Autobus Záhřeb ↔ Plitvička Jezera (Plitvická jezera)

od 379 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Záhřeb

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera) jezdí denně 2 autobusy. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.0.
Autobusovou jízdenku z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera) si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera) se dostanete autobusem od 379,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Záhřeb - Plitvička Jezera (Plitvická jezera) je 379,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera) trvá 1 hodina 45 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera)

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Záhřeb - Plitvička Jezera (Plitvická jezera), jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Záhřeb a městem Plitvička Jezera (Plitvická jezera) je 137 km, což autobusem trvá minimálně 1 hodina 45 minut.
Nejlevnější jízdenky na tento spoj seženete již od 379,00 Kč, ceny mohou být ale vyšší během hlavní sezóny, nebo když je autobus plný.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera)

Dostat se s FlixBusem z města Záhřeb do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera) je tak snadné s 2 přímými spoji denně.
Na trase Záhřeb - Plitvička Jezera (Plitvická jezera) je pouze jedna zastávka a cesta trvá minimálně 1 hodina 45 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 379,00 Kč na trase Záhřeb - Plitvička Jezera (Plitvická jezera). To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Záhřeb

Město Záhřeb je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 477 spoji denně z 1 zastávky.

Příjezd do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera)

S1 zastávkami, Plitvička Jezera (Plitvická jezera) je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Plitvička Jezera (Plitvická jezera) můžete si vybrat z 10 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Záhřeb - Plitvička Jezera (Plitvická jezera)

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.