Autobus Rovinj ↔ Portorož

od 319 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Rovinj

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Rovinj do města Portorož jezdí denně 2 autobusy. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.
Autobusovou jízdenku z města Rovinj do města Portorož si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Rovinj do města Portorož se dostanete autobusem od 328,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Rovinj - Portorož je 388,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Rovinj do města Portorož trvá 1 hodina 15 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Rovinj do města Portorož

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Rovinj - Portorož, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Rovinj a městem Portorož je 75 km, což autobusem trvá minimálně 1 hodina 15 minut.
Jízdenky na tento spoj stojí v průměru 388,00 Kč, můžete je ale pořídit již od 328,00 Kč.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Rovinj do města Portorož

Dostat se s FlixBusem z města Rovinj do města Portorož je tak snadné s 2 přímými spoji denně.
Na trase Rovinj - Portorož je pouze jedna zastávka a cesta trvá minimálně 1 hodina 15 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 328,00 Kč na trase Rovinj - Portorož. Ceny jízdenek mohou být vyšší o víkendech, o svátcích, nebo když je autobus plný. Průměrná cena tomto spoji je 388,00 Kč. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Rovinj

Město Rovinj je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 19 spoji denně z 1 zastávky.

Příjezd do města Portorož

S1 zastávkami, Portorož je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Portorož můžete si vybrat z 12 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Rovinj - Portorož

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.