Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Inovační partneři

FlixBus – Spojujeme zkušenosti a inovace

FlixBus je poskytovatel služeb dálkové autobusové dopravy, který spojuje základní kompetence a know-how nejrůznějších aktérů. Dlouholeté zkušenosti, kvalita a tradice jdou ruku v ruce s inovativním podnikáním.

Tato jedinečná spolupráce činí z firmy FlixBus top hráče na trhu autobusové dopravy a zajišťuje trvalou konkurenceschopnost firmy. Během velmi krátké doby jsme společně s renomovanými partnery z oblasti hospodářství, vědy a technologií dokázali značku „FlixBus“ a její autobusy etablovat v evropské autobusové dopravě jako novou alternativu mobility.
 

FlixBus – Mobilní infrastruktura pro silnou autobusovou síť

Nabídka autobusové dopravy od firmy FlixBus je vedle operativního provozu plošné sítě linek založena na inovativním a výkonném systému prodeje a rezervací jízdenek. Tato mobilní infrastruktura byla koncipována speciálně pro FlixBus a její podoba a obsah jsou jedinečné. Při jejím dalším rozvoji a bezproblémovém provozu je náš IT tým podporován mezinárodními specialisty z hardwarové a softwarové branže.