Autobus Varšava ↔ Varšava Modlin letiště

od 39 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Varšava

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Varšava do města Varšava Modlin letiště jezdí denně 15 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.
Autobusovou jízdenku z města Varšava do města Varšava Modlin letiště si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Varšava do města Varšava Modlin letiště se dostanete autobusem od 39,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Varšava - Varšava Modlin letiště je 179,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Varšava do města Varšava Modlin letiště trvá 25 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Varšava do města Varšava Modlin letiště

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Varšava - Varšava Modlin letiště, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Varšava a městem Varšava Modlin letiště je 35kms, což autobusem trvá minimálně 25 minut.
Jízdenky na tento spoj stojí v průměru 179,00 Kč, můžete je ale pořídit již od 39,00 Kč.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Varšava do města Varšava Modlin letiště

Dostat se s FlixBusem z města Varšava do města Varšava Modlin letiště je tak snadné s 15 přímými spoji denně.
Na trase Varšava - Varšava Modlin letiště je pouze jedna zastávka a cesta trvá minimálně 25 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 39,00 Kč na trase Varšava - Varšava Modlin letiště. Ceny jízdenek mohou být vyšší o víkendech, o svátcích, nebo když je autobus plný. Průměrná cena tomto spoji je 179,00 Kč. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Varšava

Město Varšava je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 238 spoji denně z 12 zastávek.

Příjezd do města Varšava Modlin letiště

S1 zastávkami, Varšava Modlin letiště je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Varšava Modlin letiště můžete si vybrat z 67 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Varšava - Varšava Modlin letiště

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.