Autobus z Rovno do Prešov

od 919 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Rovno

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Z města Rovno do města Prešov se dostanete autobusem od 919,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Rovno - Prešov je 1 249,00 Kč.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.
Autobusovou jízdenku z města Rovno do města Prešov si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Rovno do města Prešov jezdí denně 1 autobus. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 6.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Rovno do města Prešov trvá 12 hodin 5 minut.

Najděte nejlevnější autobusy z města Rovno do města Prešov

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Rovno - Prešov, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Rovno a městem Prešov je 625 km, což autobusem trvá minimálně 12 hodin 5 minut.
Jízdenky na tento spoj stojí v průměru 1 249,00 Kč, můžete je ale pořídit již od 919,00 Kč.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Rovno do města Prešov

Dostat se s FlixBusem z města Rovno do města Prešov je tak snadné s 1 přímým spojem denně.
Na trase Rovno - Prešov můžete očekávat minimálně 6 zastávek a cesta trvá minimálně 12 hodin 5 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 919,00 Kč na trase Rovno - Prešov. Ceny jízdenek mohou být vyšší o víkendech, o svátcích, nebo když je autobus plný. Průměrná cena tomto spoji je 1 249,00 Kč. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Rovno

Město Rovno je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 71 spoji denně z 1 zastávky.

Příjezd do města Prešov

S1 zastávkami, Prešov je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Prešov můžete si vybrat z 66 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Rovno - Prešov

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.