Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Zábava na palubě zdarma*

Během vaší jízdy s FlixBusem se můžete připojit zdarma k Wi-Fi na vašich zařízeních.

Wi-Fi na palubě autobusu

1.

Připojte se k FlixBus Wi-Fi.

2.

Otevřete stránku media.flixbus.com a začněte objevovat!

Bohužel, ne všechny naše autobusy jsou vybaveny zábavním portálem. Pokud tedy nemáte přístup k našemu mediálnímu obsahu, znamená to, že zábavní portál není k dispozici na tomto spoji. Nadále můžete brouzdat internetem prostřednictvím FlixBus Wi-Fi.


Máte problém s připojením k zábavnímu portálu?

  • Připojili jste se k FlixBus Wi-Fi, ale nic nefunguje nebo jste zavřeli zábavní portál a teď nevíte, jak zpátky:
    Běžně, po připojení k FlixBus Wi-Fi jste automaticky přeposláni k přihlašovací stránce. Pokud se tak nestalo, nebo pokud jste zavřeli zábavní portál, můžete se kdykoliv vrátit kliknutím na stránku media.flixbus.com.
     
  • Připojili jste se skrz media.flixbus.com, ale jste neustále přesměrováni zpět k této stránce:
    Ujistěte se, že vaše zařízení je připojeno k FlixBus Wi-Fi. Některá zařízení se samostatně připojí zpět k mobilní síti. Bohužel, ne všechny naše autobusy jsou vybaveny zábavním portálem.

    Pokud tedy nemáte přístup k našemu mediálnímu obsahu, znamená to, že zábavní portál není k dispozici na tomto spoji. Nadále můžete brouzdat internetem prostřednictvím FlixBus Wi-Fi.


Svět plný zábavy čeká právě na VÁS!

Sledujte - Užijte si vaši cestu plnou napětí, komedie nebo romantických filmů a seriálů v naší rozsáhlé databázi.

Zaposlouchejte se - Chcete si vychutnat výhled na krajinu z vašeho sedadla zatímco vám v uších zní napínavý příběh? Poslechněte si audioknihu z našeho výběru dostupný přes Spoken Ink.

Přečtěte si - Vtáhněte se do světa fantazie nebo inspirujícího příběhu z našeho výběru sci-fi a dalších žánrů. E-booky jsou sponzorované společností Kobo.

Hrajte - Čas uplyne jako voda s naším výběrem interaktivních her plné fantazie, strategie a hádanek. 

Your free Entertainment on Board
 

Informace o cestě

Zábava není jedinou součástí zážitku s FlixBusem. V portálu naleznete také důležité informace ohledně vašeho spoje. V sekci Moje cesta si můžete zkontrolovat, kde se právě nacházíte a již brzy vám nabídneme náhled na celou trasu autobusu s předpokládaným časem příjezdu. Pro nové aktualizace sledujte náš portál.

Přejeme vám příjemnou a pohodlnou cestu se zábavním portálem FlixBus

*Podléhá dostupnosti