Cestovní agentury a partnerští prodejci

Pokud se chcete zaregistrovat jako partnerský prodejce, napište nám na e-mailovou adresu salespartner@flixbus.com

  • Do předmětu e-mailu uveďte zemi a město, za kterými následuje název vaší společnosti a „partner request“ – „Croatia, Zagreb – Great Travel Agency – Partner request“
  • Vyplňte a zašlete zpět Formulář s osobními informacemi
  • Přiložte svou oficiální licenci pro registraci firmy

Poskytneme vám všechny potřebné informace a pomoc, abyste mohli začít prodávat naše jízdenky.

Cestovní kanceláře a agentury – naši místní distributoři

Staňte se oficiálním partnerským prodejcem ještě dnes!

Díky spolupráci s partnerskými prodejci nabízíme našim zákazníkům maximální flexibilitu a umožňujeme jim individuální rezervace jízdenek v jejich okolí. Naši partneři jsou uvedeni na naší mapě prodejních míst, takže zákazníci mohou snadno najít nejbližší prodejní místa ve svém okolí. Další informace naleznete v naší prezentaci pro agentury.

Další informace vám poskytne náš prodejní tým.

Spolupracujte se společností Flix a získejte transparentní a spravedlivou provizi!

Naše partnerství je bezproblémové: Prodejní partneři mají přímý přístup ke společnosti Flix prostřednictvím vyhrazeného prostoru „Přihlášení pro prodejce“. Jako offline prodejce budete pomáhat zákazníkům při osobním nákupu jízdenek, výběru autobusových spojů a doručování jízdenek v tištěné nebo elektronické podobě. Transakční proces je hladký, platby a provize jsou zpracovávány prostřednictvím našeho integrovaného systému.

Díky našemu atraktivnímu proviznímu modelu zajišťujeme prodejním partnerům oboustranně výhodné partnerství.

Společnost Flix je známá svými transparentními a spravedlivými cenami jízdenek a provizí. Kromě toho máte možnost vytvářet cestovní balíčky kombinací našich cenově dostupných autobusových cest s letenkami nebo rezervacemi hotelů s využitím našich jízdenek.

Kontakt

E-mail: salespartner@flixbus.com