Autobus z Braga do Francisco Sá Carneiro Airport

od 89 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Braga

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport jezdí denně 6 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.
Autobusovou jízdenku z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport se dostanete autobusem od 89,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Braga - Francisco Sá Carneiro Airport je 99,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport trvá 40 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Braga - Francisco Sá Carneiro Airport

Rezervace autobusové jízdenky z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 44 zemí a spojují 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 89,00 Kč, průměrná cena jízdenek je 99,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Braga a Francisco Sá Carneiro Airport je 52 km, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 40 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Braga do města Francisco Sá Carneiro Airport odjíždí denně 6 autobusů. První autobus odjíždí v 06:30 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 17:00. Nejkratší jízda autobusem na trase Braga - Francisco Sá Carneiro Airport trvá 40 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 89,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „kompenzujte svoji cestu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Braga

Jste připraveni na cestu z města Braga? Braga je dopravní uzel s 2 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 52 destinací.

Příjezd do města Francisco Sá Carneiro Airport

Začněte plánovat vaši cestu do města Francisco Sá Carneiro Airport. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Francisco Sá Carneiro Airport je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Francisco Sá Carneiro Airport je 1 autobusová zastávka a naše autobusy město propojují s 21 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Braga - Francisco Sá Carneiro Airport

Cestování autobusem na trase Braga - Francisco Sá Carneiro Airport je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, PayPal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi. Zásuvky u každého sedadla se postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.