Autobus z Olomouc do Bělostok

od 659 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Olomouc

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Z města Olomouc do města Bělostok se dostanete autobusem od 589,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Olomouc - Bělostok je 649,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Olomouc do města Bělostok trvá 10 hodin.
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Olomouc do města Bělostok jezdí denně 6 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 6.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.
Autobusovou jízdenku z města Olomouc do města Bělostok si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.

Najděte nejvýhodnější jízdenky na trase Olomouc - Bělostok

Cestování z města Olomouc do města Bělostok je levné a snadné, pokud si vyberete FlixBus. Tato dvě města od sebe leží 668 km a nejkratší cesta autobusem vám zabere pouze 10 hodin.
Jízdenky FlixBus jsou vždy dobrou investicí, pokud ale provedete vaši rezervaci s dostatečným předstihem, můžete ušetřit ještě více. Rezervujte na naší webové stránce, nebo pomocí aplikace FlixBus a použijte váš mobilní telefon jako jízdenku při nástupu do autobusu. Autobusy z města Olomouc do města Bělostok stojí průměrně 649,00 Kč, pokud ale provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu nebo mimo hodně frekventované spoje o víkendech a o svátcích, může cena klesnout až na 589,00 Kč

Cestování z města Olomouc do města Bělostok

Dostat se s FlixBusem z města Olomouc do města Bělostok je tak snadné s 6 přímými spoji denně.
Na trase Olomouc - Bělostok můžete očekávat minimálně 6 zastávek a cesta trvá minimálně 10 hodin.
Autobusová doprava je na dlouhé vzdálenosti nejekologičtější způsob cestování a my pracujeme na tom, aby se stala k přírodě ještě šetrnější - naše autobusová flotila podléhá přísným ekologickým standardům, používáme alternativní technologie pohonu a paliva a nabízíme zákazníkům při nákupu jízdenky kompenzaci uhlíkových emisí.
Průměrná cena autobusové jízdenky z města Olomouc do města Bělostok je 649,00 Kč, což dělá z cestování autobusem jeden z nejlevnějších způsobů dopravy.

Cestování z města Olomouc

Cestujete z města Olomouc a dobře se tu nevyznáte? Zde najdete všechny potřebné informace.
Olomouc je dopravním uzlem s 1 autobusovými zastávky;58 a autobusy z města Olomouc jezdí denně v rámci státu, tak i dále.

Příjezd do města Bělostok

Cestujete do města Bělostok poprvé? Tohle je vše, co potřebujete vědět:
Bělostok je s 92 spoji a 1 zastávkou dopravní uzel dobře propojený s dalšími destinacemi autobusů FlixBus.

Co očekávat v autobuse na trase Olomouc - Bělostok

Cestování z města Olomouc do města Bělostok na palubě autobusu FlixBus znamená cestovat pohodlně s řadou služeb, které vám jízdu ještě zpříjemní. Většina autobusů má na palubě k dispozici Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a toaletu. Můžete si s sebou vzít jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo na osobu, takže ani při delších cestách nemusíte cestovat nalehko. Veškeré informace o zavazadlech najdete na stránce Zavazadla v autobusech FlixBus. Každý s platnou jízdenkou má v autobuse garantované místo k sezení. Pokud si ale chcete zajistit vaše oblíbené sedadlo, můžete si jej zarezervovat při nákupu jízdenky. Vyberte si mezi klasickým sedadlem, místem se stolkem, nebo sedadlo panorama s lepším výhledem. Kupte si jízdenku na naší webové stránce nebo přes mobilní aplikaci FlixBus. K dispozici vám je několik platebních metod, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.