESCO Würzburg, Řezno (Regensburg) nebo Bamberg, v létě si vyjeďte na výlet kole, na pěší či horolezeckou tůru nebo na kajaku, na podzim navštivte řadu lidových a pivních slavností a na zimní dovolenou si přibalte lyže nebo snowboard.

Ještě jste nenavštívili zámek Neuschwanstein u obce Füssen, loutkové divadlo Puppenkiste v Augsburgu nebo pivnici Hofbräuhaus v Mnichově? Tak je na čase posadit se do příštího FlixBusu do Bavorska a začít objevovat!

 

Autobusové zastávky v Bavorsku

Které destinace v Bavorsku stojí za to?

Straubing – město mnoha tváří

Straubing – město mnoha tváří

V dolnobavorském Straubingu na Dunaji nedokážete odolat půvabu tradičního městečka. Na někdejším sídle Keltů a Římanů stojí nyní barevné patricijské domy, nádherné kostely s pestrými  uměleckými vitrážemi, živá tržiště a jeden z nejpůsobivějších hřbitovů v Německu. Nejstarší náhrobky a kaple v okolí románské baziliky Sv. Petra pocházejí ze 14. století. Pokud se chcete v čase vrátit ještě dál, navštivte světoznámý římský poklad v muzeu Gaubödenmuseum. Z období vévodství Straubing-Holland zůstal mimo jiné zachován zámek na Dunaji, ve kterém se každé čtyři roky konají slavnostní hry Anežky Bernauerové. (Příští termín 2019)

Ingolstadt - Technika, tradiční pivovarnictví a nákupní outlet

Ingolstadt – Technika, tradiční pivovarnictví a nákupní outlet

Město Ingolstadt dokazuje, že tradice a moderna nemusejí být protiklady. V někdejší bavorské vévodské rezidenci se tzv. bavorský zákon o čistotě piva nejen aplikuje, ale byl zde také vévodou Vilémem IV. v roce 1516 poprvé vyhlášen. Fanoušci automobilů nemusí v tomto univerzitním a vysokoškolském městě dlouho přemýšlet, kam by se chtěli podívat. V Audi Forum Ingolstadt se podíváte do zákulisí výrobních procesů a do historie značky Audi. Pokud jedete na úsporné vlně a za cestu do Ingolstadtu ušetříte už díky FlixBusu, za dalšími výhodnými nákupy můžete jednoduše pokračovat do nákupního outletu Ingolstadt Village. Přímo hrůzostrašná je zážitková prohlídka městem zvaná „Dr. Frankensteins Mystery Tour“, ve které navštívíte původní místa z hororového románu autorky Mary Shelley a zažijete je na vlastní kůži ze zcela jiného úhlu.

Proč vyrazit do Bavorska dálkovým autobusem

Včetně 2 kusů zavazadel

Cestujte do Bavorska bez extra nákladů a únavného přesouvání kufru. Ve většině autobusů je místo i pro jízdní kolo!

Autobusové zastávky s centrální polohou

Dovezeme vás přímo na nejoblíbenější rekreační místa v Bavorsku.

Bezplatná Wi-Fi

Užijte si na své cestě autobusem do Bavorska bezplatnou Wi-Fi a zásuvky.

Levné jízdenky

Ušetřete na své cestě autobusem do Bavorska a peníze raději utraťte za máz bavorského piva!