Jak si usnadnit dojíždění s FlixBusem v 10 krocích?

1.    Cestujte pohodlně

V autobusech FlixBusu si můžete předem zarezervovat sedadlo pro sebe i svého spolucestujícího. Čas strávený na cestě můžete využít na pracovní záležitosti, společné projekty nebo jen tak poklábosit o životě. Rezervace sedadel je prozatím dostupná jen na webových stránkách. 

2.    A bez starostí

Pokud to máte na zastávku ještě daleko, není třeba panikařit, naše autobusy FlixBusu jsou vybaveny toaletami pro případ nouze. 

3.    Využijte aplikaci FlixBusu

Stáhněte si do mobilu aplikaci FlixBusu a přeskočte tak čekání ve frontě na jízdenky a kupte si je rovnou ve vašem smartphonu. S touto aplikací budete okamžitě informováni o novinkách, nejnovějších slevách a také si můžete zkontrolovat, kde se váš autobus právě nachází. 

4.    Buďte v obraze

Jak už jsme zmínili, v aplikaci můžete sledovat, kde se váš autobus nachází, což vám umožní si účelně naplánovat svůj program. V případě zpoždění autobusu si tak můžete ještě koupit něco k jídlu či ke čtení a nemusíte se bát, že autobus odjede bez vás. 

5.    Ušetřete ještě více

Už jste slyšeli o možnosti Kreditové jízdenky FlixBusu? Můžete tak ušetřit na každodenním nebo víkendovém cestování za rodinou či přáteli. Pro více informací klikněte zde.

6.    Zůstaňte on-line

I během cesty můžete zůstat ve spojení s online světem, posílat své pracovní e-maily nebo sdílet svoji cestu na sociálních sítích #Flixbus. Autobusy FlixBusu jsou standardně vybaveny Wi-Fi připojením.

7.    Dobijte si baterie 

Další výhodou autobusů FlixBus jsou zabudované zásuvky. Máte tak možnost nabít si všechna svoje elektronická zařízení a nemusíte se tak bát, že se vám telefon vybije uprostřed důležitého jednání či hovoru s přáteli. Mimo vašich zařízení, doufáme, že i vy sami si dobijete baterie v pohodlí našich autobusů a budete svěží po zbytek vašeho dne. 

8.    Dopřejte si něco na zub 

Přepadl vás hlad nebo jste si zapomněli svoji svačinu doma? Nezoufejte, v autobuse jsou pro vás připraveny nápoje a malé občerstvení za výhodné ceny. Stačí se zeptat řidiče, který vás ochotně obslouží. 

9.    Využijte čas jinými aktivitami

Díky přístupnému Wi-Fi připojení můžete svůj čas trávit koukáním na filmy nebo seriály na vašem tabletu či laptopu. V tomto případě doporučujeme mít s sebou i sluchátka, abyste si nerušeně vychutnali chvilky sledování vaší oblíbené filmové hvězdy, ale také nerušili ostatní cestující. Další skvělou alternativou je knížka (či čtečka). Pohodlně se usaďte a nechte se vtáhnout do děje vaší knížky a věřte, že váš čas na cestě uteče jako voda. 

10.    Neztrácejte čas

Čas strávený dojížděním nemusí být otrava ani ztráta času. Zde je malý výběr aplikací, které vám tým FlixBusu doporučuje:
Spotify – poslechněte si album vaší oblíbené kapely a objevte nové hity na trhu
Coursera – naučte se během dojíždění dalším dovednostem, jako je například programování nebo cizí jazyk
Trello – skvělá aplikace, která vám umožní mít přehled nad vašimi projekty v práci i doma 
Headspace – vyzkoušejte trochu meditace na cestě, uvolněte svoji mysl, zhluboka se nadechněte a hned se budete cítit lépe, ať už je před vámi důležitý pohovor nebo jste na cestě domů po dlouhém dni. 
 

Co o nás zákazníci napsali?

Praha-Liberec
Tomáš 

Na rozdíl od konkurence jedu do Liberce z centra Prahy (Florenc), vždy seženu jízdenku za lepší cenu, mám více místa na nohy a síť Wi-Fi v buse funguje spolehlivě po celou dobu cesty. Díky!

Praha-Brno
Tomáš 

Jednoznačně jde o nejlevnější způsob dopravy. Zároveň velmi spolehlivý - i přes nástrahy, které se na D1 vyskytují, dodržuje FlixBus jízdní řád, jak jen to jde. Rovněž oceňuji přítomnost zásuvek, které jsou v některých autobusech umístěny.

Brno-Praha
Ludmila 

Cestuji většinou pracovně, jezdím na sedm míst v ČR a těší mě, že při cestách do čtyřech z nich už můžu FlixBus použít. Nadšenou pasažerkou i propagátorkou FlixBusu jsem začala být letos v září, kdy jsem se díky FlixBusu nestala bezdomovcem ve Stockholmu. Vložit sem celý dvoustránkový příběh mi programátoři nedovolí, ale klidně ho ráda pošlu, budu-li vědět, na jaký e-mail.