Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Cestovní kanceláře & prodejní místa

Pokud se chcete zaregistrovat jako agentura, zašlete nám prosím na adresu salespartner@flixbus.com e-mail s kontaktními informacemi. Zašleme vám veškeré podrobné údaje k získání přihlašovacích údajů a zahájení prodeje našich jízdenek.

Cestovní kanceláře a agentury – naši místní distributoři

Ve spolupráci s místními distributory nabízíme našim zákazníkům maximální flexibilitu při rezervaci jízdenek a rovněž osobní poradenství v jejich okolí. Mnoho cestovních kanceláří a turistických informačních center po celém Česku proto doplňuje naši nabídku v podobě stacionárních prodejních kanálů. Chcete spolupracovat s předním poskytovatelem služeb autobusové dopravy? Staňte se místním distributorem společnosti FlixBus. Pro další informace se obraťte přímo na naše oddělení péče o agentury.

Všechny partnerské cestovní kanceláře a agentury jsou uloženy v našem vyhledávači, takže jsou pro naše zákazníky snadno dostupné.

Prodejní spolupráce s firmou FlixBus – transparentnost a poctivé provize

Takto spolupráce funguje jednoduše a bez komplikací: díky samostatnému modulu pro agentury nabízíme našim prodejním místům přímý kanál do společnosti  FlixBus. Partnerská prodejní místa zastupující zákazníka vyberou v online rezervačním systému společnosti FlixBus požadované autobusové spojení a jízdenku zákazníkovi předají buď ve vytištěné podobě nebo odešlou e-mailem. Platba bude realizována mezi zákazníkem a prodejním místem, vyúčtování zúčtovaných obratů a provizí proběhne následně přímo přes integrovaný backend systém.

Atraktivní systém provizí je ideální bází pro spolupráci mezi naší společností a našimi prodejními partnery. Společnost FlixBus je zárukou transparentnosti a férového jednání v oblasti cen jízdenek a provizí. Navíc nabízíme našim prodejním partnerům možnost spojit výhodnou dopravu autobusem do cestovního balíčku.

Kontaktujte nás

E-mail: salespartner@flixbus.com