Autobus Benátky ↔ Lublaň

od 499 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Jízdy:Benátky Lublaň (08.12.2022)

4:10 hod
Benátky Mestre vlakové nádraží
Lublaň
Téměř vyprodaný
1129.00 Kč
5:5 hod
Benátky Mestre vlakové nádraží
Lublaň
Téměř vyprodaný
4:40 hod
Benátky (Tronchetto)
Lublaň
Téměř vyprodaný
Najít všechny dostupné spoje pro tuto trasu

Autobusové zastávky ve městě Benátky

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Benátky (Tronchetto)

Mestre (zastávka ATVO)

Benátky Mestre vlakové nádraží

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Benátky - Lublaň : Rychlý přehled
Platba přes internet

Ano

Vzdálenost

184 km

Přímé spojení

Ano

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se dostat z města Benátky do města Lublaň?
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Benátky do města Lublaň jezdí denně 4 autobusy. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 3.
Jak koupit jízdenku na autobus Benátky - Lublaň?
Autobusovou jízdenku z města Benátky do města Lublaň si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Kolik stojí autobusová jízdenka z města Benátky do města Lublaň?
Z města Benátky do města Lublaň se dostanete autobusem od 499,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Benátky - Lublaň je 662,13 Kč.
Jak dlouho trvá jízda na trase Benátky - Lublaň?
Nejrychlejší autobusový spoj z města Benátky do města Lublaň trvá 3 hodin 10 minut.
Kde je můj autobus?
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Benátky do města Lublaň

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Benátky - Lublaň, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Benátky a městem Lublaň je 238kms, což autobusem trvá minimálně 3 hodin 10 minut.
Jízdenky na tento spoj stojí v průměru 662,13 Kč, můžete je ale pořídit již od 499,00 Kč.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Benátky do města Lublaň

Dostat se s FlixBusem z města Benátky do města Lublaň je tak snadné s 4 přímými spoji denně.
Na trase Benátky - Lublaň jsou 3 zastávky a cesta trvá minimálně 3 hodin 10 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 499,00 Kč na trase Benátky - Lublaň. Ceny jízdenek mohou být vyšší o víkendech, o svátcích, nebo když je autobus plný. Průměrná cena tomto spoji je 662,13 Kč. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Benátky

Město Benátky je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 118 spoji denně z 3 zastávek.

Příjezd do města Lublaň

S1 zastávkami, Lublaň je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Lublaň můžete si vybrat z 141 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Benátky - Lublaň

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.