Oslavte Silvestra 2021 s FlixBusem!

Přivítejte Nový rok 2021 s FlixBusem

Hledáte to pravé místo pro nezapomenutelnou silvestrovskou oslavu? Potřebujete tipy na místo, kde letos oslavit Nový rok a zajímá vás, jak lidé v různých zemích tento den slaví? Víte, že třeba ve Španělsku lidé o půlnoci s každým úderem odbití hodin snědí jednu kuličku hroznového vína a přejí si 12 přání? Španělé a Italové si na Silvestra oblékají červené spodní prádlo a věří, že jim to přinese štěstí v lásce. Věděli jste, že Dáni rozbíjejí talíře u dveří rodinných domů svých přátel a rodin. Čím větší hromadu střepů najdete ráno před svými dveřmi, tím více štěstí budete mít v nadcházejícím roce. A třeba Němci jedí malé marcipánové prasátko pro štěstí. Zní to zajímavě? Proč nezažít to samé na vlastní kůži?

Pokud toužíte po nádherné oslavě v jednom z evropských hlavních měst a jste zvědaví, jak místní obyvatelé slaví Silvestra, jste zde na správném místě! Prohlédněte si naši nabídku nočních autobusových spojů a vyrazte na úžasnou cestu, na jejímž konci vás bude čekat oslava Silvestra v jednom z nejkrásnějších měst v Evropě! 

Přemýšlíte, proč cestovat na Nový rok s FlixBusem?

Noční autobus

S našim nočním autobusem ušetříte čas a peníze. Co byste řekli tomu odjet autobusem FlixBusu v pátek večer a zpátky se vrátit v neděli? Tím pádem zaplatíte za ubytování pouze za jednu noc!

Prostor pro nohy

V autobuse FlixBusu máte garantované komfortní sedadlo s nastavitelnými opěradly a extra velkým prostorem pro nohy. I "dlouháni" tak mají dostatek prostoru a mohou cestovat pohodlně i při delších jízdách.

Levné cestování

FlixBus vám nabízí  ty nejlevnější autobusové jízdenky po cele Evropě! Přesvědčte se o tom sami!

Občerstvení & nápoje

V některých autobusech jsou pro vás připraveny nápoje a malé občerstvení za výhodné ceny. Můžete je jednoduše zakoupit u řidiče.

Síť Wi-Fi

Na zahnání nudy najdete v autobuse zdarma přístup k naší Wi-Fi síti a tak můžete celou cestu surfovat na internetu, chatovat s přáteli. V autobusech FlixBusu budete stále online.

WC

Je to na vaší zastávku ještě pár minut? Žádnou paniku! Ve všech našich autobusech FlixBusu se pro případ nouze nachází WC.

Chtěli byste se dozvědět více o službách FlixBusu? Podívejte se na naši stránku servis, kde najdete všechny informace, které potřebujete!

Mějte na paměti, že v souladu s našimi smluvními podmínkami není během cesty povolen převoz nebezpečných látek a předmětů. To zahrnuje i pyrotechniku.