Autobus do Karlovy Vary

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Karlovy Vary

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Autobusovou jízdenku do města Karlovy Vary si můžete rezervovat již od 49,00 Kč. Jízdenku si jednoduše zakoupíte na těchto webových stránkách nebo v aplikaci FlixBus. Rezervujte s předstihem a získejte jízdenky za skvělé ceny!
Nabízíme několik bezpečných platebních metod. Můžete si vybrat mezi platbou kartou, Paypal, Google Pay a mnoha dalšími. V sekci platby si budete moci prohlédnout všechny dostupné možnosti a vybrat si tu, kterou preferujete. Pokud máte potíže s platbou, podívejte se na našich stránkách v sekci Pomoc - problém s platbou. Pokud si kupujete jízdenku ve vlaku nebo na prodejním místě, máte možnost platit v hotovosti.
Během rezervace jízdenky do města Karlovy Vary si můžete rezervovat i sedadlo. V závislosti na dostupnosti si můžete vybrat sedadlo z několika kategorií, včetně panoramatických sedadel - pro lepší výhled během cesty, sedadel u stolu - pro větší pohodlí nebo lůžkových sedadel - ideálních pro odpočinek. Pro více informací se podívejte na ceník rezervací sedadel.
Použít jízdenku FlixBus na cestu do města Karlovy Vary je snadné! Pokud jste provedli rezervaci online, museli jste e-mailem obdržet potvrzení rezervace ve formátu PDF obsahující QR kód, který slouží jako jízdenka na autobus. Pokud jste si místo toho rezervovali jízdenku přes aplikaci FlixBus, je vaše jízdenka automaticky uložena v této aplikaci. V obou případech není třeba tisknout jízdenku: stačí ji digitálně ukázat řidiči a můžete nastoupit do autobusu, pohodlně se usadit a užít si cestu.
Cestování autobusem je pohodlné a navíc s FlixBusem se do města Karlovy Vary dostanete za skvělé ceny! V závislosti na tom, odkud cestujete, může vás cesta do města Karlovy Vary s FlixBusem stát pouze 49,00 Kč!
Počet zastávek ve městě Karlovy Vary - 2 Zastávky jsou Karlovy Vary (Terminál), Karlovy Vary (Tržnice), jejich polohu najdete na mapě na této stránce.
Koupit si jízdenku do města Karlovy Vary s FlixBusem je opravdu snadné: na našich webových stránkách si stačí vybrat místo odjezdu a příjezdu a zvolit si oblíbené datum cesty. Nejlepší způsob, jak získat výhodné jízdenky, je použít bezplatnou aplikaci FlixBus a mít jízdenku vždy po ruce!

Karlovy Vary: Informace o městě 

Karlovy Vary: Obecné informace 

Karlovy Vary jsou asi nejznámějšími lázněmi na území České Republiky. Samotná lázeňská část města se rozkládá podél říčky Teplá, která se svými nesčetnými lávkami a mosty dodává kolonádě jedinečný romantický nádech. 

Co navštívit 

Historie města sahá do druhé poloviny 14. století. Město bylo založeno na popud samotného císaře Karla IV, po němž je i pojmenováno. Za svoji nezaměnitelnou podobu vděčí Karlovy Vary architektonické dvojici Fellner & Helmer, kteří stojí za projekty budov jako jsou Lázně I, Městské divadlo či vyhlášený grandhotel Pupp. Z dalších architektonicky významných staveb stojí za zmínku hotel Imperial, který je do jisté míry ikonou města. 

Karlovy Vary: Kultura & historie 

V Karlových Varech nalezneme celkem 16 pramenů, přičemž za 17. je považován nápoj Becherovka. Zdejší minerálku si nejlépe vychutnáte z typických lázeňských pohárků. Popíjení vám zpříjemní celkem 5 kolonád a nespočet malebných altánků. 

Karlovy Vary: Noční život 

Mezi nejznámější akce konané v Karlových Varech patří tradiční Mezinárodní filmový festival, jehož první ročník se konal už v roce 1946. Z hudebních akcí je to Dvořákův Karlovarský podzim nebo JezzFest. 

Za návštěvu jistě stojí prohlídka Becherova muzea, během níž mají návštěvníci možnost ochutnat léčivý bylinný likér. 

