Autobus z Jönköping do Gothenburg

od 219 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Jönköping

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Z města Jönköping do města Gothenburg se dostanete autobusem od 219,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Jönköping - Gothenburg je 239,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Jönköping do města Gothenburg trvá 2 hodin.
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Jönköping do města Gothenburg jezdí denně 14 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 3.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.
Autobusovou jízdenku z města Jönköping do města Gothenburg si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.

Najděte nejvýhodnější jízdenky na trase Jönköping - Gothenburg

Cestování z města Jönköping do města Gothenburg je levné a snadné, pokud si vyberete FlixBus. Tato dvě města od sebe leží 151 km a nejkratší cesta autobusem vám zabere pouze 2 hodin.
Jízdenky FlixBus jsou vždy dobrou investicí, pokud ale provedete vaši rezervaci s dostatečným předstihem, můžete ušetřit ještě více. Rezervujte na naší webové stránce, nebo pomocí aplikace FlixBus a použijte váš mobilní telefon jako jízdenku při nástupu do autobusu. Autobusy z města Jönköping do města Gothenburg stojí průměrně 239,00 Kč, pokud ale provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu nebo mimo hodně frekventované spoje o víkendech a o svátcích, může cena klesnout až na 219,00 Kč

Cestování z města Jönköping do města Gothenburg

Dostat se s FlixBusem z města Jönköping do města Gothenburg je tak snadné s 14 přímými spoji denně.
Na trase Jönköping - Gothenburg jsou 3 zastávky a cesta trvá minimálně 2 hodin.
Autobusová doprava je na dlouhé vzdálenosti nejekologičtější způsob cestování a my pracujeme na tom, aby se stala k přírodě ještě šetrnější - naše autobusová flotila podléhá přísným ekologickým standardům, používáme alternativní technologie pohonu a paliva a nabízíme zákazníkům při nákupu jízdenky kompenzaci uhlíkových emisí.
Průměrná cena autobusové jízdenky z města Jönköping do města Gothenburg je 239,00 Kč, což dělá z cestování autobusem jeden z nejlevnějších způsobů dopravy.

Cestování z města Jönköping

Cestujete z města Jönköping a dobře se tu nevyznáte? Zde najdete všechny potřebné informace.
Jönköping je dopravním uzlem s 2 autobusovými zastávky;46 a autobusy z města Jönköping jezdí denně v rámci státu, tak i dále.

Příjezd do města Gothenburg

Cestujete do města Gothenburg poprvé? Tohle je vše, co potřebujete vědět:
Gothenburg je s 60 spoji a 3 zastávkami dopravní uzel dobře propojený s dalšími destinacemi autobusů FlixBus.

Co očekávat v autobuse na trase Jönköping - Gothenburg

Cestování z města Jönköping do města Gothenburg na palubě autobusu FlixBus znamená cestovat pohodlně s řadou služeb, které vám jízdu ještě zpříjemní. Většina autobusů má na palubě k dispozici Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a toaletu. Můžete si s sebou vzít jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo na osobu, takže ani při delších cestách nemusíte cestovat nalehko. Veškeré informace o zavazadlech najdete na stránce Zavazadla v autobusech FlixBus. Každý s platnou jízdenkou má v autobuse garantované místo k sezení. Pokud si ale chcete zajistit vaše oblíbené sedadlo, můžete si jej zarezervovat při nákupu jízdenky. Vyberte si mezi klasickým sedadlem, místem se stolkem, nebo sedadlo panorama s lepším výhledem. Kupte si jízdenku na naší webové stránce nebo přes mobilní aplikaci FlixBus. K dispozici vám je několik platebních metod, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.