Autobus z Turín do Benátky

od 249 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Turín

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Autobusovou jízdenku z města Turín do města Benátky si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Turín do města Benátky se dostanete autobusem od 249,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Turín - Benátky je 399,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Turín do města Benátky trvá 5 hodin 10 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Turín do města Benátky jezdí denně 12 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 2.

Najděte nejlevnější autobusy z města Turín do města Benátky

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Turín - Benátky, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Turín a městem Benátky je 397 km, což autobusem trvá minimálně 5 hodin 10 minut.
Jízdenky na tento spoj stojí v průměru 399,00 Kč, můžete je ale pořídit již od 249,00 Kč.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Turín do města Benátky

Dostat se s FlixBusem z města Turín do města Benátky je tak snadné s 12 přímými spoji denně.
Na trase Turín - Benátky jsou 2 zastávky a cesta trvá minimálně 5 hodin 10 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 249,00 Kč na trase Turín - Benátky. Ceny jízdenek mohou být vyšší o víkendech, o svátcích, nebo když je autobus plný. Průměrná cena tomto spoji je 399,00 Kč. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Turín

Město Turín je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 201 spoji denně z 3 zastávek.

Příjezd do města Benátky

S15 zastávkami, Benátky je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Benátky můžete si vybrat z 157 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Turín - Benátky

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.