Karlovy Vary: Zajímavé informace 

Pokud nejste typ na procházky po městě, tak jistě využijete množství lázeňský stezek v okolí. Přilehlé svahy poskytují krásné výhledy na město. Mezi nejznámější vyhlídky patří vyhlídka Diana. Nedaleko od ní leží Motýlí dům, v němž můžete bezprostředně pozorovat pestrobarevné motýly. Odtud se můžete vydat na vyhlídku Petra Velikého a vyhlídku Jelení skok, kde se nachází socha kamzíka. Tato socha zde byla umístěna na popud recesisty barona Lutzowa, který vyvracel pověst o založení města a skoku jelena z místní skály. Ze skály prý mohl seskočit pouze kamzík a tak jej nechal na tomto místě vystavět. 

Na druhé straně údolí se nachází vyhlídky Camera Obscura, Tři kříže, Ottova a Goethova vyhlídka. 

V Karlových Varech si každý návštěvník nalezne to své. Můžete se toulat kolonádami, popíjet léčivé prameny, obdivovat architekturu či navštívit galerii umění. Stejně tak můžete vyrazit na túry po Karlovarské vrchovině, sjíždět peřeje řeky Ohře nebo si dopřát relaxaci v podobě masáží v některém ze zdejších balneo center. A když se vám nepodaří navštívit lázně během Mezinárodního filmového festivalu, tak nezoufejte a skočte si na film do stylového kina s kavárnou Drahomíra. 

Autobusy do města Karlovy Vary

Nejvýhodnější autobusová doprava do města Karlovy Vary

S FlixBusem cestujete do města Karlovy Vary snadno a levně. V naší nabídce je 16 jízd od 49,00 Kč (ceny se mohou lišit v závaznosti na zvolené trase a času odjezdu). A co víc, ve městě Karlovy Vary jsou 2 zastávky, takže se pohodlně dostanete do té části města, kam potřebujete. Rezervace autobusové jízdenky do města Karlovy Vary je snadná: můžete rezervovat online na naší webové stránce, nebo si zdarma stáhnout aplikaci FlixBus. Další možnosti, jak si koupit jízdenku jsou v jednom z našich prodejních míst, nebo přímo před odjezdem u řidiče autobusu. Zde máte možnost platit také v hotovosti. Koupě jízdenky předem skrze aplikaci vám na druhou stranu zajistí ty nejvýhodnější ceny a navíc si nebudete muset jízdenku vytisknout. Stačí ukázat elektronickou jízdenku řidiči a naskočit na palubu.

Proč cestovat do města Karlovy Vary s FlixBusem

Do města Karlovy Vary se můžete dostat z 16 dalších měst. Autobusová doprava je vždy ekologická a udržitelná volba. Když navíc cestujete autobusem FlixBus, máte možnost kompenzovat emise vaší jízdy. Stačí při rezervaci jízdenky zvolit „Příspěvek na ochranu klimatu“ a pomoci nám tak dosáhnout našeho cíle cestování s nulovými emisemi CO2. Jízdenku si můžete koupit v jednom z našich prodejních míst, kde je možná platba v hotovosti nebo kartou. Další možností je rezervace na webové stránce, nebo v aplikaci FlixBus. Zde máte možnost bezpečné platby kreditní kartou, přes Paypal, Google Pay a Apple Pay. Pak už stačí jen zabalit kufry, nastoupit do autobusu a užít si jízdu!

Oblíbené spoje do města Karlovy Vary

Ať jste kdekoli v zemi Česká republika, je snadné se dostat to města Karlovy Vary: 16měst je spojených s městem Karlovy Vary, a FlixBus vás vždy rád přivítá na palubě. Hledáte inspiraci? Podívejte se na naše nejoblíbenější trasy na interaktivní mapě!

Služby v autobuse

Rezervujte si své oblíbené sedadlo při koupi jízdenky FlixBus do města Karlovy Vary. Tuto možnost máte jak online na webové stránce, tak v naší mobilní aplikaci. Ať chcete mít svůj klid, nebo naopak cestovat s přáteli, my pro vás máme ideální sedadlo. Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem pokud potřebujete při jízdě pracovat, nebo panorama pro nejlepší výhled do krajiny. Také si můžete zajistit místo vedle sebe a vychutnat si nerušeně svou jízdu. Přemýšlíte kolik si s sebou můžete zabalit na cestu? V každé jízdence je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo, takže při balení nemusíte dělat žádné kompromisy. Pohodlně se usaďte a využijte naše služby v autobuse FlixBus – bezplatné připojení k Wi-Fi, zásuvky a samozřejmě toaleta.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.